Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć wszystkim. Mam na imię Grzesiek, lat 36, jestem z centrum Polski. Z zainteresowań hmmm sztuki walki, szybka motoryzacja i dobra muzyka.. Moje obecne auto to niewdzięczny do car audio Seat Leon 1P ;) Co prawda na forum jestem od 2009 (właśnie przed chwilą się dowiedziałem przy próbie rejestracji), ale po takim czasie wypada się przywitać ponownie heh. A więc będę szukać, czytać i próbować sił z tym moim diabłem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrowienia dla wszystkich koleżanek i kolegów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, witajcie. Ponieważ jestem w trakcie pewnych zmian w moim samochodzie postanowiłem zarejestrować się na Waszym forum i skorzystać z Waszej wiedzy na temat car audio. Jestem Piotr, mam 42 lata, pochodzę z Zawiercia. Jestem na etapie modyfikacji pewnego Jaguara z  silnikiem V8.Co chcę osiągnąć na etapie końcowym ? na pewno nie sprzęt który basem wypycha szyby z uszczelek. Uparłem się na zrobienie dobrego systemu trójdrożnego a czy wyjdzie coś z tego nie wiem.

Nt dobierania odpowiednich elementów zestawu nie wiem zbyt dużo więc jeśli zdarzy mi się zadać głupie pytanie proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzień dobry. Z okazji, że za niedługo kupuję Passata B5 (Sedan) przyszedłem na forum już się mniej więcej wprowadzić w temat.
Jak to ma jakieś znaczenie to Kamil jestem, 21, z okolic Raciborza.

PS. wiem, że "pierw to se auto kup" potem o CA myśl ale nie da się, bo ten temat mną już za bardzo zawładnął i zapewne pierwsze co z CA zrobię to wygłuszę drzwi(wszystkie)

 

ja tam lubię się jarać tematem na zapas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Mateusz i mieszkam w Opocznie. Od niedawna jestem posiadaczem MG ZS 180 z fabrycznym nagłośnieniem, które wymaga wymiany. Myślę że dobrze grający system audio w aucie to podstawa więc poszukuję dobrych miejsc, w których można dowiedzieć się o Car Audio i tak trafiłem tutaj. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Patryk, lat 21. O car audio myślałem od dziecka. Na początku był zamontowany rockford fosgate(nie pamiętam niestety modelu) w moim pierwszym aucie Matizku. Aktualnie Audi A6 C5 V6 z zestawem Alpine SWR-1541D plus do zasilania go niby crunch Gpx2200.1d (do którego nie jestem do konca pewien czy jest oryginalny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Radek jestem z Świętochłowic, jestem fanem dobrego brzmienia i myślę że tutaj mogę kogoś poprosić o poradę do do mojego e39:) chciałem prosić kogoś o poradę co mogę u siebie zrobić nie duzym nakladem, wiec tak pajcent e39 sedan. Radio oryginalne kaseciak bisness glosniki seryjne, w samochodzie od zakupu był już wzmacniacz i skrzynia która ujscie ma ustawione do wneki na narty i słuchając przez kabelek z kasety AUX telefonu gra to całkiem znośnie lecz brakuje średnich tonów, moje pytanie czy lepiej wymienić radio myślałem o alpine coś starszego z serii CDA który zasilaloby tylko glosniki bądź dołożyć drugi wzmacniacz po glosniki... chciałbym poprawić tylko jakość dźwięku i średnie tony, z tego co czytałem same glosniki nie są tragiczne lecz radio to porażka.. z góry dziękuję za odpowiedzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Część wszystkim,mam na imię Mateusz mam 18 lat mieszkam niedaleko Krakowa. Tematem caradudio interesuje się od 3 miesięcy skłonił mnie do tego mój pierwszy samochód Astra h z fabrycznym CD 30mp3,które nie posiada nawet wyjścia aux chwilowo ratuję się transmiterem FM ale jego jakość w połączeniu z marnym radiem woła o pomstę do nieba.Mam plan zbudować małe car audio chciałbym zasięgnąć wiedzy ludzi bardziej doświadczonych w tym temacie ,liczę na waszą pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...