Skocz do zawartości

Forum "elektroda" - opinie


djrobus1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze prawisz Panie Pawle :mur:

Właśnie sobie posiedziałem na "elektrodzie" i ręce opadają.

 

Może Jarku czas najwyższy deczko odpuścić z moderowaniem? Ponieważ Twoje sarkazmy, docinki szczególnie nowicjuszom w temacie car audio na elektrodzie są już poza dobrym smakiem.

Przykład:

Człowiek pytał o podłączenie dwóch wzmacniaczy ze sobą. Jeden użytkownik napisał konkretnie, nowicjusz-autor tematu widocznie nie zrozumiał i odpisał cytuję "monoblock ma dwa kanały". Teoretycznie bzdura- fakt, ale nie wiemy co miał na myśli. Jeżeli wyjście głośnikowe- tak, bzdura. Jeżeli wejście/wyjście sygnałowe w jego wzmacniaczu- miał racje.

A Ty jak to skomentowałeś... "Taaaa a świstak siedzi..."

 

I tu widać wnoszącą wiele do tematu odpowiedź. Inni dostaliby bana za bezwartościowe wpisy lub wyśmiewający charakter odpowiedzi.

Ale moderatorowi wolno, a co.

Fakt, że dzisiejsza młodzież przy takim dostępie do mediów- internet, powinna najpierw więcej poczytać a później pytać, ale nie zmienia to faktu, że docinki nowicjuszom to nie przystoi- szczególnie moderatorowi na tak wysoko ceniącym kulturę wypowiedzi forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu widać wnoszącą wiele do tematu odpowiedź. Inni dostaliby bana za bezwartościowe wpisy lub wyśmiewający charakter odpowiedzi.

 

Ale moderatorowi wolno, a co.

Dokładnie tak to działa - modowi właśnie wolno... ale nie wszystko i do jakiegoś czasu bo później forum staje się martwe. Myślisz, że był jeden mod lub admin, który myślał, że mu wszystko wolno? Jest ich całkiem sporo... tylko, że to userzy weryfikują pracę moda i jeśli jest kiepska, to forum jest olewane i umiera, nawet takie do jakiegoś czasu bardzo popularne. Przykład? Oj... jest jeden, można powiedzieć, że sztandarowy... jak się ciut postarasz, to raz-dwa znajdziesz bo szukać jakoś daleko  wcale nie potrzeba  :wink2:

A z drugiej strony spójrz na "elkę" i na nasze forum - ciężko by było rzec, że są nieodwiedzane bądź martwe, to właśnie jest dla mnie najlepszym wyznacznikiem dobrej lub złej pracy moda, i powalli i pozostałych trzech także.

 

 

dj-matyas czy jakoś tak. Na zwrócenie mu uwagi za zwykłe zaczepki pojawiał się kolejny admin przyznając kolejne punkty "za bezczelność".

Staff na "elce" musiał by być mało rozumny aby kwestionować własne decyzje, mnie to zupełnie nie dziwi, tak to działa.

Taaa...  dj-matyas, to podobnie jak te śledzie :hyhy: ok, trzeba dla własnego komfortu zapamiętać :wink2: , dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


modowi właśnie wolno... ale nie wszystko i do jakiegoś czasu bo później forum staje się martwe.
niestety elektroda nie umrze szybko - jest za duza. odstraszaja znajacych sie na rzeczy, a gowniarze ze sladowa iloscia wiedzy ciagle sie pojawiaja :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC. po części masz rację, po części nie.

Zauważyłem takie sytuacje i może to być wpieniające, ale sami jesteście sobie winni bo faktem jest, że nie szukacie sami a liczycie, na gotowe odp. w tych samych tematach. Nie będę tego drążył bo się z tym zgadzam.

Dzisiejsi młodzi ludzie nauczyli się, aby wszystko podawać im na tacy i pytać czy jeszcze nie potrzebują więcej.

 

dj-matyas- hmm to wogólę pozostawię bez komentarza bo ban pewny. Żałuję, że ma w nick-u dj bo jeżeli rzeczywiście nim był/jest to krecha na honorze rodziny DJ :zalamany:

 

Sinoff, zgadzam się jak najbardziej z Tobą. Jarek to swój chłop, tylko czasem mam wrażenie, że deczko już się tym zmęczył i nie tylko on. Skoro wymagają tak wysokiej kultury w postach to sami moderatorzy powinni "świecić" przykładem, a nie prowokować takimi wpisami jak przytoczyłem. I nie dawać nam argumentów na stwierdzenia, że "im wolno wszystko- moderatorom, a nam nic". To nie wróży nic dobrego, chyba że małą rewolucję tu i tam.

 

Paweł, dobrze gadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Skoro wymagają tak wysokiej kultury w postach

 

Poprawna pisownia to tak dużo? Co do Twojego przekleństwa, to na każdym forum dostaniesz za to po łapkach ... odpowiedni punkt regulaminu sobie znalazłeś już pewnie. 

 

 

aaa co do rewolucji , to musicie jeszcze poczekać, bo  za niedługo będzie tu niemoderowany dział ... po 3 tematy dziennie o "sprzęciolu za czista " i takie tam przytulisko dla leniwców i będziecie mogli pomagać takim do bólu  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fratu.pl/irek/?linki,21

 

 

Zdecydowanie odradzam ''elektrode''! Adres wszystkim znany, jakość moderacji niesamowicie spadła. Nie da sie niczego dowiedzieć ani po prostu pogadać. Więc tylko wejść sciągnąć schemat (duża baza schematów serwisowych) i uciekać.

