Skocz do zawartości

dB Drag Racing Association w Polsce - konferencja na forum


dB Drag Racing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W jaki sposob organizacja zamierza sciagnac do siebie zawodnikow i zainteresowac ich udzialem w zawodach ? Przy takiej ilosci kategorii (nawet single point) moze byc problem z frekwencja. Ostatnio konkurencje cisnieniowe wyrastaja jak grzyby po deszczu.

 

 

 

Bardzo dobre pytanie, lecz odpowiedź na to jest bardzo złożona. Na chwilę obecną poczyniliśmy bardzo dużo akcji promocyjnych by dotrzeć do szerokiej publiczności, która do tej pory nie interesowała się temat. Przykładem takiej promocji jest właśnie Men’s Day, który został partnerem honorowym naszego turnieju. Dzięki ich wsparciu mamy szanse zaistnieć w takich mediach jak: TVN TURBO, TVN STYLE, RADIO ZET, ONET.PL i wiele innych. Na samym Men’s Day będzie ok. 100tyź ludzi więc zaplanowaliśmy szereg konkursów dla publiczności tak by zatrzymać ją jak najdłużej przy naszym stoisku turniejowym. Poza tym postaramy się by nasze imprezy były prawdziwym show, które wzbudzi emocję nie tylko w samych zawodnikach ale również kibicach (chcemy mieć prawdziwą publiczność jak w inny dyscyplinach sportowych).

Ostatecznie zwieńczeniem naszych działań jest fuzja z jednym z najlepiej przyjętych turniejów zeszłego sezonu – WOJNA PÓŁNOC-POŁUDNIE. Jako organizatorzy stwierdziliśmy, że będziemy mieli większą siłę medialną i będziemy docierali do zdecydowanie szerszej publiczności jednocząc siły. Dlatego też zamierzamy prowadzić wspólne kampanie reklamowe i prowadzić turnieje w tym samym czasie i tych samych miejscach.

 

[ Dodano: 2009-05-12, 23:55 ]

Miejmy nadzieje, że renoma " db drag " przyciągnie prawdziwych ciśniniowców do walki

 

I będzie ich coraz więcej !!!

 

 

 

O tym, że dB Drag Racing jest najstarszą imprezą SPLową na świecie nie muszę chyba pisać. Ta formuła turnieju utrzymuje się na świecie już ponad 15 lat i ciągle przybywa nowych zwolenników. W między czasie powstawała niezliczona ilość innych turniejów pochodnych (wiele z nich już nie istnieje). dB Drag z roku na rok udoskonala swój regulamin tak by był on jeszcze bardziej jednoznaczny i czytelny dla zawodników. Dodatkowo organizacja dBDRA myśli również o przyciąganiu nowych uczestników i z myślą o nich stworzyła turniej Bass Race. Zamysł był taki by przez ten turniej wciągać „nowo zarażonych” do wyższych klas db Dragowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie będzie wywiadów ze zwycięzcami w TV, gazetach i innych mediach ? Nie będzie artykułów w prasie branżowej prezentacji samochodów w TV i tych samych mediach ?

 

Cały czas prowadzimy rozmowy z wieloma mediami, które mogłyby objąć patronat medialny nad naszymi turniejami. W trakcie sezonu będziemy przekazywali wiele materiałów do prasy (zarówno tej drukowanej jak i internetowej). Poza tym wraz z fuzją z WojnąPP połączymy również nasze możliwości przekazu. Nie wiem czy się orientujesz jak wyglądała promocja Wojny w tamtym roku?? Podczas imprez będziemy mieli profesjonalnego fotografa i kamerzystę, którzy na bieżąco będą tworzyli materiał medialny, który będziemy puszczać w eter.

