Skocz do zawartości

Problem z Car audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich http://forum.vw-passat.pl/images/smilies/splash.gif Posiadam Passata b5 z 98r, problem który chciałem wam przybliżyć to CAR AUDIO. Ostatnimi czasy zainwestowalem w nowy sprzed grajacy. Zakupiłem radio Pioneer MVH-180UI 4x50w, Skrzynia basowa Blaupunkt GTB 1200 DE 850W, WZMACNIACZ BLAUPUNKT EMA 255, Dałem cały sprzęt mechanikowi i został zamontowany, grało całkiem dobrze lecz miałem lekki niedosyt bo głośniki były seryjne passata. Więc postanowiłem zakupić coś nieco lepszego od seryjnych i wybrałem GŁOŚNIKI BLAUPUNKT BGX 663 165mm 210W, kupiłem 4 takie głośniki i tu zaczął sie mój problem. Mianowicie po odebraniu auta z warsztatu głośniki grały dużo gorzej od tych seryjnych, grały ciszej od starych oraz przy podgłośnieniu zaczeły "pierdzieć" Nie wiem co może być przyczyną, bo przecież głośniki nie są z najwyższej półki ale napewno nie są gorsze od tych seryjnych.. Może ktoś z was spotkał sie z podobnym problemem, będe bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik dostał z powrotem samochod i czekam na informacje od niego. Coś gadał że radio za słabe ale to kompleta bzdura [ tak mi sie wydaje ] Podsuńcie jakaś myśl Panowie bo jak on jutro mi powie że głosniki sie nie nadają to sie wkurze bo pieniądze pójdą na marne


Uwierzysz, że setki osób się już z tym zetknęło ?

I co na to powiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, nie odwalę tej roboty za ciebie. Google pomoże i wszystkie odpowiedzi są już dawno. Ogólnie dobry pierwszy post, widzę, że jest coraz lepiej.

nie karze Ci odwalać roboty, tylko chciałem prostej odpowiedzi na pytanie, skoro miales czas zeby odpisac mi w poscie mogles udzielic informacji ktora faktycznie bylaby przydatna. A wracajac do googli to szukalem i nie moglem nic sensownego znalesc dlatego tez znalazlem sie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz i nic więcej w tym momencie, nic nie szukałeś. Ja mam czas, ale ty masz go jeszcze więcej, bo czekasz już prawie 40 minut na "tackę". Powiedz co wpisałeś w Google, jakie zapytanie, chętnie zweryfikuję "te bezsensowne tematy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz i nic więcej w tym momencie, nic nie szukałeś. Ja mam czas, ale ty masz go jeszcze więcej, bo czekasz już prawie 40 minut na "tackę". Powiedz co wpisałeś w Google, jakie zapytanie, chętnie zweryfikuję "te bezsensowne tematy".

Wpisywałem " harczenie głośników BLAUPUNKT BGX 663 " , Problem z harczącymi głośnikami, i rożne podobnie brzmiące frazy, i nie wiem czy wiesz ale każdy problem jest indywidualny, i ciężko abym trafil na taki sam dlatego napisalem tutaj. Ale widze ze bez sensu bo zamiast pomocy dostaje bez sensowne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź usłyszałeś już od swojego "montera"... I jak byś nie myślał, że jesteś od niego mądrzejszy i pokusił się o zweryfikowanie jego tezy w sieci to byś wiedział co i jak. Na początek polecam lekturę z maila którego dostałeś przy rejestracji... Zwłaszcza FAQ. Po niej gwarantuje, że nie będziesz zadawał głupich pytań na które mądrych odpowiedzi raczej nie dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak takie zamontujesz to co te RMSy będą robić ? Pogniewają się i pójdą sobie ?

 

Wpisz sobie "charczą głośniki w samochodzie" i do wyboru do koloru, wrzuć tutaj dla potomnych, co znalazłeś za odpowiedź. Głośnik, to głośnik, a czy to Blaupunkt, czy Magniot - co za różnica w tym przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co beda robisz jak wspomnialem Ci wczesniej nie znam sie zbytnio na ty,. Dziekuje za frazy jakie moge wpisac, tylko zastanawiam sie po co marnujesz czas na bez sensowne posty do mnie, skoro mogles juz dawno powiedziec mi lub chociaz naprowadzic co moze byc ewentualna przyczyna.


A z tego co wiem to forum jest po to aby komuś pomagać a nie odsyłać go do google... idąc twoim tokiem myślenia fora wgl nie powinny istniec bo przeciez wszystko w googlach znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Podsuńcie jakaś myśl Panowie bo jak on jutro mi powie że głosniki sie nie nadają to sie wkurze bo pieniądze pójdą na marne

FAQ Nazara przeczytaj, na rozmowę z mechanikiem przygotowany pójdziesz i nie dasz sobie głupot wcisnąć, przynajmniej tych największych i najbardziej oczywistych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A z tego co wiem to forum jest po to aby komuś pomagać a nie odsyłać go do google... idąc twoim tokiem myślenia fora wgl nie powinny istniec bo przeciez wszystko w googlach znajdziesz

 

A ty myslisz ze w google to informacje z kosmosu wyskakuja???Wlasnie z forum lub innych stron jakbys nie wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A z tego co wiem to forum jest po to aby komuś pomagać a nie odsyłać go do google... idąc twoim tokiem myślenia fora wgl nie powinny istniec bo przeciez wszystko w googlach znajdziesz

 

Czyli Fora są po to, że z tym samym problemem przylezie 100 petentów i każdy założy swój temat, bo... Mu się nie chce. Mój czas, moja sprawa, nikt mi za to nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wydaje mi się ze złe podłaczenie kabli skutkowaloby tym ze glosniki harczalyby niezaleznie od poziomu glosnosci a tu mamy ewidentny problem z tym ze harcza dopiero gdy damy duzo glosniej, szczegolnie przy basie

Jeśli takie rzeczy wypisujesz to tym bardziej FAQ Nazara przeczytaj, we własnym interesie, choćby finansowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...