Skocz do zawartości

PASCA


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie czy organizatorami będą "starzy" wyjadacze zawodowi ?

 

Kto będzie organizatorem i jakim, to się okaże po kilku pierwszych imprezach. Pewne jest, że kierownictwo i decyzyjność w sprawach związanych z zawodami pozostanie w tych rękach co dotychczas.

ABONENT:

firma: ESSA Jerzy Długosz, Krzysztof Cisek SP.J.

ulica: Al. Sikorskiego 1A

miasto: 35-304 Rzeszów

lokalizacja: PL

telefon: +48.178575830

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Olejcie pkt za instalke.

 

Jeśli do żywych wraca dawna formacja - to nie byłbym taki wylewny w  tym podejściu, nie raz potrafiły wygrać auta roboty z autami które pokazywały klasę w graniu.

Sam Jurek mógł się o tym przekonać na finałach EU, gdzie o ile pamiętam robocopocorsa zjadła innych na śniadanie walką na punkty.

 

Ale... do czasu pojawienia się regulaminu albo ściślejszych danych można tylko gdybać. I oby to gdybanie nie powaliło jej na łopatki w walce na pu..... tfu posty tu napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przez podejście typu jadę tylko wtedy gdy mogę coś wygrać liczba uczestników strasznie się skurczyła , dzięki czemu na eliminacjach widziano zawsze tych samych (co mogli coś wygrać).Jak by pokazała sie chociaż 1/10 z tego forum co ma jako takie granie (a przecież dział instalacje pęka w szwach i na spotach nie spotykają sie po 2 osoby) na wszystkich eliminacjach to za rok może było by ich więcej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak by pokazała sie chociaż 1/10 z tego forum co ma jako takie granie

Dobrze podzielić kategorie to podstawa , ale oni wiedzą .

 


przecież dział instalacje pęka w szwach i na spotach nie spotykają sie po 2 osoby

Ale jak maja jechać po 300 km to już ich nie ma , ewentualnie piknik , ale to jadą w innym celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, powtarzam jesli to reaktywacja emmy, to regulamin masz tu:  http://www.emmanet.com/download/rulebook/Rulebook07sound.pdf

 

Jeśli Iasca to : https://iasca.com/downloads/

 

Jest jeszcze opcja trzecia - autorski projekt, ale tu będzie trzeba czekać na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

 

 


Po przez podejście typu jadę tylko wtedy gdy mogę coś wygrać liczba uczestników strasznie się skurczyła , dzięki czemu na eliminacjach widziano zawsze tych samych (co mogli coś wygrać).Jak by pokazała sie chociaż 1/10 z tego forum co ma jako takie granie (a przecież dział instalacje pęka w szwach i na spotach nie spotykają sie po 2 osoby) na wszystkich eliminacjach to za rok może było by ich więcej . 

 

W pewnym sensie się z tym  zgodzę .Wyższa  frekwencja zwiększyła by być może zainteresowanie sponsorów  i potrzebę organizowania imprez.

 

W 2014 jak tylko dałem radę to w eliminacjach startowałem.

Jechałem więcej niż te 300 km z instalacją

nie jakąś super ,

nie robioną przez firmę i

nie strojoną przez guru C.A.

Na stronie EASCA są wyniki można sobie sprawdzić jak mi poszło.

 

Bawiłem się cudnie ,poznałem mega wartościowych ludzi .

Po prostu cieszyłem się że mogę wziąć w tym udział .

I do dziś nie mam kompleksów że  taką czy inną  pozycję uzyskałem .Wręcz bardziej mnie to motywowało do pracy.

 

Zmartwił mnie  w 2015 r. brak  SQL  . 

 

Ale widzę że jest jakieś światełko w tunelu - trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


może uda mi się skończyć jakieś auto ;)

 

Piotrze, chyba musiałbyś sobie sam stworzyć formację :) była już nawet idea takowa, ale Jurek w końcu zmontował Signuma i wszystko padło, Ty jesteś już jednym z nielicznych członków tej elitarnej poniekąd jednostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jak maja jechać po 300 km to już ich nie ma , ewentualnie piknik , ale to jadą w innym celu :)

A nie to ja wiem że nawet na spot to 30 km jest za daleko , a co dopiero na zawody aby poszerzyć horyzonty .

 

Olejcie pkt za instalke.

Bardziej szczytna jest idea samego spotkania sie, porywalixowania i promowania dobrego dzwieku.

 

Właśnie myślałem że o to głównie w tym chodzi

 

Hello.

 

 

 

 

W pewnym sensie się z tym  zgodzę .Wyższa  frekwencja zwiększyła by być może zainteresowanie sponsorów  i potrzebę organizowania imprez.

To właśnie miałem na  myśli .

I może każdy miał by blisko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o ludzikach itd.

Ja bym tylko chcial zgłosić pewną kwestię odnośnie płyty testowej - może w zwiazku z rozwojem techniki warto by sie było otworzyć na inne "nośniki" np. USB albo Memorki.

Bywa już tak, że niektore co nowocześniejsze instalacje nie posiadają juz napędu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o ludzikach itd.

Ja bym tylko chcial zgłosić pewną kwestię odnośnie płyty testowej - może w zwiazku z rozwojem techniki warto by sie było otworzyć na inne "nośniki" np. USB albo Memorki.

Bywa już tak, że niektore co nowocześniejsze instalacje nie posiadają juz napędu :)

 

Ja proponuje przyjąć jedną generalną zasadę , poczekać na regulamin i ew wtedy zgłaszać uwagi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o ludzikach itd.

Ja bym tylko chcial zgłosić pewną kwestię odnośnie płyty testowej - może w zwiazku z rozwojem techniki warto by sie było otworzyć na inne "nośniki" np. USB albo Memorki.

Bywa już tak, że niektore co nowocześniejsze instalacje nie posiadają juz napędu :)

Juz w tamtym roku na szwedzkiej EMMA, dostalem od sedziego pytanie, czy gram z CD czy innego nosnika? Mial oprocz plyty iPada ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...