Co do wywiadów w telewizji to pewnie jeszcze będziemy musieli poczekać na lepsze czasu – ale tak naprawdę to wszystko zależy również od was potencjalnych zawodników. Jeżeli będziecie wspierać nas to my damy wam turniej, który za parę lat może zabłyśnie na ekranach telewizorów. (W Niemczech relację z dB Drag Racing pojawiają się na kanale RTL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj więcej informacji o turnieju Bass Race

dla nas to coś całkiem nowego,

 

 

a po za tym pomyśleć trzeba o nockach na imprezje 3 dniowej :)

 

Bass Race jest chyba najbardziej „usportowionym” z turniejów car audio. Jak sama nazwa wskazuje „wyścig basu” zawodnicy będą prześcigać się w ilości wyprodukowanych dB w trakcie trwającego 30 sekund pomiaru trzymając się jednak reguł ogólno pojętego wyścigu. Tu nie ma miejsca na pomyłki i próby i tym samych jak w prawdziwym wyścigu: falstart, wypadnięcie poza swoją kategorię czy też brak refleksu eliminuje nas z dalszych rozgrywek. Jak widać jest to turniej gdzie wszystko jest możliwe i wygrać może każdy kto potrafi kontrolować swój system nagłośnieniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj więcej informacji o turnieju Bass Race

dla nas to coś całkiem nowego,

 

 

a po za tym pomyśleć trzeba o nockach na imprezje 3 dniowej :)

 

Bass Race jest chyba najbardziej „usportowionym” z turniejów car audio. Jak sama nazwa wskazuje „wyścig basu” zawodnicy będą prześcigać się w ilości wyprodukowanych dB w trakcie trwającego 30 sekund pomiaru trzymając się jednak reguł ogólno pojętego wyścigu. Tu nie ma miejsca na pomyłki i próby i tym samych jak w prawdziwym wyścigu: falstart, wypadnięcie poza swoją kategorię czy też brak refleksu eliminuje nas z dalszych rozgrywek. Jest więc to turniej gdzie każdy ma równie szanse i może cieszyć się zwycięstwem.

 

 

Odpowiadając na drugie pytanie – czyli noclegu.

Tu temat jest tak naprawdę również złożony. Mogę wam powiedzieć, że w innych krajach Europy gdzie zawodnicy niejednokrotnie znają się już od kilku dobrych lat i są ze sobą bardzo zżyci wynajmują sobie kwatery prywatne i zwalają się do nich w kilka albo kilkanaście osób. Dzięki temu redukują koszty noclegu a zaoszczędzone pieniądze mogą wydać na atrakcje podczas wspólnie spędzonej nocy.

Myślę, że i my powinniśmy do tego dążyć. Na Men’s Day, które jest już za nie cały miesiąc byłoby to bardzo wskazane. Dlatego moja propozycja jest następująca. Rozmawiajcie ze sobą – kto się wybiera i skąd i postarajcie się organizować sobie większe grupy do kwater (w warszawie nie powinno być problemu ze znalezieniem takowych). W przyszłości myślę, że i my jako organizatorzy będziemy mogli pomóc w takich akcjach jeżeli będą chętni.

 

[ Dodano: 2009-05-13, 00:33 ]

Jak wygląda obsada w kategoriach bass race?

 

Turniej ma 4 kategorie uzależnione tylko i wyłącznie od pomiaru klasyfikacyjnego. Klasyfikacja jest prosta:

120-130dB

130-140dB

140-150dB

150-160dB

W pomiarze klasyfikacyjnym zawodnik sam decyduje na ile chce rozkręcić swój system. Trzeba jednak pamiętać, że w niższych kategoriach będzie na pewno większa obsada więc trudniej będzie wygrać.

Wszystkie pomiary w rundzie eliminacyjnej odbywają się system dwójkowym (lepszy przechodzi dalej słabszy zostaje wyeliminowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że w bass race jest konkurencją niejasną . Ludzie którzy mi się pytają o bass race nie wiedzą o co tam chodzi i kto wygrywa w sumie w zawodach.

Co Wy na to?

