Skocz do zawartości

Jaki drugi wzmacniacz do car audio obok monoblocka 1000RMS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
 
Chciałem się doradzić czy wzmacniacz Kruger&Matz KM1001 Monoblock 1000 RMS nadaje się do podłączenia do niego kolejnego wzmacniacza? Ponieważ posiadam ten wzmacniacz mam do niego podłączone JBL GT5-12 dualbass 550 RMS i muszę przyznać że gra ładnie już parę msc, ale jak to bywa ucho się przyzwyczaiło i przydało by się dodać coś więcej by innych zaskoczyć :D
Więc chciałem się doradzić co dodać jaki wzmacniacz itp co zmienić by było głośniej niż do tej pory.
Jako że posiadacie spore doświadczenie w strefie car audio mam nadzieję na jakąś radę.
 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że druga skrzynia o tych wymiarach nie ma bata by się zmieściła mi do bagażnika :D

Myślałem by podłączyć drugi wzmacniacz np Kruger&Matz 1005 5 kanałowy i podłączyć do niego wszystkie głośniki z drzwi przez zwrotnice razem z tweeterami, dobry pomysł? Wtedy by wystarczyło rozdzielić zasilanie a kable RCA podłączyć do Output w monoblocku?

 

A podłączenie tych dualbass w 2omy z 4om to znaczy że dwa głośniki podłączam pod jeden kanał? Bo aktualnie każdy głośnik jest podłączony pod osobny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz zmieniać ? masz suby spięte w 2R, piec to mono, przyłącza masz po dwa żeby nie kombinować z kablami jak masz dwa suby lub więcej. 

 

 

 


Myślałem by podłączyć drugi wzmacniacz np Kruger&Matz 1005 5 kanałowy i podłączyć do niego wszystkie głośniki z drzwi przez zwrotnice razem z tweeterami, dobry pomysł? Wtedy by wystarczyło rozdzielić zasilanie a kable RCA podłączyć do Output w monoblocku?

 

 

 


Podstawy kolego.

x2 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz zmieniać ? masz suby spięte w 2R, piec to mono, przyłącza masz po dwa żeby nie kombinować z kablami jak masz dwa suby lub więcej. 

 

 

 

 

 

 

x2 :!:

nie wiem po co cytujesz skoro to nie pomaga w moim pytaniu.

Chcę się dowiedzieć co dodać co zmienić itp by "było więcej bassu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...