Skocz do zawartości

Zakupy prze internet


Nekci1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Zamawialem kilka razy sprzet prze internet i zawsze sie rozczarowywuje :]

Zamawialem kumplowi Magnata RX44 napisali mi ze nie maja na stanie(Opcja "koszyk" byla dostepna i zaproponowali mi w tej cenie Mac Audio Farelessa, mowa o Audiosklep), z koleii na Autosoundzie zamowiulem znajomemu Cruncha GP15D2 i czekam juz 3 tydz i nic a jak pisze do nich co sie dzieje to pisza mi ze "Jutro bedzie w Polsce, jak dotrze to od razu wyslemy" a jakos ciagle czekam :?:. Macie jakis zaufany e-sklep z art. do CA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz bo z tymi sklepami tak jest. Niestety niektorzy zamawiaja jak zostanie zlozone zamowienie bo nie maja kasy zeby topic w sprzecie zeby lezal na polce i czekal az ktos go wezmie.

Jak ja chce cos kupic to najpierw dzwonie zeby zapytac czy maja na stanie i dopiero robie interesy:

 

kilka sklepów na ktore wchodze zeby cos tam posprawdzac:

 

http://sklep.gae.pl

autosound.pl

essa.com.pl

 

glownie na te 3 wchodze no i oczywiscie najwiekszy sklep jakim jest alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw sie bo nie kazdy kupuje wszystko aby lezalo na stanie. A czesto bywa pozniej ze akurat pewnego asortymenty zabraklo na magazaynie importera..Najpierw warto sie dowiedziec co maja "napewno na stanie a potem kupic. A gosciowi wal-zwrot kasy i sie nie przejmuj. pamietaj nie kupuj na sile , prawo do zwrotu kasy masz i tym sie nie przejmuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce dodawac nowego tematu i robic smietnika wiec pisze w tym.

Kumpel chce kupic Crunch'a GP 15D2 za 519 zl nowy co myslicie o tym glosniku i czym byscie go zasilili w cenie do 700zl koleszska slucha wszystkiego w czym jest niski bass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie proponuja mu closed slucha wszystkiego czasami szybki trance tez sie trfi ale przewaznie slucha tego co misie lubai najlepiej cos wstylu lollipop, hipnotize, macca squad zapierdalam no a czym bys go zasilil do 700 zl moze to?? Hifonics TITAN TXi 6006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...