Skocz do zawartości

PIONEER AVH3100 - pendrive nie czyta MP3 z niego N/A USB i format video.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupilem sobie radio AVH3100. Problem jest tego rodzaju, że nie czyta mi pendrive. Po włożeniu pendrivea z plikiem Mp3 z no device zmienia się na N/A USB. Dlaczego tak jest? Sformatowany jest FAT32. Dziwi mnie to, bo muszę zgrywać na DVD muzykę.. 

Oraz drugie pytanie, jakie to radio akceptuje format video? Probowalem z 3 programami do Video, brałem MP4, AVI, XVID. Za kazdym razem klapa. Raz miałem napis unplayable disc pioneer. Generalnie jestem zadowolony z zakupu ale dużo płyt juz sie zmarnowało z próbą formatów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według manuala odtwarza DVD-Video, Video CD oraz DivX. Przekonwertuj swój film na format DVD-Video np za pomocą Freemake Video Converter i wtedy sprawdź jak odtwarza.

 

Działa :) Tylko mam ostatnie pytanie, masz inny program który mi tylko przerobi na ten format? Bo chce i muzykę zgrać na tą plytke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć na jednej płycie film i muzykę? Jeśli tak to możesz w Freemake Video Converter dodać ścieżki audio za pomocą guzika "+Dźwięk" u góry programu lub po prostu przekonwertować sam film na format DVD, jako miejsce docelowe wybrać folder a nie płytę, a później nagrać na płytę katalogi, które stworzy program "AUDIO_TS" i "VIDEO_TS", a obok nich utworzyć katalog np "Muzyka" i do niego wrzucić pliki mp3. Według mnie jednak lepiej muzykę nagrać na osobnej płycie bo na tej z filmem z reguły po konwersji na DVD zostanie niewiele miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...