Skocz do zawartości

woofery as m165 zamieniać na coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy warto zmieniać głośniki na inne? tzn mam woofery audio system m165 dałem za nie 190zł, opłaca mi się zmieniać na jakieś inne? oczywiście nie dajać za używki więcej jak 200zł. Ponieważ według mnie nie opłaca się dawać 250zł za nowe jak można mieć lepsze w tej cenie a używki. Oraz jakie woofery w tym przedziale cenowym (as nowe ok 450zł) zagrają lepiej od nich jeżeli chodzi o niskie tony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


opłaca mi się zmieniać na jakieś inne? oczywiście nie dajać za używki więcej jak 200zł. Ponieważ według mnie nie opłaca się dawać 250zł za nowe jak można mieć lepsze w tej cenie a używki.

Moja żona mawia w takich przypadkach: Niby logiczne ale rozumowanie do d..y. A dlaczego? Bo w aucie zwykle nie słuchasz szelestu papierków albo brzęku bilonu.

 

 

 


Oraz jakie woofery w tym przedziale cenowym (as nowe ok 450zł) zagrają lepiej od nich jeżeli chodzi o niskie tony?

Najpierw fotki przygotowanych drzwi zaprezentuj - może się okazać, że te Twoje woofery jednak stać na gr basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta jeszcze nie kupiłem, ale na nie mam osobny fundusz. Będzie to opel vectra C a wygłuszenie będą to maty bitmat ab-25 od wewnątrz i z zewnątrz. Radio będzie to na razie kenwood kcd-w707 a wzmacniacza jeszcze nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...