Skocz do zawartości

Pytanie o maturke ustną dla maniaków CA z ŁÓDZKIEGO!


maxxxior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Kto miał już ustną maturkę, piszcie tutaj co mieliście!!

jest 50 zestawów na całą polske,tylko tyle że na każde województwo są inaczej ponumerowane! kto miał niech pisze, ja mam we wtorek, a nóż widelec może się mi trafi któryś z waszych...

 

z góry dzięki,pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem obrazek z malarzem malujacym krajobraz gory drzewa trawa itd. i rozmowki u lekaza, wspulne kupowanie prezentu i cos tam jeszcze nie pamietam... kumpel z klasy mial dzieci lepiace balwana inny dzieci przebrane za warzywa a jeszcze inny goscia na wozku inwalidzkim... jak sobie cos przypomne to dopisze pozdro i powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek zolnierze po kolana w wodzie przenoszacy worki z piaskiem w tle jakis budynek za ogrodzeniem.

Pytania do obrazka 1.nie pamietam ale chyba czy myslisz ze to jest misja ratunkowa jesli tak to dlaczego 2.Jak mozesz zapobiegac katastrofa na swiecie?

 

Rozmowy:

1.Opowiedz jak poznales swojego przyjaciela/przyjaciolke z przed lat,gdzie,kiedy to bylo i czemu jest taki zajebisty.

2.Jestes na rozmowie w sprawie roboty masz powiedziec w jakich/ile godzin chcialbys pracowac,ile zarabiac i nie zgodzic sie na godziny drugiej strony i podac powod.

3.Nie pamietam ale jak sobie przypomne to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem

(A)

1 Zapytac goscia u ktorego nocuje czy moge uzywac jego urzadzen elektronicznych w domu

2 Czy moge robic imprezy pod jego nieobecnosc

3 O ktorej godzinie musze najpozniej wracac do domu

 

(:)

Nie pamietam

 

©

Sasiad prosi mnie o przypilnowanie psa

1 Odmów

2 Podaj decyzje odmowy

3 Zaproponuj jakies rozwiazanie

 

OBRAZEK

Mechanik dłubiacy przy aucie w garazu ( w tle widac 2 inne wozy ) i kupe profesjonalnych narzedzi jak podosniki itp

 

1 Czy wg ciebie osoba pracujaca przy aucie jest profesjonalnym mechanikiem z zawodu czy tylko naprawia auta z doskoku

2 Czy gdy masz problem z autem jego naprawe zlecasz komus innemu czy wykonujesz ja sam

 

I to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...