 

Nie wiem co może być niejasnego w Bass Race. Całość wygląda mniej więcej tak:

1. Zawodnik startuje w pomiarze klasyfikacyjnym

2. Z wynikiem przykładowo 138dB dostaje się do drugiej kategorii

3. W rundzie eliminacyjnej program losowo dobiera w pary zawodników z tej samej kategorii.

4. Nasz przykładowy zawodnik podjeżdża na stanowisko pomiarowe wraz ze swoim przeciwnikiem.

5. Do biegu, gotowi, start - i auta poszły w wyścigu basu. 30 sekund zmagań i mamy wynik. Lepszy przechodzi dalej pod warunkiem, że nie zostały naruszone żadne wykroczenia wymieniane w regulaminie (np. falstart, wyłamanie się z klasy)

6. W ostateczności zostają dwa auta w finale które ścierają się o pierwsze miejsca

7. Regulamin Bass Race dokładnie mówi o tym co dzieje się w przypadku remisu (proszę odwołać się do regulaminów ze strony www.dbdrag.pl

 

[ Dodano: 2009-05-13, 01:01 ]

może jeszcze troszkę o opłatach za rejestrację , kontach itd.

 

Jeżeli chodzi o opłaty to wszystko powinno być już zarzucone na stronie www.dbdrag.pl - informacja o opłatach będzie w uwagach przy opisie poszczególnych imprez. Wiem, że z powodu błędu informatyka przez pewien czas tego nie było ale teraz powinno być już wszystko widoczne.

Nie ma tej informacji w samym formularzu na stronie ale po dokonaniu wstępnej rejestracji każdy zawodnik otrzyma na skrzynkę maila, gdzie będzie miał informację ile wynosi wpisowe w jego przypadku i jak je może opłacić. Dane do konta są też już zawieszone w zakładce formularza. Ceny wpisowego są różne przy okazji różnych imprez dlatego nie podajemy nigdzie na stronie jednej ceny wpisowego. Jest tak dlatego, że tak jak wspominałem imprezy mają różną rangę a poza tym będą takie możliwości, że sponsor lokalny bądź organizator imprezy zasponsoruje start wszystkim zawodnikom i wówczas opłata nie będzie pobierana od samych uczestników.

Dla jasności na Men's Day:

dB Drag Racing - 60zł

Bass Race - 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Bass Race też będą mistrzostwa Polski?

 

Jak najbardziej tak. Bass Race też ma swoja kontynuację na świecie. Można sobie podejrzeć statystyki na www.dbdragracing.com . Jest to turniej o takiej samej randze jak dB Drag Racing tyle tylko, że jest dedykowany przede wszystkim do klientów detalicznych. Proste zasady, brak obostrzeń dotyczących sprzętu to wszystko umożliwia start dla każdego kto wozi w bagażniku subwoofer w porządnej skrzyni. Nie oznacza to że profesjonaliści nie mogą brać udziału w tych zawodach. Formuła turnieju sprawia jednak, że każdy ma równe szanse. Dlatego nawet gość, który nie ma pojęcia o montażu może wystartować i wygrać. Jest to tak naprawdę bardzo dobra metoda na sprzedawanie sprzętu w zakładach wyspecjalizowanych. Jak przyjdzie klient który będzie poszukiwał Bassu to można go zainteresować turniejem przekazać ogólny sens i sprzedać mu od razu woofer z którym będzie mógł na takim turnieju wygrać (klient od razu inaczej patrzy na sprzęt bo dla niego sprzęt nabiera wartości turniejowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jezeli EASCE udało sie ogarnac 2 konkurencje w jeden dzien to tu tez wszystko wypali

A co to ma do piernika ? W EASCE pomiary obsługiwało od 6 do 8 sędziów na wszystkich 8 kategorii (zsumowanych z obydwu konkurencji). Ilu będzie sędziów w Warszawie ?

 

O tym, że dB Drag Racing jest najstarszą imprezą SPLową na świecie nie muszę chyba pisać.

