Skocz do zawartości

Moje pierwsze rmsy - Polo 6r


Bedziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeszcze kilka fotek, m.in tweetery w focalowskich uchwytach(bedzie czas to wezmę się za rzeźbę; chociaż ładnie pasują), kable pod maską z bezpiecznikami, jak producent przewidział (80a mono, 40a 4kanałówka). Uchwyt do knoba od basu zrobiony z kątownika wyciętego ze starego pojemnika na klucze przy rowerze :P No i suby.

Moznaby bliżej kondensator dać bo na oko jest około 20cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, jakby kabel skrócic i dać mniej "podwinięty" można skrócic z 5-10 cm, cenna uwaga

Wy tak na poważnie? 5cm przewodu ma zrobić różnicę? Słuszna uwaga ?w każdym temacie wszyscy poszukują problemów ... większości z nich nie mają nic wspólnego z tematem, i chyba 5cm kabla też nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem :) rozumiem też Twój przekaz, ale do autora tematu... kiedyś na tym czy innym forum ludzie dawali rady. Jeśli złe, to inny prostował. Dziś tylko palcem błędy wytyka każdy (niekoniecznie wiedząc o czym piszą). Obserwuj innych, czytaj, słuchaj wielu, pytaj jeszcze więcej. Ale z tych wszystkich info wyciągaj wnioski (pewnie same się po czasie ukażą)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem :) rozumiem też Twój przekaz, ale do autora tematu... kiedyś na tym czy innym forum ludzie dawali rady. Jeśli złe, to inny prostował. Dziś tylko palcem błędy wytyka każdy (niekoniecznie wiedząc o czym piszą). Obserwuj innych, czytaj, słuchaj wielu, pytaj jeszcze więcej. Ale z tych wszystkich info wyciągaj wnioski (pewnie same się po czasie ukażą)

To jest dobra rada :)

Jeden nawet w tym temacie wyszukał że do wf polutowane kable a nie na konektory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się ze znaczeniem słów kolektor i konektor. Dorzuć jeszcze korektor. :D

Oj przepraszam panie idealny telefon wie lepiej. Dobrze mi znane znaczenie wyżej wymienionych słów.

Każdemu może się zdarzyć :D

Ci co nie szukają dziury zapewne wiedzieli o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ciekaw jestem tych re audio w szybszych rejestrach dolnych czy nadążają i uderzają punktowo czy zaczyna się buczenie ... i gubienie

Jak jestes taki ciekaw to kup sobie ładna uzywke i sprawdz na swoim systemie a nie bzdety ciagle piszesz,jest tyle na temat re ze az Ci sie chyba czytac nie chce tego co??? 

 

A tak na temat to rozgrzales te Re juz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie sądzisz ze o gustach się nie dyskutuje?
Po to chyba jest forum żeby o nich dyskutować, to że masz odmienne zdanie od innego użytkownika nie znaczy, że się mylisz, a masz swój gust, trzeci czytający forum z wypowiedzi dwóch, lub trzech użytkowników skorzysta, być może kupi to co opisywane i powieli opinie któregoś z Was lub doda swoją. 

 

A tak na temat to bardzo ładna polówka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to chyba jest forum żeby o nich dyskutować, to że masz odmienne zdanie od innego użytkownika nie znaczy, że się mylisz, a masz swój gust, trzeci czytający forum z wypowiedzi dwóch, lub trzech użytkowników skorzysta, być może kupi to co opisywane i powieli opinie któregoś z Was lub doda swoją. 

 

 

Jak nie rozumiesz do końca sensu tego zdania daruj sobie i zobacz wpierw ze zrozumieniem co ja napisałem...

Grzecznie nie czepiajac się a ze inni od razu szukają dziury w całym to przepraszam ... nie moja liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak nie rozumiesz do końca sensu tego zdania daruj sobie i zobacz wpierw ze zrozumieniem co ja napisałem...
Widzę i rozumiem chyba więcej niż Tobie się wydaje, a nie czepiam się wcale, a na dodatek napisałem Ci po co jest forum. Mnie Twoje przepychanki forumowe od kilku miesięcy z innymi użytkownikami nie obchodzą. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowa skrzynke od Pana M. z forum 80l@36hz, także jak zamontuje wraz z nowym wzmakiem to odpowiem czy dają radę z szybszym beatem. Obecnie trance'u na choćby lekko podbitym paśmie basowym nie da sie słuchać. Ale u mnie głównie rap idzie także spoko. No i jeszcze klapa do głuszenia koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak nie rozumiesz do końca sensu tego zdania daruj sobie i zobacz wpierw ze zrozumieniem co ja napisałem...

 

A ty rozumiesz co piszesz???


... nie moja liga

 

Jak nie twoja liga to po co sie odzywasz Panie High End prowadzony paluszkiem he??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...