Skocz do zawartości

I Zimowy Piknik SCA - Jarkowice - 20-22.01.2017 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


No i właśnie o taką odpowiedź mi chodziło od razu :) bez sensu sobie podnieśliśmy ciśnienie :wink:

 

No co racja to racja...

 

Po prostu załatwianie takiego pikniku nie jest tak od pstryknięcia palcem i mam naprawdę trochę tam załatwiania.
Dodatkowo próbuję, aby było coś mega fajnego i kombinuję daję jakąś propozycje i jak czytam to wychodzi tak, a nie inaczej!

 

Po prostu zależy mi, aby edycja tego pierwszego Zimowego Pikniku wyszła mega mega zajebiście....!! 

 

 

Swoją drogą nie wyobrażam sobie całej ekipy nawalonej na saniach w drodze powrotnej pod schronisko :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wybacz, ale po prostu mi ręce opadają, człowiek stara się załatwić jakieś ciekawe pomysły i jak zwykle jakieś problemy, bo nie przyjadą pod nos, że będzie trzeba czekać itp.

Bierz pod uwagę, że nie będziemy w Zakopcu tylko na wiosce zabitej dechami... :)

 

Równie dobrze możemy sami jechać tam na 10 aut, ale to mija się z celem.

Chłop wyszedł nam na przeciw i chce nas zawieźć.

 

 

 

Pytałem na samym początku czy będzie mógł po nas saniami przyjechać, powiedział, że nie ma jak - dlatego zaproponował swojego busa :)

 

 

Oj nie zrobiłem czuba.. Nie wyolbrzymiaj!

Przeczytaj swoją wypowiedź mogłem to tak odebrać. Wyliczenia było po to, aby uzmysłowić, że wcale takiej grubej kasiory nie dostaną jak to wygląda na pierwszy rzut oka :)

Też na początku byłem zdziwiony tą kwotą, ale jak mi koleś zaczął wyliczać to faktycznie nie jest tak super jak się to wydaje!

 

 

 

Ufff...

POKÓJ :D

Ja się tylko zastanawiam czemu prosto z uroczystej kolacji będę musiał iść na śniadanie, ale przecież nie jadę tam spać.

 

Co do kuligu... Spoko opcja, tylko dobrze byłoby dać jakiś wybór. Myślę że nie wszyscy będą w stanie znieść po piątku godzinę jeżdżenia na sankach :)... Ale najlepiej w piątek ogarnąć kto chce, a kto nie - zebrać hajs i w sobotę ogień a reszta niech dogrywa, albo siedzi w ciepłym ośrodku.

 

Ja się piszę, a co! Tylko żeby to ognisko było na prawdę duże :)

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście, przecież nikogo nie będziemy zmuszali. Dlatego zadałem pytanie kto by się pisał na taką zabawę oraz w jakiej konfiguracji :)

 

 

 


Myślę że nie wszyscy będą w stanie znieść po piątku godzinę jeżdżenia na sankach

 

Uważam, że jak spróbujesz grzanego wina i zapijesz to grzanym browarkiem to dopiero uruchomi się w Tobie duch przygody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście, przecież nikogo nie będziemy zmuszali. Dlatego zadałem pytanie kto by się pisał na taką zabawę oraz w jakiej konfiguracji :)

 

 

Uważam, że jak spróbujesz grzanego wina i zapijesz to grzanym browarkiem to dopiero uruchomi się w Tobie duch przygody :D

Duch przygody to się uruchomi jak wyjdę z pracy w piątek.

 

Generalnie ja się piszę też z opcją druga. Piątkowe ognisko ma być gdzieś blisko ośrodka (na terenie)?

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątkowe ognisko ma być gdzieś blisko ośrodka (na terenie)?

 

Tak na terenie schroniska.

Przypominam, że są jeszcze ludzie bez ŁÓŻEK!

