Skocz do zawartości

Mało litrażowy subwoofer do BMW E39 sedan co polecicie ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy przy dobraniu najlepiej gotowego już subwoofera do BMW e39 sedan. Wcześniej miałem tam dużą skrzynkę bass refleks z tego co pamiętam ponad 50l z głośnikiem RE audio seria SR - 12 cali. Kiedyś za "gówniarza" się podobało, jednak jak zamontowałem to tu to sprzedałem całość po tygodniu.

Szukam teraz czegoś na pewno mniejszego i słabszego. Chce tylko wzmocnić bass w samochodzie po standardowe głośniki w ogóle go nie mają, choć źle nie grają. Myślę, że 200W spokojnie wystarczy, do tego jakiś dobry monoblok. Nie orientuję się już co jest teraz na rynku, fajnie by było jakby znalazła się już gotowa skrzynka. Można by znaleźć oryginalne subwoofery które wyglądają tak:

http://i65.tinypic.com/i20h0j.jpg

 

Choć podobno też to nie grało zbyt dobrze....

 

P. S w aucie za siedzeniami jest blacha, słucham głownie HH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uDimension Prox 208.

Gra już od ~11l netto. Szybki, potrafi ładnie zejść i nie potrzebuje dużo mocy. Ponadto łatwy w zabudowie ze względu na płaską konstrukcję głośnika i układu "napędowego" - całość ma coś około 7 cm wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć podobno też to nie grało zbyt dobrze....

 

 

Czyli nie oczekujesz lepszego grania z drzwi a w półkę chcesz coś z czego więcej lepszego basu popłynie. Jak wykombinujesz w miejsce tych plastikowych komór takie trochę większe i trochę mocniejsze, to mógłby zaistnieć u Ciebie taki re Audio najprostszej serii w 8" a przy trochę większej skrzynce (9l na sztukę) nawet dwie sztuki pędzone z rodeka 2180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tematu. mam podobny problem w BMW e90. Czy takie rozwiązanie że jest mało miejsca od głośnika do zabudowy w ogóle zda egzamin? Autor tematu słyszał takie granie w BMW? w sumie to w każdym aucie. A może głośnik free air? Ja miałbym taką półkę do zabudowy http://allegro.pl/bmw-e90-polka-tyl-tylna-glosniki-komplet-i5935733513.html#imglayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...