Skocz do zawartości

Zimowy piknik SCA - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.ugalicy.com.pl/

ok 60zł/is za dobę z wyżywieniem śniadanie obiad kolacja. Obiad kolacja w formie szwedzkiego stołu.

 

100 zł od osoby za dobę ze śniadaniem i obiadokolacją i salą w której możemy zrobić dyskotekę. 

Więc wychodzi 200 zł, ośrodek duży musimy około 100 osób mieć....

Rozmawiałem z szefową, ogólnie ciężko coś taniej...

 

 

 

Termin może być ten 20-22 tylko to początek ferii i może być ciężko z wolnym obiektem :)

W grę wchodzi tylko i wyłącznie wynajęcie całego ośrodka na wyłączność, żeby znowu nie było policji i pretensji :)

 

Zna ktoś jakiś górski ośrodek co ma około 50-60 miejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moja ładniejsza połówką dostosujemy :)

100 zł od osoby za dobę ze śniadaniem i obiadokolacją i salą w której możemy zrobić dyskotekę. 

Więc wychodzi 200 zł, ośrodek duży musimy około 100 osób mieć....

Rozmawiałem z szefową, ogólnie ciężko coś taniej...

 

 

 

Termin może być ten 20-22 tylko to początek ferii i może być ciężko z wolnym obiektem :)

W grę wchodzi tylko i wyłącznie wynajęcie całego ośrodka na wyłączność, żeby znowu nie było policji i pretensji :)

 

Zna ktoś jakiś górski ośrodek co ma około 50-60 miejsc?

Ja pojadę porozmawiać z nią ;)

A na dyskotekę jest tam szałas oddalony o 60m od budynku :)

Wiec wyłączność też nie jest konieczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jegódka w małym cichym? Byłem dawno ale pamiętam że gospodarze bardzo lajtowi.

Panowie szukajmy czegos w tych okolicach co Kamil napisal albo typowo beskid slaski bo dojazd w rejony zakopca beda napewno ciezkie a napewno utrudnione a nikt chyba nie chce od krakowa lub okolic 3 godziny jechac a tak moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nocowanie.pl/noclegi/bukowina_tatrzanska/kwatery_i_pokoje/24318/?gclid=CjwKEAiAjIbBBRCitNvJ1o257WESJADpoUt0fWgTtzzDy0hrfBNxETBLcjVKO7wSBXOE4c54oTIJbBoCBiTw_wcB

Panowie szukajmy czegos w tych okolicach co Kamil napisal albo typowo beskid slaski bo dojazd w rejony zakopca beda napewno ciezkie a napewno utrudnione a nikt chyba nie chce od krakowa lub okolic 3 godziny jechac a tak moze byc

Z moją pomocą nie będzie :D

http://mariarzadkosz.wczasowisko.net.pl/oferta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiscie bo ty myslisz ze ta droga to ludzie nie jezdza tylko ty i nie bedzie powolnej jazdy hehe dobre.nie jedna droga jechalem do krakowa i w sezonie mozna ta droge troche skrocic ale bez przesady.Podrzuc link tutaj i sie okaze jaka ty to mozesz miec magiczna droge jesli Ci to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę do Lublinca średnio dwa razy w miesiącu :) Wiec wiem co mówię :)Max 2h do Krakowa :)No chyba ze jakiś wypadek na dwupasmowce się trafi :) Uchyle rabka tajemnicy ;) Np. to słynne wahadelko wystarczy jechać równolegle do zakopianki tam jest wcześniej mostek i wyjeżdżam za ...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina Tatrzańska -lesnica-czarny Dunajec-Mszana dolna-Myślenice-Przed Krakowem Jak jest korek odbijać w prawo jade równolegle do Zakopianki i wyjezdam w Krakowie na światłach przed zjazdem na A4 ;) Widzę że Pretor Ty to taki niedowiarek jesteś :) Trasa Google sam sobie sprawdź ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina Tatrzańska -lesnica-czarny Dunajec-Mszana dolna-Myślenice-Przed Krakowem Jak jest korek odbijać w prawo jade równolegle do Zakopianki i wyjezdam w Krakowie na światłach przed zjazdem na A4 ;) Widzę że Pretor Ty to taki niedowiarek jesteś :) Trasa Google sam sobie sprawdź ;)

Nie chce mi sie spisywac a pozniej i tak nie wyjdzie tak jak powinno byc i pretensje wiec łaskawie wejdz na google wpisz trase i wklej link zeby nie bylo niedomowien ok ??? Chyba ze to przekracza twoje mozliwosci ?? 

Termin ustalać :cisza:  bo negocjuję wolne :wink: .

 

P.S. zimą walę grzańca :hyhy:

Tzn co ??? Grzane drinki czy co ??? :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...