Skocz do zawartości

Mam takie pytanie dość dziwne... ;)


blackdragon8904
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nawet jesli to lipa i tandeta i nikt z nich nie chce nikomu tego uswiadomic ? celowo lapią zielonych w tym temacie by tylko zarobic ? :hyhy:

 

Temu uświadamianiu służy min.organizowanie zawodów CA.Można tam do woli zapoznać się z właściwie nagłośnionymi autami,rodzajami,sposobami...

Pytanie tylko czy te próby uświadamiania dają wymierne efekty w postaci "nakierowanych na właściwy tor" klientów?

Czy może jak to często bywa-zostaną przy najlepszym dla nich rozwiązaniu,czyli...jajach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajka trzydrozne moga zagrac lepiej dolem przez to ze maja wieksza pow. membrany.

 

wiadomo wytwarzaja tez tony wysokie. tylko ze najczeciej w sufit lub w plecy a nie w ucho :zawstydzony:

 

jako dopelnienie dolu i srodka moga sie sprawdzic o ile sa poprawnie zamontowane i ktos lubi dzwiek z tylu, po raczej na przod sie nie nadaja choc sa auta ktore maja z przodu wlasnie jajka

 

istnieje tez przekonanie ze glosniki lepiej gdy sa takich samych rozmiarow, wiec gdy z przodu mamy 6,5 to tyl tez lepiej 6,5 (oczywiscie nie obejmuje to subbasu ) :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dobre MACROM-y.. Dla mnie bomba.. Moze kwestia gustu, ja nie narzekałem, jak musiałem wyjac suba to dobrze mi dudniło :zawstydzony:

Nienarzekałem gdyz miałem dobrego kenwooda, pełna regulacja całego tylnego kanału, sporo mozna było sobie ustawic przestawic. Kilkadziesiat minut zabawy-i ładnie grało.Nie jednego klienta zaskoczyłem-mimo iz tez ksioczyło na jajka.. Moze tez kwestia- co je zasila?

Dodam ze wzmak miał tylko 50wat rms-u..Ludzie pakuja sobie po 100-150wat i maja gorsze audio.A taki sprytnie zrobiony mosfecik zagrał tak ze kliencikowi szczeka opadała, a samochodzik słyszalny z pozadnych odleglosci i nie tylko samym dunga dunga, ale pasma w pelni odczuwalne jak we wlasnym domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem na poczatku hertze jakies takie es690czy jakos tak i bylo bardzo znosnie :P

gralo to pod radiem i dawaly rade, kwestia tego co kto chce w aucie bo do takiego dupowozu to mozna se kupic byle cos brzdedolilo lepiej niz seria ( nikogo do tego absolutnie nie namawiam :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...