Skocz do zawartości

Audi A6 C5 Avant :)


MajbaSzajba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Dekarke dobrze położysz tzn porządnie odtlusisz potem podgrzejesz to nie odejdzie wiem z własnego doświadczenia tzn na dachach . A maty butylowe wcale nie kosztuja wielkich pieniędzy a praca nimi jest przyjemnością

 

 

Słowo klucz... Nauka to nie 5 minut a wiele setek godzin spędzonych przy pracy z gratami. Z czasem błędów będzie mniej a efekty lepsze ;)

 

Dekara pewnie się odkleja bo albo jej nie grzałeś podczas klejenia albo robiłeś to za słabo... Dobrze położona powinna się trzymać przez lata.

 

 

 
Tasme dekarska mam za grosze ;) odtluszczalem rozpuszczalnikiem i  grzalem opalarka ;) Rowniez jestem dekarzem tasm na dachu raczej nie klei sie na pionowych polaciach bez mocowania . Ale to nieistotne wylatuje i przykleje porzada mate  :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Rowniez jestem dekarzem tasm na dachu raczej nie klei sie na pionowych polaciach bez mocowania .

 

Dobrze położonej taśmy dekarskiej nie będziesz w stanie zerwać z blachy (niezależnie od nachylenia jej płaszczyzny) w jednym kawałku... Spory kawałek życia na dachach spędziłem i nigdy poprawek nie miałem ;) mało tego, często używam jej w obecnym zawodzie właśnie ze względu na jej przyczepność do blach, szczelność i trwałość. Producenci mówią o klejeniu na zimno ale podgrzej ją tak aby warstwa bitumiczna zaczęła się rozpływać po dociśnięciu a zobaczysz, że nie ma bata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem się tematem o dobraniu wzmacniacza 5ch udzielałes sie tam i myślałem że słuchałeś

 

Miałem kiedyś 2 komplety takiego zestawu Velo, dlatego się wypowiedziałem, a tym bardziej, że ktoś skreślił zestaw za to, że niebieska kropka :) Taśma dekarska po odtłuszczeniu porządnie ekstrakcyjną nie ma prawa popłynąć, teraz po 5 latach zajrzałem do drzwi w aucie, które kiedyś komuś robiłem dekarską taśmą DanBraven zdaje się - nie ma szans, żeby to oderwać, trzyma się, jak rzep psiego ogona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma wylatuje i kropka ;) Nie tylko dlatego ze się odkleila ;) Okazało się ze dwie warstwy(prawie 15mb poszlo chcialem zrekompensowac jakosc tasmy gruboscia wyglyszenia)to trochę za ciężko dla drzwi co jaką czas muszę podciągać pod obwisaja ;)Starałem się dokładnie i przykleić i odtluscic ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zrywlalem Dekarke z daszku to zjadłem nerwów kupę. Ale znajomy dał mi octan i szło 3 razy lepiej. A wracając do mat to polecam firme Stp. Zawsze nikim robie drzwi . U sb położyłem dwie warstwy na wewnętrzneji zewnętrznej stronie drzwi i nie zawiasom nic się nie dzieje nie dolega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...