 

To może ja napiszę , że nie jest. dB Drag Racing powstał po dB Bracket Racing z ramienia IASCA. Pomysłodawcą dB Drag Racing nie był Wayne Harris aktualny prezes dBDRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jezeli EASCE udało sie ogarnac 2 konkurencje w jeden dzien to tu tez wszystko wypali

A co to ma do piernika ? W EASCE pomiary obsługiwało od 6 do 8 sędziów na wszystkich 8 kategorii (zsumowanych z obydwu konkurencji). Ilu będzie sędziów w Warszawie ?

 

O tym, że dB Drag Racing jest najstarszą imprezą SPLową na świecie nie muszę chyba pisać.

 

To może ja napiszę , że nie jest. dB Drag Racing powstał po dB Bracket Racing z ramienia IASCA. Pomysłodawcą dB Drag Racing nie był Wayne Harris aktualny prezes dBDRA.

 

 

Nam nic do tego ilu sędziów obsługuje zawody w organizacji EASCA. Jeżeli chodzi o Men's Day to zawody poprowadzą sędziowie, którzy prowadzili zeszłoroczne finały świata. Myślę więc, że nie musimy się martwić o ich profesjonalizm bądź sprawność i trafność oceny. Jeżeli jest jednak dla kogoś istotna ich ilość to mogę powiedzieć, że będzie ich 3 ( + dodatkowe wsparcie naszego personelu)

 

Co do historii turniejów ciśnieniowych to zgodzę się co do pierwszej części o IASCA (lecz ona nie funkcjonuje sprawnie w Europie). Poza tym tak naprawdę istotne tu jest który z turniejów osiągnął więcej od momentu powstania, a tu porównanie IASCA (funkcjonuje w 26 krajach) i dBDRA (funkcjonuje w 42 krajach) wypada już chyba jednoznacznie. Jeżeli natomiast chodzi o Wayne'a Harrisa to widzę, że powinieneś się chyba doszkolić bo prawda jest taka, że Wayne był również jednym z członków rady IASCA, z której to wystąpił by założyć organizację dB Drag Racing (w związku z niejasnymi regułami jakie panowały wówczas w IASCA). Na dowód tego wklejam parę linijek z biografii Wayne dostępnej na stronie www.dbdragracing.pl (polecam lekturę niestety w języku ang.)

"In 1990, Wayne served on the International Autosound Challenge Association's board of directors. He also participated as a contributing editor for Car Stereo Review magazine from 1989 to 1993."

"In 1994, Wayne promoted the first ever dB Drag Racing event. Since then, dB Drag Racing has evolved into one of the most exciting auto sound competiton formats ever devised."

 

[ Dodano: 2009-05-13, 01:49 ]

Można by wrzucić kilka fotek jak wyglądają takie zawody na Świecie aby zachęcić ludzi do db dragu i bass race.

 

Ale to chyba zostawimy na następny dzień :)

 

Jeżeli chodzi o foty to największe ich źródło to www.dbdragracing.com - na tej stronie zamieszczona jest relacja fotograficzna praktycznie ze wszystkich imprez na świecie.

Niemniej jednak będziemy starali się wybrać najciekawsze galerie i zamieścić je na naszej stronie www.dbdrag.pl . Z drugiej strony liczymy na to że już po tym sezonie będziemy mogli wypełnić te galerie zdjęciami z naszym rodzimych imprez.

Jeszcze w tym tygodniu na naszej stronie pojawi się galeria z Kolonii 2009 gdzie odbył się pokaz 10 najgłośniejszych aut w Europie startujących w formule dB Drag Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli natomiast chodzi o Wayne'a Harrisa to widzę, że powinieneś się chyba doszkolić bo prawda jest taka, że Wayne był również jednym z członków rady IASCA, z której to wystąpił by założyć organizację dB Drag Racing (w związku z niejasnymi regułami jakie panowały wówczas w IASCA). Na dowód tego wklejam parę linijek z biografii Wayne dostępnej na stronie www.dbdragracing.pl (polecam lekturę niestety w języku ang.)

