Skocz do zawartości

Alpine spx-z15m f#1 , Brax x1400 , Alpine h701+IVA-D105R


robert0102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mam kilka ciekawych klocków:

 

1. Alpine SPX-Z15M f1 status - pełen komplet 2way. Głośniki w bardzo dobrym stanie. W zestawie jest kompletnie wszystko co dał producent. Cena 3500zł.

2.Brax x1400 w ładnym stanie. W pełni sprawny. Cena 1400zł, mam także braxa x1000 ale tylko w komplecie z x1400. Cena za oba to 2200zł.

3.Alpine PXA-H701 + IVA-D105r. Kompletny samodzielny zestaw. Procesor w pełnym komplecie jak ze sklepu, stan idealny. Cena 1300zł

 

System ten gra jeszcze w samochodzie, więc jak ktoś będzie czymś zainteresowany to jeszcze przez jakieś 2 tygodnie można posłuchać w Białymstoku. 

 

Zdjęcia i więcej informacji dla zainteresowanych na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dochodzi pare gratów:

 

1. Alpine SPX-Z15M f1 status - pełen komplet 2way. Głośniki w bardzo dobrym stanie. W zestawie jest kompletnie wszystko co dał producent. Cena 3500zł.

2. Brax x1400 w ładnym stanie. W pełni sprawny. Cena 1400zł, mam także braxa x1000 w komplecie z x1400. Cena za oba to 2200zł. Przy kupnie obu dorzucam 2 kondensatory DLS 1F.

3. Alpine PXA-H701 + IVA-D105r. Kompletny samodzielny zestaw. Pełne sterowanie procesora za pomocą IVA, nie potrzeba ruxa. Cena za komplet 1300zł.  Mogę dorzucić jeszcze Ipoda 80gb z kablem do podłączenia pod jednostkę (pełna obsługa z poziomu radia). Cena za wszystko 1600zł.

4. Micro Precision 7 Series. Rzadko spotykany pełen komplet 2way z oryginalnymi zwrotnicami. Cena 1500zł

5. Dego SB-10p. Głośnik mam od nowości. Pograł łącznie kilkanaście godzin, jeszcze nie wygrzany nawet. Cena 999zł

6. Eclipse 8445e. W pełnym komplecie. Nowa oryginalna ramka. Dorzucam także specjalną kartę pamięci do tego radia. Radio posiadam od około 5 lat. Jak tylko go kupiłem radio przeszło modyfikacje toru audio, co zdecydowanie poprawiło brzmienie. Dźwięk jest bardziej poukładany i równy. Moim zdaniem świetna alternatywa dla np. 9835 czy 958. Na tą chwilę Eclipse według mnie gra lepiej. Cena 700zł.

7. Rockford Fosgate RFX-8250, w pełni sprawny, bez problemu czyta wszystkie płyty. Bardzo dobry stan. Dorzucam kabelki do podłączenia w trybie balance. Cena 800zł

8. Nakamichi CD700. Stan kolekcjonerski. Niestety zaniemógł napęd cd. Reszta w pełni sprawna i działa jak nowe. Radio posiada 2 wejścia cyfrowe (oczywiście fabrycznie, nic nie było grzebane w radiu ), także można podłączyć co się chce w dobrej jakości. Radio używane głównie w domu, właśnie podłączone po cyfrze. Cena 1700zł. 

9. Ori ramka oraz interfejs do podłączenia radia 1-2din, do Honda Civic 8 gen. Cena 550zł.

 

Galeria ze zdjęciami:

https://1drv.ms/f/s!AsRhl4OYzBrFjUNq1g82oG_Se_tn

 

Prosiłbym o zmianę tematu na: Alpine SPX-Z15M F1, Brax, Alpine H701+IVA, Micro Precision 7, Dego, Eclipse, Denford, Nakamichi CD700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

9. Ori ramka oraz interfejs do podłączenia radia 1-2din, do Honda Civic 8 gen. - sprzedane

3. Alpine PXA-H701- sprzedane (została sama stacja)

 

Pozostało:

 

1. Alpine SPX-Z15M f1 status - pełen komplet 2way. Głośniki w bardzo dobrym stanie. W zestawie jest kompletnie wszystko co dał producent. Cena 3500zł.

2. Brax x1400 w ładnym stanie. W pełni sprawny. Cena 1400zł, mam także braxa x1000 w komplecie z x1400. Cena za oba to 2200zł. Przy kupnie obu dorzucam 2 kondensatory DLS 1F.

3. Alpine IVA-D105r. 450zł

5. Dego SB-10p. Głośnik mam od nowości. Pograł łącznie kilkanaście godzin, jeszcze nie wygrzany nawet. Cena 999zł

6. Eclipse 8445e. W pełnym komplecie. Nowa oryginalna ramka. Dorzucam także specjalną kartę pamięci do tego radia. Radio posiadam od około 5 lat. Jak tylko go kupiłem radio przeszło modyfikacje toru audio, co zdecydowanie poprawiło brzmienie. Dźwięk jest bardziej poukładany i równy. Moim zdaniem świetna alternatywa dla np. 9835 czy 958. Na tą chwilę Eclipse według mnie gra lepiej. Cena 700zł.

7. Rockford Fosgate RFX-8250, w pełni sprawny, bez problemu czyta wszystkie płyty. Bardzo dobry stan. Dorzucam kabelki do podłączenia w trybie balance. Cena 800zł

8. Nakamichi CD700. Stan kolekcjonerski. Niestety zaniemógł napęd cd. Reszta w pełni sprawna i działa jak nowe. Radio posiada 2 wejścia cyfrowe (oczywiście fabrycznie, nic nie było grzebane w radiu ), także można podłączyć co się chce w dobrej jakości. Radio używane głównie w domu, właśnie podłączone po cyfrze. Cena 1700zł. 

 

Galeria ze zdjęciami:

 

https://1drv.ms/f/s!...UNq1g82oG_Se_tn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Okazja cenowa. Jak długo potrwa- nie wiem, ale drugiej okazji może nie być, a myślę ceny bardzo promocyjne. 

 

1. Alpine SPX-Z15M f1 status - pełen komplet 2way. Głośniki w bardzo dobrym stanie. W zestawie jest kompletnie wszystko co dał producent. Cena 2900zł.

2. Brax x1400 + x1000 - fajny do zestawu 3 way. Cena za oba 1900.

3. Alpine IVA-D105r - 380zł

4. Dego SB-10p. Głośnik mam od nowości. Pograł łącznie kilkanaście godzin, jeszcze nie wygrzany nawet. Cena 800zł

5. Nakamichi CD700. Stan kolekcjonerski. Niestety zaniemógł napęd cd. Reszta w pełni sprawna i działa jak nowe. Radio posiada 2 wejścia cyfrowe (oczywiście fabrycznie, nic nie było grzebane w radiu ), także można podłączyć co się chce w dobrej jakości. Radio używane głównie w domu, właśnie podłączone po cyfrze. Cena 1400zł.

6. 2 kondensatory DLS 2x1F - 150zł oba.

 

Galeria ze zdjęciami:

 

https://1drv.ms/f/s!...UNq1g82oG_Se_tn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...