Skocz do zawartości

Jankusowy Passat B6 Kombi


Jankus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdecydowanie pod wzgledem audio 296bt lepszy wybor.

 

To nie jest tak ze z5000 to kaszana. Tylko poprostu w porownaniu do modelu np 8800 poza zwrotka nie oferuje nic szczegolnego.

 

Zwrotka pochodzi z modeli nizszych tj 7700 7800.

 

Roznice pomiedzy 8800 a 5000

8800 - 2 wejscia usb wspierajace fast charge spotify android auto i apple car play w 5000 mamy jedno gniazdo i jedynie 1.5a obciazalnosci.

 

Brak polskiego menu ze wzgledu na soft z nizszych modeli

Brak mozliwosci sciagania panela przedniego

Badzo plastikowe wykonczenia przyciskow w stostunku do serii 8000 ktora jest wycofana na sezon '18

Dzwiekowo moge smialo porownac do modeli 7700 i 7800 niezbyt dokladne EQ z Q2 bez regulacji. Sama zwrotka dzialajaca bardzo poprawnie a samo brzmienie - tranzystorowe i dosc plastikowe. Taka typowa zabawka multimedialna. Jesli ktos szuka pelnej integracji telefonu z radiem korzystania z navi itd itd to tak jest to fajne radio choc sam wybralbym 8800. Jesli Ci tego nie porzeba 296bt bedzie ciekawszym rozwiazaniem.

Zdecydowanie pod wzgledem audio 296bt lepszy wybor.

 

To nie jest tak ze z5000 to kaszana. Tylko poprostu w porownaniu do modelu np 8800 poza zwrotka nie oferuje nic szczegolnego.

 

Zwrotka pochodzi z modeli nizszych tj 7700 7800.

 

Roznice pomiedzy 8800 a 5000

8800 - 2 wejscia usb wspierajace fast charge spotify android auto i apple car play w 5000 mamy jedno gniazdo i jedynie 1.5a obciazalnosci.

 

Brak polskiego menu ze wzgledu na soft z nizszych modeli

Brak mozliwosci sciagania panela przedniego

Badzo plastikowe wykonczenia przyciskow w stostunku do serii 8000 ktora jest wycofana na sezon '18

Dzwiekowo moge smialo porownac do modeli 7700 i 7800 niezbyt dokladne EQ z Q2 bez regulacji. Sama zwrotka dzialajaca bardzo poprawnie a samo brzmienie - tranzystorowe i dosc plastikowe. Taka typowa zabawka multimedialna. Jesli ktos szuka pelnej integracji telefonu z radiem korzystania z navi itd itd to tak jest to fajne radio choc sam wybralbym 8800. Jesli Ci tego nie porzeba 296bt bedzie ciekawszym rozwiazaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko wstawione. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Nie pozamieniałem RCA od tweeterów i wooferów. A tak poza tym jeśli chodzi o obsługę to przesiadka z 80PRS na CDE okazała się dużo mniej bolesna niż można się doczytać na forum. Ba, pod pewnymi względami pionek ssał. Choćby takie szybkie przejście do aktualnego folderu na pendrive, teraz jedno kliknięcie i jestem w aktualnie odtwarzanym folderze. Pilot też dużo wygodniejszy i bardziej intuicyjny od Pioneerowskiego.

Brzmieniowo po pierwszych odsłuchach, (godzinka zabawy czasami) jest ciekawie. Więcej góry, bardziej klarowna. Kick dużo lepszy niż w 80PRS. Twardszy, mocniejszy, bardziej punktowy. Subbas analogicznie do kicku, ma większą masę i jest efektowniejszy. Scena zdecydowanie bardziej odsunięta od słuchacza, lepsza stereofonia i więcej powietrza. Ogólnie pod każdym względem lepiej. Chodź puki co nadal jest sub do wywalenia na dechę, ale równie dobrze może się okazać że mam po prostu za dużo suba ale może też nieco ciągnąć ponieważ jest w BR. Ale coś za coś, schodzi niziutko i daje funu.

 

post-12801-0-89345900-1509804674_thumb.jpg

 

post-12801-0-56972500-1509804691_thumb.jpg

 

P.S Detailer do wnętrza to żadna reklama czy lokowanie produktu. Po prostu dziś myłem samochód i został do zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tweeterki na swoim miejscu. Nieco legins na słupkach mi się poskręcał podczas robienia otworów pod wkręty, szału nie ma ale tragedii również. Oczy aż tak nie bolą. Ale chociaż wkręty się udały. Pierwsze wrażenia, hmmm... chyba mam za gumowe ucho aby zacząć się rozpisywać o różnicach. Ale w porównaniu do Hertzów są spokojniejsze w przekazie, jeszcze nie przesłuchałem kawałków w których Hertze lubiły sypnąć czasem sybyliantem. Ale odczucia są takie że sybilantów raczej nie uświadczę. Ogólnie górą zrobiła się tak bardziej detaliczna, jest jakby więcej szczegółów, albo inaczej lepiej słychać i wyraźniej słychać te szczegóły(o czym ja piszę szczegóły w MP3 z Youtuba przez pendrajwa).

Jak dla mnie kroczek w dobra stronę, bo od samego początku chciałem wpakować Scana do Passata. Może Hertze zostawię sobie do nowego busa? 

 

post-12801-0-10552900-1511706857_thumb.jpg

 

post-12801-0-57747300-1511706918_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak prostych słupkach, skóra aż się prosi. Formatki na allegro bez problemu można kupić i z 1h delektowaniem się klejem ...

 

Jak miałbym skórę na fotelach to może i bym tak zrobił.

 

 

 

Musisz dać mi pograć, później opiszesz różnice i oby na plus.

 

Zdaję sobie z tego sprawę że muszą się jeszcze wygrzać. Myślę że wygrzanie tylko poprawi całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...