"In 1990, Wayne served on the International Autosound Challenge Association's board of directors. He also participated as a contributing editor for Car Stereo Review magazine from 1989 to 1993."

"In 1994, Wayne promoted the first ever dB Drag Racing event. Since then, dB Drag Racing has evolved into one of the most exciting auto sound competiton formats ever devised."

 

A co miał innego napisać w swojej biografi ;-).

 

To teraz jak już tak szkolimy się wzajemnie to ja polecam treść prawdziwą (niestety w języku angielskim):

 

Wayne didn't start dBDrag. Bruce Terrell, a Rockford Rep from Florida came up with the idea of dB drag racing. The first dB drag was at Daytona Beach during the 1994 Spring Break Nationals. I wrote the rules; it was called dB Bracket Racing. Walter Barno ran the contest. After that I convinced the IASCA BOD to put dB Drag Racing in the corner of the convention center and give SPL a chance. Garry Springgay who worked with me at Rockford built the first tower, politely referred to as "the toaster" or "the roaster" because we used (30) 250-watt Halogen security lights to make up each "light bar". AudioControl supplied the meters and Wayne was recruited to build the interface that worked between the meters and controlled the light towers. That is how Wayne became involved. I coined the name dB Drag following the '94 Finals and it was first used at the 1995 Finals. dB Drag was registered as a trademark in December 1995.

 

I get tired of hearing how Wayne invented dB Drag. At best it was collaboration... in reality he wasn't around in the beginning. He however has done a great job of promoting the event format and is cashing in on it now.

 

That said, IdBL is a better product. The classes make more sense from a system design and retail perspective.

 

p.s. Polecam sprawdzić znaczenie słów serve i promote. No offence ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę , że nie jest. dB Drag Racing powstał po dB Bracket Racing z ramienia IASCA. Pomysłodawcą dB Drag Racing nie był Wayne Harris aktualny prezes dBDRA.

 

A tak na marginesie to jeżeli już łapiemy się za słówka to ja mówiłem o dB Dragu jako o najstarszym istniejącym turnieju ciśnieniowym a z tego co się orientuje to formuła dB Bracket Racing już nie istnieje.

Chciałbym jednak by ta dyskusja dotyczyła przede wszystkim tego co u nas w kraju, a o historii chętnie porozmawiamy jak będziemy mogli pochwalić się własną :)

 

[ Dodano: 2009-05-13, 02:14 ]

Wayne didn't start dBDrag. Bruce Terrell, a Rockford Rep from Florida came up with the idea of dB drag racing. The first dB drag was at Daytona Beach during the 1994 Spring Break Nationals. I wrote the rules; it was called dB Bracket Racing. Walter Barno ran the contest. After that I convinced the IASCA BOD to put dB Drag Racing in the corner of the convention center and give SPL a chance. Garry Springgay who worked with me at Rockford built the first tower, politely referred to as "the toaster" or "the roaster" because we used (30) 250-watt Halogen security lights to make up each "light bar". AudioControl supplied the meters and Wayne was recruited to build the interface that worked between the meters and controlled the light towers. That is how Wayne became involved. I coined the name dB Drag following the '94 Finals and it was first used at the 1995 Finals. dB Drag was registered as a trademark in December 1995.

 

I get tired of hearing how Wayne invented dB Drag. At best it was collaboration... in reality he wasn't around in the beginning. He however has done a great job of promoting the event format and is cashing in on it now.

 

That said, IdBL is a better product. The classes make more sense from a system design and retail perspective.

