Skocz do zawartości

Sub 10" do skrzyni 15 l closed


riczek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Szukam subwoofera jak w temacie do passata b5kombi , głośnik pójdzie w zabudowę dedykowana coś takiego:
http://allegro.pl/skrzynka-sub-vw-passat-b5-kombi-wybor-subwooferow-i5403159088.html
 

Dopiero co zaczynam przygodę z CA i nie bardzo wiem który wybrać więc musze polegać na waszej opinii , cena myślałem do 500 zł ale jeżeli faktycznie znajdzie się coś lepszego jestem w stanie dołożyć :D Z tego co przekopałem forum duzo ludzi do takiej zabudowy proponuje tzw "naleśnika" 10 , jednak wiem  że ciężko ten głośnik dostać poza tym chyba trzeba go zasilić wydajnym wzmacniaczem :D Narazie uzywam wzmacniacza Sherwood A100x4 zasila mi przód - DEGO sp650(wiem kalecze ten zestaw , narazie wystarczy ale napewno pojdzie do zmiany) w mostku ma 270wRMS , mam tez Alpine 3539 ale slyszalem ze kiepsko steruje on SUB, narazie jezdze z Vibe SLR12 ale zajmuje on duzo miejsca i chciałbym coś wcisnąć w boczek na co pozwala ta zabudowa.

 

Prosiłbym o jakieś propozycje , interesuje mnie coś co bedzie potrafło szybko kopnąć ale zeby tez nie kulało przy zejściu - wiem duze wymagania :D muzyka jakiej slucham to electro,trance, czasem HH

Z góry dziękuje !
 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...