Skocz do zawartości

Skrzynia BR pod głośnik Re Audio Sr15D2 300rms


Robert22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli uzywając bass boxa zalecasz brac na niego poprawke i stroic skrzynie znacznie nizej niz wyjdzie? Dzis jej odsluchiwalem na spokojnie i powiem ze z br jest moc :-) ale ciut nizej by sie zdalo.. Byc moze tez przez to ze to skrzynia minimum a w maksymalnej 114 litrów i porcie 4" gralo by bardzo nisko.. Teraz tak mysle.. Ale dla autora tematu mozesz zrobic taka skrzynie co podalem, ewentualnie zmien wymiary pod siebie nie zmieniajac jej litrazu i SR 15 bedzie młucił ;-) dodam niedlugo jakies fotki u siebie i filmik to sobie zobaczysz jak to wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku to rzeczywiście będzie cokolwiek wynikało... 

 

Ja bym mu dal 120l minus port (nie robiłem symulacji) jakieś 34-35Hz i mięsa trochę z siebie da... Wytrzymałość mocowa trochę spadnie względem 90l ale bigosem lepiej zamiesza a z tego co czytam to o to właśnie chodzi autorowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tak jak dla mojego se 15 85 litrow a optymalnie 43 netto

 

Można było wywnioskować, że mówisz o 43l dla twojego se ;)


Z tego co znalazłem to producent zaleca dla se15 Compact 3 Cu ft+port@35 i optimum 4 Cu ft+port@34... 


Manual

 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://reaudio.com/documents/subs_pro_manual%5B2012%5D.pdf&ved=0ahUKEwj5xdGg_cHPAhUKFiwKHZa0Ce0QFggdMAA&usg=AFQjCNFvY__eMvhVLtE2sU_Rq3u1dPa7MQ&sig2=j3_ASSBMd-D_7tSsQBzt4A


Dla omawianego sr15 3 Cu ft+port@34Hz... 


Czyli też się trochę zamieszałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znalazłem dosyć przejrzystego manuala RE i na nim bazuje.

Według tego manuala budkę mam minimalną ale z ciut niższym strojeniem, hmmm odwracając suba magnesem na zewnątrz zyskam jakieś 3/4L, opłaca się kombinować wgl ? 

RE_Specifications.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...