 

p.s. Polecam sprawdzić znaczenie słów serve i promote. No offence ;-P

 

Nikt nigdy nie powiedział, że Wayne stworzył dB Drag Racing sam w swoim garażu. Był on jednak jednym z twórców tej formuły jak i założycielem organizacji dBDRA (jeżeli by nie był to Pan Bruce Terrell mógł by go oskarżyć o to, że urzywa nie swojej nazwy i nie swojego pomysłu). Bruce pozostał jednak przy IASCA by i nie zaangażował się w formułę dB Drag Racing co zrobił Wayne, który wypromował cały turniej na świecie. Co do słówek "serve" - służył - w tym wypadku jako sędzia i członek zarządu; "promote" - wypromował - czyli odwalił całą brudną robotę (nie jest bowiem problemem wymyślić formułę turnieju ciśnieniowego) Nie muszę już chyba wspominać o tym, że zdecydowana większość turniejów używa TERM-LABA (włącznie z EASCA) który jest stworzony i doskonalone przez firmę WAYNE HARRIS ENTERPRICE. Jeżeli chcesz więc zdyskredytować pozycję Wayne'a Harrisa to myślę, że będzie to cięższe niż ci się wydaje :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę ' date=' że nie jest. dB Drag Racing powstał po dB Bracket Racing z ramienia IASCA. Pomysłodawcą dB Drag Racing nie był Wayne Harris aktualny prezes dBDRA.[/quote']

 

A tak na marginesie to jeżeli już łapiemy się za słówka to ja mówiłem o dB Dragu jako o najstarszym istniejącym turnieju ciśnieniowym a z tego co się orientuje to formuła dB Bracket Racing już nie istnieje.

Chciałbym jednak by ta dyskusja dotyczyła przede wszystkim tego co u nas w kraju, a o historii chętnie porozmawiamy jak będziemy mogli pochwalić się własną :)

 

Istniejącym tak , nie najstarszym tylko pochodną starszego ;-)

 

Nam nic do tego ilu sędziów obsługuje zawody w organizacji EASCA. Jeżeli chodzi o Men's Day to zawody poprowadzą sędziowie' date=' którzy prowadzili zeszłoroczne finały świata. Myślę więc, że nie musimy się martwić o ich profesjonalizm bądź sprawność i trafność oceny. Jeżeli jest jednak dla kogoś istotna ich ilość to mogę powiedzieć, że będzie ich 3 ( + dodatkowe wsparcie naszego personelu)

[/quote']

 

Kompetencje sędziów są mi znane i nie mają nic do mojego pytania. Zaciekawiło mnie ile "osób" będzie zaangażowanych przy obsłudze tych zawodów więc zapytałem, rozumiem że to tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam nic do tego ilu sędziów obsługuje zawody w organizacji EASCA. Jeżeli chodzi o Men's Day to zawody poprowadzą sędziowie' date=' którzy prowadzili zeszłoroczne finały świata. Myślę więc, że nie musimy się martwić o ich profesjonalizm bądź sprawność i trafność oceny. Jeżeli jest jednak dla kogoś istotna ich ilość to mogę powiedzieć, że będzie ich 3 ( + dodatkowe wsparcie naszego personelu)

[/quote']

 

Kompetencje sędziów są mi znane i nie mają nic do mojego pytania. Zaciekawiło mnie ile "osób" będzie zaangażowanych przy obsłudze tych zawodów więc zapytałem, rozumiem że to tajemnica.

 

My nie mamy tajemnic. Jeżeli chodzi o ilość certyfikowanych sędziów to już napisałem wyżej będzie - 3. Natomiast jeżeli chodzi o o dodatkową pomoc to będzie tyle ile będzie potrzeba :) . Ciężko mi w tym momencie podać konkretną liczbę osób (na pewno kilka) Będzie to tak naprawdę uzależnione od tego czy uda się nam ustawić stoiska dB Dragu i Wojny w tym samym miejscu (część personelu jest wspólna). Były jednak problemy z otrzymaniem tak dużej powierzchni w jednym miejscu więc czekamy na decyzję.

 

Zobaczymy więc ilu tak naprawdę zawodników przyjedzie i wtedy będziemy mogli jeszcze w piątek zaplanować kto i gdzie będzie potrzebny.

