Skocz do zawartości

Super firma podbija polski rynek car audio


leon_max
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z Was nakleiłby sobie na auto nalepe PEIYING?

 

ja bym zadnej nie nalepił :wstyd: nie lubie oklejonych samochodów, poza tym na cholere mam przyciagac uwage amatorów cudzej własnosci.

 

Juz pare razy jechałem obok samochodów z naklejkami Re Audio, u-dimension a nawet "piździng" badz innych takich.... Wystarczy ze parkuja pod blokiem a "koledzy" co sobie poczytaja na roznych forach o tych klockach beda wiedziali jakie auta robic

 

Moja dewiza zyciowa: "nie wychylac sie przed szereg za bardzo" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie to wieś tańczy i śpiewa - ja rozumiem ze to democar ale oni chyba wlozyli tam wszystko co piźdżing sprzedaje.

 

szkoda ze nie slychac co mowi TD bo az mnie ciekawi co tam ten znawca CA powiedzial znowu :luka:

 

a nie macie linka do filmu z OPT z nismo, bo to chcialbym kurde obejrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, avatar przejeb**ny hahaha

Niech sie marki rozwijaja to przynajmniej bedzie na rynku konkurencja i najlepsi producenci nie spoczna na laurach zmieniajac jedynie desing ...

A pizdzing niech sobie robi co tam chce, przynajmniej ktos kto ma konkret instalke na nie byle jakich klockach bedzie sie czul dobrze przy nawet demo carze pizdzi czy buszmen.

 

A z tym ze sie pizdzing najlepiej sprzedaje to tak jak z autami, polak widzi np audi diesla z 95roku z 120tys przebiegiem i dobrze wie ze 300tys jest jak nic. obok stoi to samo auto z 97roku z przebiegiem autentycznym 290tys + serwis.

Głupi Polak wezmie to z 120tys ! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...