Skocz do zawartości

Jakie kolumny polecacie?


bzyk00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Tannoy mercury m2 jesli na standy lub m3 jak podłogowe. Fajne głośniki w niedużej cenie.

 

To był Twój pierwszy post w tym temacie, gdzie ani słowem nie wspomniałeś, że chodzi o UK. Mogłeś od razu napisać, że jeśli auto byłby zainteresowany to w UK można je kupić w budżecie jaki założył. Ty po prostu odniosłeś się do cen jakie są w miejscu Twojego zamieszkania. I dalej podtrzymuje to co napisałem, że jeżeli każdy zacznie tak pisać to wyjdzie na to, że za 250zł będzie mógł sobie kupić audiofilskie kolumny głośnikowe. Pisałeś o fakcie tak jakby autor mieszkał w UK, nie wspominając nic o tym, czy jest w stanie rozważyć ściąganie kolumn zza granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był Twój pierwszy post w tym temacie, gdzie ani słowem nie wspomniałeś, że chodzi o UK. Mogłeś od razu napisać, że jeśli auto byłby zainteresowany to w UK można je kupić w budżecie jaki założył. Ty po prostu odniosłeś się do cen jakie są w miejscu Twojego zamieszkania. I dalej podtrzymuje to co napisałem, że jeżeli każdy zacznie tak pisać to wyjdzie na to, że za 250zł będzie mógł sobie kupić audiofilskie kolumny głośnikowe. Pisałeś o fakcie tak jakby autor mieszkał w UK, nie wspominając nic o tym, czy jest w stanie rozważyć ściąganie kolumn zza granicy.

 

Ale w czym masz problem i do czego zmierzasz bo niebardzo kumam?? Nie wyspałeś się czy jak i będziesz teraz drążył i szukał dziury w całym?? Zaproponowałem głośniki i kolega t00m3q odpisał , że nie w tej cenie więc napisałem , że za tyle można kupić i podałem cenę w £ więc już raczej było jasne , że nie piszę o PL ale Ty wolałeś od razu skoczyć mi do gardła jak jakaś hiena i bić pianę...

I jak dla mnie to nieważne skąd można kupić. Jeśli ktoś chce niech piszę z Niemiec, Włoch itp i to nie powinien być problem dla Ciebie... To tylko daje pewien obraz autorowi i pokazuje możliwości jakie są i niech nawet będą gdzieś za 100zł to tylko lepiej dla zainteresowanego bo kupi tanio coś fajnego... jeśli tylko będzie chciał.

Bez odbioru... bo niepotrzebny syf w temacie się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Odgrzeję temat. Poszukuję kolumn podstawkowych dla taty w budżecie do 600zł - najlepiej nowe, ale nad używkami bdb stanie też się zastanowię. Początkowo zasilane to będzie amplitunerem Sony, a w późniejszym czasie zobaczymy. Pokój 25m2, muzyka różna z naciskiem na blues i rock, kolumny będą też współpracowały z TV i w tym przypadku mają stac na komodzie. Proszę o pomoc. Z góry dzięki. 


ORIENT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzeję temat. Poszukuję kolumn podstawkowych dla taty w budżecie do 600zł - najlepiej nowe, ale nad używkami bdb stanie też się zastanowię. Początkowo zasilane to będzie amplitunerem Sony, a w późniejszym czasie zobaczymy. Pokój 25m2, muzyka różna z naciskiem na blues i rock, kolumny będą też współpracowały z TV i w tym przypadku mają stac na komodzie. Proszę o pomoc. Z góry dzięki. 

ORIENT !

 

Ciężki temat z takim budżetem  :kwasny:

 

PYLON AUDIO ma fajne zestawy:

http://www.pylonsklep.pl/pl/kolumny-pearl-monitor.html

http://www.pylonsklep.pl/pl/pylon-audio-topaz-monitor.html

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Pylony są ładne ale przekraczją budżet dwukrotnie :) rozumiem, że ciężko znaleźć referencję w tej cenie, ale takowa nie jest poszukiwana :) musi być to produkt który jest wart swojej ceny w założonym budżecie, powiedzmy do 700zł MAKSYMALNIE.

 

aeron jakimiś modelami byś mógł sypnąć, to z ciekawości bym przepatrzył co w trawie piszczy. Nie mniej jednak produkty nowe są moim bezpośrednim celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kolumny podstawkowe w tej cenie ciężko znaleźć, nawet nie znajdziesz nic z STX-a. Ewentualnie magnaty, jamo albo coś podobnego. A może poszukasz sobie jakiegoś zestawu 2.0 do komputera, tam powinien być już większy wybór, ewentualnie 2.1. Przykładowo Edifier R1700BT (nie słuchałem ale kiedyś ta firma miała dobre opinie jak na głośniki komputerowe), albo microlab solo 6c, albo 7c (729zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://diyaudio.pl/showthread.php/25544-STX-W-15-140-8-MCX-(GDN-14-SCX)-T-10-200-8-PC-(lub-PCX)-projekt-by-Pawel-S

 

bardzo udana konstrukcja za rozsadne pieniadze ;)

jak masz narzedzia to chyba w 400zl da sie zmiescic ;)

 

zestaw jest na tyle udany ze robie go jeszcze raz, tym razem z wysokotonowym ALXem (alu ktore nie brzmi metalicznie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a polecisz coś godnego zainteresowania z diy do lampy? Czyli dwie opcje albo szerokopasmowe bez zwrotnic w konstrukcji labiryntowej albo cis po prostu wysokoskutecznego ze zwrotkami normalnie? Narzedzia wszelakie stolarskie mam, umiejętności tez nie najgorsze; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podpinam się pod temat. Ojczulo poszukuje kolumn podłogowych w budżecie ~1800zł o szerokości maksymalnie 22cm, ważna rzecz, muszą sobie radzić bez suba ze względu na brak miejsca, interesują go tylko NOWE konstrukcje, źródło to bluray Sony, a za wzmocnienie służy amplituner Sony. Muzyka jaką lubi to rock, blues, czasem metalowe klimaty. W necie wyszperałem Jamo S628, kolumny bardzo wąskie więc idealne gabarytowo i mają wbudowane "boczne" suby 25cm. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tych kolumn, lub polecić coś innego?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...