 

OK lista wstępnie uzupełniona pozostałe osoby mogą sobie wybierać jak chcą....

Kto pierwszy ten lepszy:

 

BUDYNEK 1

 

NUMER POKOJU: 3         ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE                                                  ILOŚĆ OSÓB 2   K@mil i Ola

NUMER POKOJU: 4         ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE                                                  ILOŚĆ OSÓB 2   mastah22 + Elwira

NUMER POKOJU: 1         POJEDYNCZE + POJEDYNCZE                                   ILOŚĆ OSÓB 2    Zolowa + Zola

 

NUMER POKOJU: 5        POJEDYNCZE + POJEDYNCZE + POJEDYNCZE          ILOŚĆ OSÓB 3     TomoMadej + zmej + lukaszmut

NUMER POKOJU: X        ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE + POJEDYNCZE                         ILOŚĆ OSÓB 3     Dan z Damą 

NUMER POKOJU: X        6 x POJEDYNCZE                                                        ILOŚĆ OSÓB 6     Cober + Coberowa + rafal199012 + rafal199012 Kasia + nowar + nowarowa

NUMER POKOJU: 6        7 x POJEDYNCZE                                                        ILOŚĆ OSÓB 7     ukaszec + aeron + Baltosz + juby + mayer

 

BUDYNEK 2

 

NUMER POKOJU: 14        4 x POJEDYNCZE                                                      ILOŚĆ OSÓB 4

NUMER POKOJU: 12        2 x POJEDYNCZE                                                      ILOŚĆ OSÓB 2    Italiano1980 + Italiano1980

NUMER POKOJU: 13        ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE                                                 ILOŚĆ OSÓB 2    Radek + Radek 

NUMER POKOJU: 15        3 x POJEDYNCZE                                                      ILOŚĆ OSÓB 3    wcrew + Emilian + Nicus

 

BUDYNEK "U NAS"

 

NUMER POKOJU: 10        2 x POJEDYNCZE                                                      ILOŚĆ OSÓB 2     powalla , powalla

NUMER POKOJU: 11        2 x ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE                                            ILOŚĆ OSÓB 4     Przemcio ,Przemciowa + Maniek860824 + Maniek860824 Lena

 

 

  1. K@mil
  2. Ola
  3. TomoMadej
  4. Raadek
  5. Raadek
  6. wcrew
  7. wasylwek
  8. lukaszmut
  9. Italiano1980
  10. maniek860824
  11. maniek860824 (Lena)
  12. zmej
  13. Emilian
  14. juby
  15. powalla
  16. powalla
  17. ukashec
  18. ukashec (Karolina)
  19. Baltosz
  20. Cober
  21. Coberowa
  22. Nowar
  23. Nowarowa
  24. Przemcio
  25. Przemciowa
  26. Italiano1980 - osoba
  27. Mastah22
  28. Elwira
  29. Nicus
  30. mayer
  31. Dan
  32. Miła Dana
  33. aeron
  34. zola
  35. zolowa
  36. rafal199012 
  37. rafal199012 Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra można zostać dłużej, cena 35 zł od osoby bez wyżywienia :)

Pamiętajcie, ze po przyjeździe operujemy NICKAMI, Pani ma listę osób i rozlokowanie po pokojach!

Jest duży parking przed schroniskiem na nasze samochody!

 

W piątek mamy ognisko oraz grilla w jednym :)


O której planujecie być?

Ja około 17-18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już wystartowaliśmy :hyhy:

 

Ale z okolic Paryża :(

 

Się nam ciutkę zejdzie ale jesteśmy dobrej myśli jak zwykle zreszta :)

Zależy o której Przemcie zjadą - chcielibyśmy wystartować jak najwcześniej żeby za widoku dojechać :wink2:

Jestem dobrej myśli :hyhy:

 

Wypompowani będziemy ale zwarci i gotowi. Najwyżej zalegniemy w bagażniku na drogę :rotfl:

 

Twardym trza być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...