Skocz do zawartości

Helon kontra Lanzar na db drag


democar.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm marabelka to nie wiem czy nie szykuje coś w stylu DD subiki i DD Z1 wzmak cos mi sie tak o uszy obiło

dd piecyk miałem brać ale romuś sie rozmyślił

a głośniczek nie dotarł, na następnych zawodach mają juz podobno miec...

teraz walił na DLS-ie z rapida i tez solidnie walło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóóżż wracając do Lanzarka mamy kolejny przełom i zaczyna się robić ciekawie :D:D:D:D :looka::P:D:D:D:D

 

 

a moze jakies szczegóły a tak wogóle to jaki to model i ile hajsu kosztuje??

 

 

W zasadzie jest to pierwszy sezon tego głośnika w Polsce. Za wodą był już testowany w tamtym roku i zrobił bardzo duże zamieszanie w pewnych kręgach. Wiem jednak że jeszcze cały czas paru modrych się głowi jak poprawić obwód i zwiększyć efektywność tego potworka. Na chwilę obecną jest już kilka w kraju a sugerowana cena detaliczna na 15" to 1999zł (do szczytnych celów do wyrwania w zdecydowanie lepszej cenie )

Ciekawostka ten sam model tylko w wersji 12" (moc taka sama 3kW) został wyceniony na 1549zł (dobra sprawa na STREET A i przyatakowanie 150dB)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
a ja nie jestem zdziwiony ... są na świecie głośniki niedoceniane ... a Helon ... ot ktoś kiedyś stworzył legendę i tak już zostało. Dobre głośniki, ale w tej kategorii można znaleźć lepsze.

 

pozdro!

marcin

 

Zgadza się, ale gdy wyszedł helon to była jedna z najtańszych propozycji sprzętu do DB i w tedy było ciężko znaleźć cos w podobnych pieniądzach i ta legenda nie wzięła się z powietrza, bo robili na tym sprzęcie konkretne wyniki. Teraz nie dziwie sie ze sa coraz lepsze i tańsze sprzęty. To samo można porównać przykładowo RE MT i FI btl gdzie MT jest 2 razy droższy a to praktycznie ten sam sprzęt, co stara linia btla z 3rd magnet.

 

[ Dodano: 2009-11-04, 16:04 ]

No fajnie fajnie Mogłbys podac model tego lanzara i jak mozna zbliżoną jego cene?

 

Cena tego sprzętu lanzara na ebay to 530$ za 2 sztuki czyli jakieś 1600zł za 2. Unas jak zwykle kroją, heh co widać w przypadku, np. Helon a w PL a czy nawet tego lanzara

 

Ale tak czy siak 800pl za takiego kloca napewno warto dac :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem oba i Helona nie mogłem rozpracować a Lanzarki miałem jakieś wadliwe.

Moim zdaniem z Lanzara da się coś wycisnąć, głośnik jest naprawde dobry i cena też jst dobra. Godny polecenia.

W Hamburgu na finałach widziałem kilka furek na helonach i cisnęli dobre wyniki.Ja osobiście tego głośnika nie rozgryzłem. Lanzarki będe jeszcze męczył w następnym moim projekcie na początku roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...