Mam nadzieje, że to wyczerpująca odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę już chyba wspominać o tym, że zdecydowana większość turniejów używa TERM-LABA (włącznie z EASCA) który jest stworzony i doskonalone przez firmę WAYNE HARRIS ENTERPRICE. Jeżeli chcesz więc zdyskredytować pozycję Wayne'a Harrisa to myślę, że będzie to cięższe niż ci się wydaje :):)

 

Znowu nowy wątek. Co ma czujnik WHE do naszej jałowej dysputy na temat genezy turnieju. Co ma aktualna pozycja W.Harrisa do mojego sprostowania ? Trafiłem w jakiś czuły punkt ?

 

Napiszę jasno: To czego dokonał W.H. jest ogromnym osiągnięciem na skale światową ale nie ma nic wspólnego z tematem.

 

Nikt nigdy nie powiedział, że Wayne stworzył dB Drag Racing sam w swoim garażu. Był on jednak jednym z twórców tej formuły jak i założycielem organizacji dBDRA (jeżeli by nie był to Pan Bruce Terrell mógł by go oskarżyć o to, że urzywa nie swojej nazwy i nie swojego pomysłu).

 

Ponownie i w kółko to samo. Nigdzie nie napisałem ,że W.H. nie jest założycielem dBDRA.

 

To jak się rozliczyli z udziałów pomysłodawcy nie jest naszą sprawą i nie zawsze wszystko trzeba rozwiązywać na drodze sądowej. Na marginesie nie muszę wspominać (bardzo spodobało mi sie takie dyskretne wtrącanie nowego toru dyskusji) , że nie chodziło mi tu o pana Terrell'a a autora listu.

 

[ Dodano: 2009-05-13, 03:03 ]

My nie mamy tajemnic. Jeżeli chodzi o ilość certyfikowanych sędziów to już napisałem wyżej będzie - 3. Natomiast jeżeli chodzi o o dodatkową pomoc to będzie tyle ile będzie potrzeba :] . Ciężko mi w tym momencie podać konkretną liczbę osób (na pewno kilka) Będzie to tak naprawdę uzależnione od tego czy uda się nam ustawić stoiska dB Dragu i Wojny w tym samym miejscu (część personelu jest wspólna). Były jednak problemy z otrzymaniem tak dużej powierzchni w jednym miejscu więc czekamy na decyzję.

 

Zobaczymy więc ilu tak naprawdę zawodników przyjedzie i wtedy będziemy mogli jeszcze w piątek zaplanować kto i gdzie będzie potrzebny.

Mam nadzieje, że to wyczerpująca odpowiedź.

 

Nie prosiłem o sok z ironii. Wszystko jasne. Myślałem , że jest już jakaś ilość ustalona.

 

p.s. Gubisz gdzieś kod od quoty w ferworze walki :) przez co trudniej jest się połapać.

 

Polecam się po przespanej nocce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ZAMIESZCZAM PYTANIA KTÓRE OTRZYMALISMY OSTATNIO NA MAILA BYĆ MOŻE BĘDZIE TO POMOCNE DLA KOGOŚ

PZDR

 

- czy podczas pomiaru cisnienia samochod bedzie mugl być odpalony, jest

> to seryjne audi a4 b5 z silnikiem 1.6? TAK REGULAMIN BASS RACE DOPUSZCZA URUCHOMIONY SILNIK JEŻELI OBROTY NIE PRZEKRACZAJĄ 2000ob./min.

> - czy podczas pomiru cisnienia ma grać caly system car audio samochodu

> czy tylko i wyłącznie subwoofer? GRAĆ MOŻE CAŁY SYSTEM JEDNAK MIERNIK W TURNIEJU BEDZIE MIERZYŁ TYLKO PASMO SUB SONICZNE. MAKSYMALNA CZĘSTOTLIWOŚĆ W JAKIEJ UZNAWANY BĘDZIE WYNIK TO 80Hz

> - czy podczas pomiaru mogą być złożone tylnie siedzenia?

