Skocz do zawartości

MW91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W

Na forum jest taka opcja "cytuj selektywnie". Chciałem się odnieść jedynie do tego fragmentu. Kolejnego fragmentu nie cytowałem bo nie widziałem takiej potrzeby. Co mi z określeń typu "urządzenie znane", "omawiane", nie lubię takich tekstów. Dla mnie nie jest znane.I już nie chodzi tu o to, że autor nie chce zdradzić tej "tajemnicy" tylko o styl oraz pychę w jego wypowiedziach. To jego temat i niech robi co chce ale skoro chce bazować jedynie na wycinkach swojej instalacji - głównie fotkach, to niech to powie otwarcie: chwale się instalacją ale i tak wam nie powiem jakich myków użyłem. Po co takie przekomarzanie się? Że coś jest w stylu airport, ale nie do końca czy,że urządzenie jest znane ale nie powiem Ci jakie. Po co to?

 

 

 

Okej, to niech napiszę jak facet, że nie powie nic więcej i sprawa będzie prosta. Ja jeśli nie chce czegoś komuś powiedzieć to mówię to wprost, a nie ściemniam i robię z tego jakieś zagadki :wink:

Kolego wyjąłeś mi to z ust, jestem na etapie edukacji żeby rozwinąć się w temacie źródła i myślałem że mogę się tu czegoś dowiedzieć, jednak pomyłka, a szkoda, bo myślałem że to jest intencją forum, zważywszy że instalka na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Nie potrzebnie jakieś tajemnice. No cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

 

Kolego wyjąłeś mi to z ust, jestem na etapie edukacji żeby rozwinąć się w temacie źródła i myślałem że mogę się tu czegoś dowiedzieć, jednak pomyłka, a szkoda, bo myślałem że to jest intencją forum, zważywszy że instalka na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Nie potrzebnie jakieś tajemnice. No cóż.

Przecież jest napisane jak BYK co tak siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...