Skocz do zawartości

Helonowa Audi A4 B7 Stochusa


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walczę :) jest kilka drobnych błędów do poprawy, na następny tydzień kolejny pomiar :)

Ale masz rację, mnie też 147,5db nie satysfakcjonuje... Ale to nie jest tak, że wrzucisz skrzynkę i po sprawie, trzeba się nakombinowac.

Już nie takie moce i sprzęty były co nie chciały pokazać wyniku na termlabie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Ale - na jednej sztuce dd zrobione 147.1.

 

To jest dość istotne w tej sprawie... Na tym subie po dobrych kombinacjach dmucha się ponad 150 więc 147 to jeszcze daleko od jego możliwości ;) inna kwestia to buda, jedna chce współpracować a inna nie, ja 9515 (bez przykładania się w sumie) zrobiłem 142.9 co jest bardzo dalekie nawet od tych 147... Ale tu ogromna buda robi swoje i połyka znaczną część wyniku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No passat b5 w kombi mały nie jest... Ale jak na laika co do tematyki ca to i tak byłem zadowolony ;) Nawet dobrze wzmaka nie ustawialem a wynik dośc fajny jak na klase do 2kw. a ustawieniami można zdziałac dużo. Tyle, że pod ręką brak termlaba... I ponad 150db na jednej sztuce przy mojej niewygluszonej budzie i przy tym stanie głośnika jest nierealne ;) W dodatku na zasilaniu tylko kwasiak jakiś noname, który już siedział w aucie (a auto z komisu :D ). Dołożony altek 220a i spawara 50. i to cała wielka elektrownia. U mnie skrzynia robi robotę... robiona na zamówienie przez Wojtka z południa Polski. I polecam jego robote w 100%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No passat b5 w kombi mały nie jest...

 

Mówisz, że większy niż dodge Caravan rg? ;) jeśli o samo auto chodzi to nie wiem jak pasek ale bora zaskoczyła mnie sztywnością dachu i to bardzo... Byłem pewny, że minimum 2 warstwy są od spodu wyklejone a okazało się, że dachu nikt nie ruszał :) Z kolei jeśli dach w Audi robiony jest podobnie jak poszycia drzwi to będzie jak u mnie czyli membrana pasywna :D

Stochus baw się baw... 150 to z palcem w dziurze powinieneś dać radę ogarnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, wbrew pozorom te Twoje 36hz nie jest wcale takie głupie i ten kto robił skrzynkę na pewno wiedział co robi, by grało i pokazało na term labie. Jeśli chodzi o ten mój wcześniejszy wynik 147,5db był zrobiony na skrzynce 29-30hz, więc sporo niżej niż w Twoim DD. Ciesz się z wyniku, bo przy prawie zerowym nakładzie pracy i wiedzy po prostu się udało.

Ogólnie lubię robić wszystko samemu,daje mi to najwięcej frajdy :)

Dlatego... Wymieniłem wczoraj znowu alternator, zrezygnowałem z 210a sterowanego przez com, bo nie umiałem ogarnąć regulacji napięcia, wsadziłem zdrowy ori 180a i troszkę zwiekszylem jeszcze pokłady prądu, ale o tym kiedy indziej, bo trzeba protestować najpierw :)

 

Skrzynka przerobiona, będziemy dmuchać w klapę, port tym razem całkowicie wymienny, także nie zamykamy drogi do ew modyfikacji. Na ten moment zrobiłem dwie opcje, bardzo niskie strojenie na codzień i drugi bardziej pod miernik http://www.fotosik.pl/zdjecie/d867792fedc92511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hehe :) no tak, tak, coś to się zadziało, niestety końca nie widać i trzeba zrobić się bardziej, bo co taki Dawid zdziała z Goliatem ;)

 

post-3051-0-13164700-1502920213_thumb.jpeg

Piekne wyniki poper dropers bb6 na malutkim emphaserze ea13000spl.

 

W końcu poznałem słynnego fridke :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...