Skocz do zawartości

Hurtownia / dystrybutor kabla głośnikowego


pawelek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie szukam hurtowni albo dystrybutora przewodów głośnikowych CCA. Chodzi mi głównie o 100 metrowe rolki czerwono / czarnego przewodu w wymiarach głównie 2x0.50mm2. Potrzebuję dość sporą ilość w regularnych zamowieniach. Oprócz tego w grę wchodzą jeszcze inne grubości / kolory. Jakby ktoś akurat z forum miał jakiś kontakt to proszę o info.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest odzew jakiś. Ceny to mam już dobrze rozeznane:) I różnica jest dość znaczna. Proste prawo handlu dyktuje jaki chce kabel. Tu prywatne poglądy nie mają żadnego znaczenia. Popyt jest podaż różnie. Tym bardziej, że ceny baaardzo często wzięte z kosmosu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak już chcecie od Lechpola brać, to lepiej Lamex, jest bezpośrednim importerem, zleca produkcję takich rzeczy za granicą i u nich cena jest najniższa. Większość hurtowni w polsce przewody i akcesoria mianowane przedrostkiem LTC w modelu pochodzą właśnie od nich. Dodatkowo po kontakcie telefonicznym da się uzyskać extra rabat w stosunku do ceny po zarejestrowaniu.

Jeśli się nie mylę, bo słabe zdjęcie rolki lub wyfotoszopowane, to avstore.pl z linka wyżej to jest własnie przewód Lamexu.

 

A kol. Intruz_Olek ewidentnie chyba pracuje w tym sklepie lub ma jakieś profity ze sprzedaży tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A kol. Intruz_Olek ewidentnie chyba pracuje w tym sklepie lub ma jakieś profity ze sprzedaży tam ;)
ewidentnie nieudolna proba reklamy :P

 

tutaj jeszcze by uszlo, ale wylozyl sie w ogloszeniu...

 

 

 

 


Jak już chcecie od Lechpola brać, to lepiej Lamex, jest bezpośrednim importerem, zleca produkcję takich rzeczy za granicą i u nich cena jest najniższa. Większość hurtowni w polsce przewody i akcesoria mianowane przedrostkiem LTC w modelu pochodzą właśnie od nich
ale cos tu nie pasuje

oni maja kable LEXTON, a lechpol sprzedaje CABLETECH

 

 

Wyłącznym przedstawicielem Cabletech na rynku europejskim jest
Lechpol
Miętne, ul. Garwolińska 1
08-400 Garwolin
tel. +48 25 685 00 00
fax +48 25 682 04 81
www.lechpol.eu

i to by sie zgadzalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cabletech i owszem, to jest Lechpol, również je sprzedaje Bodex i kilka innych hurtowni, natomiast cenowo z tego co się orientowałem, to CCA przewody tak czy siak najtaniej ma Lamex, który notabene ma siedzibę po sąsiedzku właśnie z Bodexem i Lechpolem, wszystkie 3 są z Garwolina, dzieli ich raptem kilka płotów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, są to odrębne firmy, z zupełnie innym podejściem do klienta...Pracowałem jeszcze do niedawna w sklepie z gratami RTV i nadal mam dostęp do wszystkich trzech z powyższych, stąd po prostu mam pewne rozeznanie, po kilkuletniej współpracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...