Skocz do zawartości

Alpine DVA 9965 + H 701


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy starsi koledzy, pytanie : czy ktoś z was miał taki Duet ? razem ? różnica 9965 a h701 ? jest duża i ile można więcej zyskać jak na początek będę chciał same źródło 9965 a potem dołożyć h 701 ile co się zyska większy wachlarz możliwości dostrojenia systemu ? proszę o szczere rady. Michał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na chwilę obecną fakt zostaje w 2 way + sub spełnia mega moje oczekiwania i gra rewelacyjnie. więc powiadasz na razie samo 9965 będzie konkret no ok ciekawe o ile lepiej od mojej 35r podobno fają górę ma 9965 zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie 2 way+ sub wystarczy gra naprawdę z tupetem dla mnie :) tylko mówię teraz kwestia wymiany źródła :) na coś konkretnego i tak chodzi po głowie w dodatku h 701 do 9965 ale no zobaczymy w praktyce jak to wyjdzie

 

I tak zabawa skończy się na 900 tylko jeszcze o tym nie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rożek ciesz się że masz to f1 900 ;) ja coś wiem i ty też coś wiesz ;) 


Panowie tak na poważnie dlaczego nie którzy twierdzą że h701 gra gorzej od 9965 ? tak na chłopski rozum dla mnie okej włożyli procek dźwieku do 9965 w scali wielkości orzeszka.

a jednak 701 jest prawie jak takie dwie 9965 nie rozumiem tu czegoś i że powoduje dekompresję dźwieku ? może ktoś jasno wyjaśnić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sam miałem fantoma i chciałem dołożyć proce i dużo mądrych głów także mi odradzało - ja uwierzyłem na słowo i nie sprawdzałem samodzielnie - ale kto bogatemu broni jak mówią.

 

Ja rozumiem to tak - wyobraz sobie ze masz sznurek - zwiń go w pierwszej kolejności, a pózniej rozwiń i zwiń ponownie - czy będzie taki sam jak na początku? Pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem fantoma i chciałem dołożyć proce i dużo mądrych głów także mi odradzało - ja uwierzyłem na słowo i nie sprawdzałem samodzielnie - ale kto bogatemu broni jak mówią.

 

Ja rozumiem to tak - wyobraz sobie ze masz sznurek - zwiń go w pierwszej kolejności, a pózniej rozwiń i zwiń ponownie - czy będzie taki sam jak na początku? Pewnie nie.

Zatkało . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...