Skocz do zawartości

2 x RE XXX 18" + 4 x Orion


Drager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spiąć RE w 4ohm i dać linka z dwóch HCCA. Teoretycznie sztuka by dostała 3.5kW.

Albo każdego RE w 1ohm i link z każdych dwóch HCCA na 1ohm. Przy dobrym prądzie powinny sobie poradzić. Impedancja jest zmienna w zależności od częstotliwości. Najniższa byłaby tylko przy częstotliwości strojenia BR, tak więc byłoby więcej niż 1ohm na jednym RE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przody? co za roznica. ten zestaw i tak juz nie bedzie mial nic wspolnego ze 'sluchaniem muzyki w samochodzie'. Bez urazy, ale jak dla mnie to juz wykracza poza zdrowy rozsadek :rotfl: , ale co kto lubi :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tak spytam z innej beczki, kazdy o tych re, re, re... a co na przodzie bedzie przeganialo te dwa suby hmm? nie lada wyzwanie zgrac teraz przody z takim zapleczem :rotfl:

 

szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia co będzie grało z przodu, danych na ten temat jeszcze nie posiadam, ale na pewno przy Bass I Love U wysiądą uszy i wtedy nie będzie ważne co gra z przodu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne ale jestem pewien ze 2 żelówki stingera wyszłyby podobnie cenowo a na pewno lżej masowo nie mówiac o tym, ze na pewno będą mogły oddać wiekszy prąd. Reszta super :) Czemu XXX18 a nie np Fi BTL ? Jakie przeznaczenie tych klocków?

Zawody czy uzytek "codzienny"?

 

i zawody i do użytku codziennego :)

 

stad tez moje pytanie co z przodu bedzie skoro do uzytku codziennego. Czy to nie ma znaczenia to nie wiem, dla mnie ma bo raczej na codzien nnie slucha sie tylko basu :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Drager napisz w jaki sposób są zmodyfikowane alternatory

czeka mnie wymiana i też chcę wstawić większą elektrownie

A co do projektu golfa chętni go posłucham jak będzie gotowy

 

To jest sprzęt mojego kumpla, nie mam pojęcia jakie są alternatory, wiem tylko że dadzą więcej niż seria. Zaznaczyłem nawet w tytule że foty są mojego przyjaciela. Obecnie jest za granicą, kontaktu z nim nie mam, urwał się, lecz jeśli się tylko z nim skontaktuję to odpowiem na wszystkie pytania. Na razie wiem tyle co te zdjęcia przedstawiają. Post jak najbardziej przyjazny :hyhy: tylko tłumaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekawy czy to będzie kolejny projekt typu im więcej tym lepiej i zero pomyślunku = dupowaty efekt końcowy, czy jednak ktoś nad tym czuwa i wkłada mnóstwo pracy w to żeby to zagrało

 

jak ktoś wkłada grube tysiące złotych w CA, to raczej chce aby to zagrało, a nie zero pomyślunku.

Zero pomyślunku to jest wtedy, gdy ktoś chce ruszyć autem montując subwoofer 10cm z wieży mikro, i dodając emblemat SPL :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...