Skocz do zawartości

PASCA


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, olac sound off! wazne jest spotkanie i dobra zabawa. pozyczajcie od "dresiarzy" jakies wielkie suby i jedziemy! :D

 

ja sie pojawie w kielcach

dopiero kupilem auto wiec systemu szybko nie zrobie... ale do DP wystarczy tylko polozyc instalacje, zamontowac wzmacniacz i wsadzic wielkiego suba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czasami lepiej nie robić czegoś na szybko .
 Organizacja tez potrzebuje czasu aby odpowiedzialnie podjąć się takiego zadania .
 Dla mnie to dobry zwiastun.

 

Ja jestem ciekaw wytycznych itd... podziału na kategorie etc...

Ktos wie czy organizatorami będą "starzy" wyjadacze zawodowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejcie pkt za instalke.

Bardziej szczytna jest idea samego spotkania sie, porywalixowania i promowania dobrego dzwieku.

nikt kto jest swiadom rozumu nie bedzie prul teraz auta by fotografowac jak sa ulozone kable i czym zlaczone.

 

Maja rok na ustalenie regulaminu Sound Off moze zrobia cos na zasadzie luznego piknigu jak u szwabow.

Tbrek kiedys cos opisywal, tak mi sie kojarzy ze tak to przedstawial, jezeli jest inaczej to poprawcie mnie.

Ps. Pisze z tel. Przepraszam za ewentualne bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja jestem ciekaw wytycznych itd... podziału na kategorie etc...
Ktos wie czy organizatorami będą "starzy" wyjadacze zawodowi ?

 

Jeśli PASCA będzie się wzorować na regulaminie IASCA to będzie tak: http://iasca.com/download/sq/SQC-Rules-full-page-2016-rev.pdf

 

Popatrz na stronę easca.pl - nie ma tam już naboru dla "ciśnieniowców" na ten rok.

A jak sprawdzisz, kto jest właścicielem domeny pasca.pl to będziesz mógł już wyciągnąć jakieś wnioski...  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...