Skocz do zawartości

Jankusowy Passat B6 Kombi


Jankus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na to prosty sposób podgrzej śrubokręt i wypal dziurki pod śrubki w leginsie A potem wkręć :)

Tweeterki na swoim miejscu. Nieco legins na słupkach mi się poskręcał podczas robienia otworów pod wkręty, szału nie ma ale tragedii również. Oczy aż tak nie bolą. Ale chociaż wkręty się udały. Pierwsze wrażenia, hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To...wpadłeś :wink:  

Jak to to w 2 drogach?

 

 No bo ...wiesz nie znam się  :wink2:  u mnie nigdy niżej 3500 Hz nie zeszły

 

Puki co się wygrzewają, choć w tych temperaturach to musiałbym do Łodzi i z powrotem pojechać aby dostały fajnej temperaturki. Puki co podobają mi się, uważam tę zmianę za dobry krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Garażu brak. Ale im dłużej słucham tym lepiej. Do wiosny się wygrzeją. W sobotę mamy spocik więc godzinka grania w jedną stronę, godzinka w drugą, godzinka albo więcej na miejscu. Będzie dobrze.

 

Motorek to CAWB (2.0 TSI EA888 pierwszy wypust)

Olej to na chwilę obecną Valvoline VR1 5W50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pany, plumkające suby mnie się znudziły. Ma być tłusto i głośno, ale bez popadania w rzucanie mięsem na prawo i lewo. Obecny sub w wzmak lecą na giełdę.

Plan taki Alpine PDX 1.1000 albo M12 do tego moje pomysły to 2x 12W3 w CL, 12W7 w BR, albo jakiś AS Helon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecę z tematem to się nie patyczkuję. PDX 1.1000 zamontowany(nie będę wstawać foty bo to nie ma sensu wyglądają tak samo).Myślałem że będzie miotać PPI jak głupie, że cewką będzie czuć, a tu zonk. Jest jakby mocniej, ale bez szału. Brzmienie wydaje mi się nawet bardziej suche niż na 2.150. Chyba sub na więcej nie pozwala i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Suby na miejscu. W tym miejscu podziękowania dla CSbiczka za super skrzynkę.

 

post-12801-0-82534900-1533675704_thumb.jpg

 

Gain wstępnie ogarnięty, w aucie dyskoteka z masażami. Teraz na zlotach można coś ugrać. A raczej wypompować. A co do samego grania poza tym ze jest trochę dużo suba, to te JLe wbrew jakimś opinią nie są aż takimi wolnymi kluchami. Pod PDXem są szybsze niż mój poprzedni PPI, grają zdecydowanie twardziej. Ale ile funu przy tym dają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obicie obiciem. Ważne że w końcu zgrało. Jak Zohan mi napisał ze gain był ustawiony pod radio z 4V RCA, to dało mi do myślenia. CDE-W296 ma raptem 2,5V na wyjściu. Teraz będę je testować na bardziej ambitnych kawałkach, jakiś metal itp. Myślę że dobrze się sprawdzą przy podwójnej stopie. I jeszcze czasy zostały mi do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...