Skocz do zawartości

VIII Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 12-14.08.2016 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie chodzi mi o policję. Mam pytanie czy ktoś przed wezwaniem Policji zwrócił komuś z Nas uwagę. Czy bez słowa wezwali Porządkowych.

 

 

 


Bardzo prosiłbym o nie robienie więcej szumu na Fb ośrodka, palenie mostów nic nam nie da.

 


Cała wina poszła na nas

 

Zapewne Masz wiele racji, ale jak nic nie napiszemy sensownego to wyjdzie dla czytającego że mają rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za udaną imprezę  :)

Atmosfera, ludzie i auta super. Szkoda tylko, że tak szybko minęło.

Opijałem po powrocie nagrodę (znaczy się szok :orany: jakiego doznałem) i dopiero dziś trzeźwy  :D

Mój pierwszy piknik, ale już mogę powiedzieć: Do zobaczenia za rok  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za pozytywnie spędzony czas i możliwość odsłuchu aut.

 

 

Mam jedno pytanie : Czy ktoś z Nas otrzymał prośbę lub żądanie cichszego zachowywania się ? Bo mam wrażenie że żadnej takiej sytuacji nie było....

 

Wiesz, tu się akurat nie dziwię - było nas sporo chłopa. A jak zobaczyli jeszcze jak Juby trzyma głośnik, to pewnie w ogóle już nie chcieli zadzierać ;)

 

Co tu dużo gadać, trzeba wyciągnąć wnioski i uniknąć błędów w przyszłości. Raadek pisał, że grunt na piknik za rok jest przygotowany i pomysł jak rozmieścić klubowiczów też.

 

To są "smaczki" które się później pamięta i przypomina przy kolejnej flaszce. Nikt mandatu nie dostał, pozwu chyba też nie ma - jak dla mnie - pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe odpowiedzi jednak tym lewym nie otwierałbym browca stroną panela  :rotfl:  tym z prawej otworzyłbym na tysiąc sposobów.

A propos trzeba ...dziabnąć póki mam, może będzie pod zawleczką następne  :rotfl: .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe odpowiedzi jednak tym lewym nie otwierałbym browca stroną panela  :rotfl:  tym z prawej otworzyłbym na tysiąc sposobów.

A propos trzeba ...dziabnąć póki mam, może będzie pod zawleczką następne  :rotfl: .

Nie pitol Sylwek bo na wlasne oczy widzialem ze i tym i tamtym na tysiac sposobow otwierales bro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem w zeszłym roku, ale w tym owszem, bo i należało posłuchać, znamy się wcześniej z Mercedesa :) Auto Krystiana grało bardzo dobrze, jeśli chodzi o przód, sub - tutaj nie jest uniwersalny. Niektóre gatunki grał jak należy, dobrze wybrzmiewały doły, bas się pojawiał od początku, nawet przy cichym odsłuchu muzyki instrumentalnej, ale jak przychodziła elektronika, czy HH, to pomimo zamkniętej skrzyni, bas dominował i dobiegał z bagażnika mocno, zmiana ustawień i... basu prawie wcale. Całokształt i tak bardzo dobrze wypadł, dla mnie jedno z  dwóch aut najlepiej mi odpowiadających pod względem gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...