Skocz do zawartości

Jankusowy Passat B6 Kombi


Jankus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dawno nic nie pisałem. Ale za dużo też się zresztą nie działo. PDX na subie został, Soniak wylądował w ojca Roomsterze.

PDX świetnie trzyma mi suba za ryj, do tego miota nim jak szatan. Dzięki czemu subbas stał się lepiej kontrolowany, bardziej dosadny w odbiorze i twardszy. Do tego wszystkiego znaczenie lepiej klei się z przodem.

A dziś zmieniłem wooferki z Tec'ów, na Focale K2P. Kolejny dobry wybór. Mają więcej kicku i grają bardziej z nad deski niż gdzieś na wysokości radia. Słychać i czuć (w nogawkach) że nie bez powodu mają Power w nazwie.

 

P.S Fotki nie da rady wstawić z telefonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że moje Focale są 2 omowe. Jak dla mnie to chyba lepiej, bo jak to mawiał Jeremy Clarkson, "POWER!!!". To zainwestowałem 19zł i 15 minut czasu na dodatkowe chłodzenie dla Gienka. Wedle manuala wzmacniacz sam decyduje kiedy mu ciepło i jak bardzo, wystarczy podłączyć wiatraczek pod terminal FAN. I jakby co nie jestem rzeźnikiem z Lidla i śruby są zabezpieczone termokurczką, a sam wiatrak wchodzi na wcisk. Wiec spokojnie może wygląda nieco, nie profesjonalnie, ale zostało wcześniej przemyślane.

 

post-12801-0-62868000-1493397390_thumb.jpg

 

post-12801-0-39396200-1493397503_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się sprawdza wentylator? Jest różnica w temperaturze?

 

Jeszcze nie zdążyłem tak rozgrzać wzmacniacza. Zamiast pałować wzmacniacz i głośniki to pomagałem kumplowi wpakować Focale K1 i podłączyć konda. W niedzielę mam nadzieję że wzmak rozgrzeje się wystarczająco, aby załączyć wentylatorek. Chyba że gieniek akurat to ma popsute, ale w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak z ciekawości - jak z przejściem dźwięku suba do kabiny jest? Rozglądam się za nowym samochodem i właśnie oko mam na passata i trapi mnie ta kwestia, czy bagażnik jest bardzo szczelny? Są w tylnej półce jakieś otwory, tak aby dźwięk docierał do kabiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - jak z przejściem dźwięku suba do kabiny jest? Rozglądam się za nowym samochodem i właśnie oko mam na passata i trapi mnie ta kwestia, czy bagażnik jest bardzo szczelny? Są w tylnej półce jakieś otwory, tak aby dźwięk docierał do kabiny?

 

Mam kombi więc bas przechodzi jak w zwykłym hatchbacku. Jeśli chodzi o sedana to nie ma w nim żadnych głośników w półce, jakieś malutkie otwory technologiczne są. Ale nie licz na cuda. Do sedana najlepiej coś z zapasem mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, dopiero teraz zauważyłem że masz kombi. W sedanie bagażnik wygląda na bardzo szczelny, do tego brak głośników w tylnej półce, które możnaby wyjąć, jedynie podłokietnik chyba pozwala awaryjne przejście dźwięku. ;) 

 

 

 


U mnie w sedanie nie ma problemów. Mam suba 12" 275rms nie 'samom mocom' człowiek żyje

 

Moc mocą, ale jak szczelny bagażnik to uwierz że basu do kabiny dochodzi dużo mniej - sprawdziłem to w aktualnym samochodzie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...