Skocz do zawartości

Zimowy piknik SCA - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

1. K@mil

2. Ola

3. PanJanusz

4. wcrew

5. zmej

6. Karolek ??

7. Raadek

8. Raadek

9. lukaszmut

10. wasylwek ??

11.Majbaszajba

12.Majbaszajba

13. powalla

14. powalla

15. domin

16.Pretor

17.Pretorowa

18. hi_sound

19. DzikiDzik

20. Dan

21. Miła Dana

22. Nicus

23.Italiano

24. TomoMadej

25. MaStah

26. Elwira

W sumie tez w kazde gory jest sensownie daleko hehe.

27.Baltosz

To i ja się dopisze.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. K@mil
2. Ola
3. PanJanusz
4. wcrew
5. zmej 
6. Karolek ??
7. Raadek
8. Raadek
9. lukaszmut
10. wasylwek ??
11.Majbaszajba
12.Majbaszajba
13. powalla
14. powalla
15. domin
16.Pretor
17.Pretorowa
18. hi_sound
19. DzikiDzik
20. Dan 
21. Miła Dana 
22. Nicus
23.Italiano
24. TomoMadej
25. MaStah
26. Elwira

27.Baltosz

28. hehepack

29. ślubna

30. wicher

31. żona

32. Przemcio

33. złote laczki  :)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszcze.

Ja niestety nie dam rady dotrzec, urlop moze i by sie zalatwilo, ale finansowo chwilowo nie bardzo moge sobie pozwolic. 

Drozyzna te promy jak cholera, a bez auta nie chce mi sie za bardzo wybierac.

 

Udanej imprezy  :zdrowko:

Krisman wpadaj samolotem cos sie ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 15 stycznia zapisanych jest 26 osób, na następny tydzień stycznia byłoby już nas o 10% więcej , bo i  Karol by był i Przemcie , ba może ktoś  z Plocka z nimi się zabierze ?  Nie mniej jednak po co 60-100 miejsc jak na razie nawet połowy ludzi  nie mamy?  Szukanie ośrodka na wyłączność by móc "grać na ful" też tak  nie teges, bo jak będzie mróz to już widzę te tłumy na dworze przy autach  :wink:  W lecie to co innego (pilnowanie kiełbachy przy grillu) ale w mrozie ...brrrr  :wink:

Trzeba poczekać np. tydzień by kto tam chce jeszcze się dopisał do listy i potem podliczyć osoby, podzwonić po ośrodkach i dograć szczegóły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na 15 stycznia zapisanych jest 26 osób, na następny tydzień stycznia byłoby już nas o 10% więcej , bo i Karol by był i Przemcie , ba może ktoś z Plocka z nimi się zabierze ? Nie mniej jednak po co 60-100 miejsc jak na razie nawet połowy ludzi nie mamy? Szukanie ośrodka na wyłączność by móc "grać na ful" też tak nie teges, bo jak będzie mróz to już widzę te tłumy na dworze przy autach :wink: W lecie to co innego (pilnowanie kiełbachy przy grillu) ale w mrozie ...brrrr :wink:

Trzeba poczekać np. tydzień by kto tam chce jeszcze się dopisał do listy i potem podliczyć osoby, podzwonić po ośrodkach i dograć szczegóły.

 

Nie ma problemu, data jeszcze nie ustalona - ośrodek też nie czeka tylko na nas...

OK czyli rozumiem, że zmarznięci wrócimy z dworu około 22 i każdy grzecznie i cichutko pójdzie spać?

Chodzi o to, że jak mamy ośrodek na wyłączność możemy sobie zrobić spokojnie tam w środku dyskotekę i tańczyć, śpiewać do rana...

60-100 osób nie uzbieramy, dlatego trzeba znaleźć ośrodek który pomieści max 30-40 osób i tego właśnie szukamy....

 

 

Ośrodek musi być na wyłączność, bo nie wyobrażam sobie nas 40stu i np rodziny z dziećmi w tym pokojach obok!

A jechać tam, aby od 22 do 7-8 rano siedzieć oddzielnie w pokojach i ciszy to wątpię, że ktoś wytrzyma....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 15 stycznia zapisanych jest 26 osób, na następny tydzień stycznia byłoby już nas o 10% więcej , bo i Karol by był i Przemcie , ba może ktoś z Plocka z nimi się zabierze ? Nie mniej jednak po co 60-100 miejsc jak na razie nawet połowy ludzi nie mamy? Szukanie ośrodka na wyłączność by móc "grać na ful" też tak nie teges, bo jak będzie mróz to już widzę te tłumy na dworze przy autach :wink: W lecie to co innego (pilnowanie kiełbachy przy grillu) ale w mrozie ...brrrr :wink:

Trzeba poczekać np. tydzień by kto tam chce jeszcze się dopisał do listy i potem podliczyć osoby, podzwonić po ośrodkach i dograć szczegóły.

 

Zgadzam się z Tobą. We wszystkich ośrodkach o jakich pisałem jest miejsce na imprezę do rano i dopóki nie będziemy robić rozrób to nikt na policję dzwonił nie będzie ze jest za głośno.W Orlim Gnieździe jest Szałas na 50 os. Tam nikomu nie będziemy ani przeszkadzać ani naładować.Ale mi jest wszystko jedno dostosuje się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


i każdy grzecznie i cichutko pójdzie spać?

Hrabia... raczył zażartować z Jana :rotfl: ???

 

Tak se myślę, jak trza będzie hmmm...  to sobie "zorganizuję" (także termin sobie dostosuję)wolny wekend coby się z Wami spotkać ...mordeczki  :wink:  :wink:  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...