Skocz do zawartości

Nagłośnienie w volvo v70 1 gen.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W trakcie urlopu na wakacjach zakupiłem wspomniane w tytule auto. W samochodzie zainstalowane jest fabryczne nagłośnienie opartę o radio Volvo SC-901 i zewnętrzny wzmacniacz podobno 4x50RMS. I teraz kilka pytań. Doczytałem już w internecie że to radio nie czyta nagrywanych CD-R. Rozwiązaniem może być zmieniarka USB o które w zasadzie myślałem od początku. Ale przejdźmy do sedna. Jak do tego radia podłączyć wzmacniacz na suba? System gra całkiem nieźle mimo że nie mogę odpalić żadnego CD to na samym nawet radiu (gdzie zawsze brakowało mi dołu) nie odczuwam jakichś wielkich braków poza właśnie najniższym rejestrem i masażem pleców. Wiadomo mi o 3 rozwiązaniach. Jedno to wzmacniacz w hi-input drugie to genesis (drogi pytanie czy dobry) który przekształci mi sygnał z wyjść głośnikowych i wyjdę normalnie czinczami i trzecie Procek alpine. Nie wiem który dokładnie ale podobno jest jakiś dedykowany do jednostek fabrycznych w autach różnych marek. Nigdy nie musiałem korzystać z tego typu zabawek więc proszę was o radę czy to ma sens? Czy od razu zmiana radia na normalne? Szkoda mi go trochę wymieniać bo pasuje do deski a gra całkiem przyzwoicie. Na samych głośnikach gra na 100% lepiej jak fabia na powerbass-ie z podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...