 

 

 

mnie sie mozesz czepiac, ale jak widac wiele innych osob zauwazylo ten problem lata temu
 


 

 


aaa co do rewolucji , to musicie jeszcze poczekać, bo  za niedługo będzie tu niemoderowany dział ... po 3 tematy dziennie o "sprzęciolu za czista " i takie tam przytulisko dla leniwców i będziecie mogli pomagać takim do bólu 
a co z botami? bedzie jakis filtr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest to samo co na elektrodzie kolegę 3razy wywalali jak o coś spytał zawsze padał tekst szukaj tylko wpisywał zapytanie i zerro odpowiedzi to jak tu się nie wk..

Czy Twój kolega także nie umie pisać po polsku?

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz nie wszelakiej maści ułomności, teraz winny jest telefon.

 

Co do mojej pisowni to to Tobie nie dorownam.

Tak mi się przypomniało Olsztyn i ta pisownia.

 

Czyżby mój ulubieniec od gróźb?

 

Czy to tylko ten mityczny kolega od lanosa taki uzalajacy się.

 

Ehhh wspomnień czar.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pisze z tela ale nie muszę si3 z tego tłumaczyć

I co napisałem po chińsku ? czego tu nie rozumiesz.jest czarno na białym no chyba źe rozumienie tylko język jajoglowych studentów bo ja tam widzę Polskie slowa

Pisząc z telefonu może trafić się jakaś literówka lub ortograf, ale nie zwalnia to z szanowania odbiorców, którzy potem czytają takie nieskładne wypociny bez interpunkcji. Autor chyba zawsze wie o co chodzi, ale istota komunikacji polega także na odbiorze. Ciężko się to czyta i często można coś inaczej zrozumieć, niż autor miał na myśli.

 

Podpis pod postem przyłączany jest automatycznie przez aplikację na telefonie. Owszem, jest to pewne tłumaczenie się z ewentualnych błędów, bo ani jajogłowym, ani filologiem nie jestem, a na telefonie nie mam podkreślania błędów.

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


niestety elektroda nie umrze szybko - jest za duza. odstraszaja znajacych sie na rzeczy, a gowniarze ze sladowa iloscia wiedzy ciagle sie pojawiaja :/

Ja nie wiem czy w ogóle umrze, nawet nie wiem czy na umieranie się jej ma - dawno nie byłem :) Faktem jest, że jakąś tam lukę w polskim necie wypełnia i już dość długo działa co jakiś czas wzbudzając emocje.


 

 


Też pisze z tela ale nie muszę si3 z tego tłumaczyć
I co napisałem po chińsku ? czego tu nie rozumiesz.jest czarno na białym no chyba źe rozumienie tylko język jajoglowych studentów bo ja tam widzę Polskie slowa

Dziwisz się, że zostałeś tak potraktowany? Piszesz jak flejtuch to i jak flejtuch zostałeś potraktowany :hyhy: Jeśli nie ogarniasz telefonu  tak aby z niego pisać na forum w języku polskim, to go do takiego pisania nie używaj albo poproś kogoś bardziej kumatego żeby Ci posta napisał.

TomoMadej dobrze Ci powiedział, są takie fora ( CA też) gdzie takie niechlujne pisanie jak Twoje nikomu nie przeszkadza ale tam raczej z nikim sobie nie pogadasz :hyhy: pomocy albo rady też żadnej nie uzyskasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


aaa co do rewolucji , to musicie jeszcze poczekać, bo  za niedługo będzie tu niemoderowany dział ... po 3 tematy dziennie o "sprzęciolu za czista " i takie tam przytulisko dla leniwców i będziecie mogli pomagać takim do bólu 

 

Taki dział, to proponuję nie zaglądać tam i nie udzielać porad. Dlaczego ? Wątpię, że jakiś gimbus będzie przyjmował do wiadomości konkretną radę bardziej doświadczonych, bo co go interesuje jakieś RMS, strojenie skrzyni, przekrój przewodu, scena, strojenie systemu ? Jego interesuje tani wzmachol, zmachol, czy jakoś tak, tubka, cykacze, piszczałki, dalaczego nie słychać go z kilometra, a kolegę z sąsiedniej miejscowości słychać na 2 km, itd. 

 

Ciekawy i chłonny znajdzie, poczyta, ew. zapyta jak czegoś nie zrozumie, reszta ? 10 tematów jeden po drugim "zestawik za 300", "zestawik za 350 zł" i kolejne, a każdy ma "10" czy "20" PLN inny budżet +-. Tacy niech doradzają sobie wzajemnie i niech kiszą się w tym dziale jak śledzie w beczce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kolega mc.hamer pokazal jaki poziom reprezentuje obecna młodzież

Pawełku, bywają wyjątki  :hyhy: 

 

Co do samego tematu, jak juz zostało wspomniane są regulaminy i wypadało by ich przestrzegać.

I rozumiem Wasze zażenowanie jeśli ktoś dostanie "warna" bo nie użył przecinka w zdaniu, jednak musicie zrozumieć tez moderatorów bo skoro sami piszecie ze ludzie Was "sprzedają"(brakło mi słowa :D) to zastanówcie się czy nie gorzej mają moderatorzy którzy na coś takiego przymkną oko.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...