> - czy piosenka ktora wybiore do pomiaru mozna np przewinac i puscic od

> danego momentu albo poprostu wyciac ten konkretny kawałek i nagrac na

> płyte? , TAK MOZE PAN USTAWIC DOWOLNE 30 SEKUND UTWORY. PROSZE JEDNAK MIEC NA UWADZE FAKT ZE IMPREZA W WARSZAWIE BEDZIE TURNIEJEM 3X (o randze 3) CZYLI JEST TO TURNIEJ MULTIPUNKTOWY NA KTÓRYM MUSI BYĆ URZYWANA OFICJALNA PŁYTA BASS RACE

> - czy można być w aucie podczas pomiaru? TAK O ILE MA PAN SŁUCHAWKI OCHRONNE NA GŁOWIE BADŹ NIE PRZEKRACZA PAN 130dB

> - o co chodzi z tym ze jak zakwalifikuje sie dalej to trzeba byc caly

> czas na imprezie, samochod musi tam zostac na 3 dni czy poprostu ze

> trzeba przybyc na kazdy dzień? SAMOCHÓD MUSI STAC NA IMPREZIE DO ZAMKNIĘCIA BRAM DLA PUBLICZNOŚCI W DANYM DNIU IMPREZY. PO ZAMKNIECIU BRAM MOZE PAN WYJECHAĆ AUTEM LECZ MUSI SIĘ PAN POJAWIC NASTĘPNEGO DNIA PRZED OTWARCIEM BRAM DLA PUBLICZNOŚCI

 

[ Dodano: 2009-05-21, 20:31 ]

:] UWAGA UWAGA UWAGA :orany:

 

 

Z RACJI NA BARDZO DUŻĄ LICZBĘ ZAPYTAŃ ODNOŚCIE RUCHU SAMOCHODÓW NA TURNIEJU MEN'S DAY CHCIAŁBYM ZAMIEŚCIĆ OFICJALNY STATUS JAKI UDAŁO SIĘ USTALIĆ NA DZIEŃ DZISIEJSZY:

1. SAMOCHODY ZAWODNIKÓW BĘDĄ MOGŁY WJEŻDZAĆ NA TEREN IMPREZY W PIĄTEK W GODZINACH 10:00-15:00

2. ZAWODNICY KTÓRZY NIE PRZYJADĄ NA PIĄTEK BĘDĄ MOGLI WJECHAĆ I ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA TURNIEJ W SOBOTĘ W GODZINACH 7:00-8:30

3. TEREN IMPREZY BĘDZIE MOŻNA OPUŚCIĆ SAMOCHODEM KAŻDEGO DNIA LECZ BĘDZIE MOŻNA WYJECHAĆ Z TERENU TURNIEJU RÓWNIEŻ W OKREŚLONYCH GODZINACH:

PIĄTEK: PO GODZINIE 22:00 POWRÓT MUSI NASTĄPIĆ W SOBOTĘ W GODZINACH 7:00-8:30

SOBOTA: PO GODZINIE 22:00 POWRÓT MUSI NASTĄPIĆ W NIEDZIELĘ W GODZINACH 7:00-8:30

NIEDZIELA: PO GODZINIE 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam troche głupie pytanie;

na jakiej zasadzie działa miernik przy pomiarze BASS RACE, bo tam wynik ( o ile dobrze kombinuje) stanowi średnią z 30 sekund, czy program to przelicza automatycznie, czy potem sedziowie skrobią coś na kartkach, czy po prostu zapamietuje najwyższy wynik, czy trzeba od początku do końca grać na maximum możliwosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bass race program uśredia wynik

czyli jest co najmniej 4, 5 dB niższy niż przy pomiarze max ciśnienia

po za tym puszcza się dowolną muzykę a nie częstotliwość

na wyświetlaczu pokazywana jest średnia co 1s i ta średnia nie może przekroczyś przedziału w jakim się startuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...