Skocz do zawartości

Mini sub do skoda felicia pickup


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Może wy coś doradzicie :)

Zakupiłem Skodę Felicię Pickup i tu się zaczął mój problem :P

Radio wiem będzie to Pioneer p80rs , przód nagłośnienie nie problem 16cm wchodzi drzwi do wygłuszenia spoko ale jak tu wstawić subwoofer? Fotele z Audi TT kubełki też nie pomagają gdyż jest jeszcze mniej miejsca niż w oryginale.  

Potrzebuję abyście mi pomogli poszukać "złotego środka". Głosnik 20cm który zagra w miarę możliwości nisko, będzie miał dużą (jak na 8") moc oraz będzie w cenie do ok 600 zł. 

Preferencje muzyczne to szeroko pojęta muzyka klubowa, czasem dubstep oraz sporadycznie hardstyle.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie wygrzał, ale zejściem bardzo mnie zaskoczył. Ilościowo do uzupełniania przodu też wystarczająco, a jak się go trochę podkręci to mały burdel się robi. Do małej kabiny będzie w sam raz. I potrafi przyjąć więcej jak 200W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego  Pickupa śmiało wystarczy. Skrzynkę 10-11 litrów gdzieś śmiało upchniesz a zadowolenia z grania suba sporo będzie. Basu dużo w tak małej kubaturze auta głośnik naprodukuje ale demonem zejścia nie będzie za to sporo radości powinien Ci dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynkę 10-11 litrów gdzieś śmiało upchniesz

W takiej paczce ostatnio zamontowałem 10" excursiona i niczego mu nie brakowało. Zaskoczył mnie pozytywnie graniem. Modelu głośnika nie pamiętam ale wygląda tak(ostatnia fotka):

http://www.naturalsound.pl/2016/06/24/vw-t4-multivan/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Modelu głośnika nie pamiętam ale wygląda tak(ostatnia fotka):
kolega tez zachwala te glosniki... ale nie mialem przyjemnosci sluchac

 

JL Audio 8w3v3 wsadzalismy w najmniejsza jak dotad obudowe. gral zacnie juz od 6 litrow ;) (mx5, schowki za fotelami)

 

sub pod nogami pasazera wchodzi w gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 15L netto to celuj w nowego helix'a p10w - 300W ze wzmacniacza da Ci pełną radochę ;) . Ewentualnie z 8" to może sundown. Jeden z kolegów z forum ma do sprzedania 2 sztuki.

Dawaj znać co i jak. Walczę również z subami w takiej kabinie. Ja zabudowuję swój w nogach. Wybór u mnie padnie prawdopodobnie na helix w8competition. Ostatniego słowa nie powiedziałem jeszcze, ale mnie ogranicza dość mocno kubatura skrzyni. Poza tym tylko w nogach pasażera mam miejsce. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...