Skocz do zawartości

2x Ground Zero GZRW 30xspl 12"


Biohazard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.  2x Ground Zero GZRW 30XSPL

2.  GZRW 30XSPL-D2

 
12-calowy głośnik niskotonowy
  • całkowicie nowa bardziej wytrzymała konstrukcja
  • wzmocniona nakładka przeciwpyłowa
  • głośnik niskotonowy 30 cm
  • moc 1500W SPL
  • cewka 3"/75mm
  • impedancja 2 x 2ohm
  • częstotliwość rezonansowa 36.1 Hz
  • współczynnik Qts 0.591
  • skuteczność 86dB
  • głębokość montażowa 158mm
  • rekomendowana obudowa zamknięta 15-40L
  • rekomendowana obudowa bass-reflex 60L
  • wciskane terminale głośnikowe
  • waga netto: 7.21 kg

 

3. Muzyka: głównie slowed, decaf, coś co nisko schodzi, Skrzynka ma robić wynik Db race, Poppers Droppers!!!

4. Grubość dostosuję do projektu i uzyskania najlepszego efektu.

5. Bagarznik na codzień Passat b5 sedan a na wynik Passat B5 kombi.

6. Głośniki skierowane w kierunku klapy i tak samo szczelina miejsce jej ułożenia nie ma dla mnie znaczenia.

 

Jeśli mogę liczyć na waszą pomoc jestem bardzo wdzięczny i z góry dziękuję za poświęcony czas. Chciałbym dostać wszystkie niezbędne wymiary skrzyni a wykonam ją samodzielnie.

post-17227-0-30270000-1470039041_thumb.jpg

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jak liczyłem po wewnętrznej stronie wychodziło ok 120L nie odejmując powierzchni głośników. grubość obecnie 1.8cm co sprawiło, że na chwilę obecną jest w niej już 6 gwintów wzmacniających :/

 

Bardziej prosił bym o dokładny projekt i wymiary każdej ze ścian bo WinISD do mnie nie chce przemówić a Bass Box Pro 6 kosztuje a nie mogę znaleźć darmowej wersji :D

 

Skrzynia teraz jest dla nich za mała bo w sedanie czasami zachowuje się jak człowiek pod wodą prubujący złapać powietrze :) W kombi jest troche lepiej bo ma czym oddychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kłodzka jak się pożadnie rozpędze 1.6 w gazie to jestem w 30min :D Więc napewno się spotkamy :D


Powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Jeśli chodzi o szczelinę:

1. Skrzynia ma głębokość 56cm szczelina ma być głębokości 55cm? Zostaje 1 cm między tylną ścianą skrzyni a szczeliną ? Chyba coś nie tak.

2. Czy umiejscowienie szczeliny Będzie miało znaczenie? Chodzi mi czy środek jest wymagany czy może to być lewa-prawa strona?

3. W załączniku moje zdolności (paint) Chodzi mi o tą ściane zaznaczoną na czerwono. Wydaje mi się że powinna być mogę się mylić jeśli ma byc to jakiej długości?

post-17227-0-37421100-1470206937_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak namalowawales, można zrobić tzw. Elke, w prosty sposób przeliczajac powierzchnię jaka wypiera port prosty względem zalamanego 90 stopni :)

Wymiary skrzyni możesz sobie zmienić pod siebie, zachowując podany litraz, prosta sprawa- ja nie znałem wymiarów Twojego bagażnika, podałem przykładowe :)

Można pozmieniać tak wymiary, że port będzie prosty bez laman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...