Skocz do zawartości

Streaming po WiFi w aucie.


t00m3q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wszystko sie zgadza, Darek muszę właśnie sprawdzić jeszcze to natomiast chciałem uniknąć robienia wszystkiego przez kolejne aplikacje...

AptX to już w miarę zjadliwa technologia, duża przepaść między a2dp a aptx. W tel mam A2DP, w tablecie aptx porownywalem, a2dp ma coś do siebie ze kastruje górne pasmo z informacji. Kilka innych osób miało identyczne odczucia. Trzeba powalczyć. Jakimś kompromisem jest zakup ipoda i airporta i korzystac z zasobów off-line z tidala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dokladnie  Tu nie ma sie co zastanawiac w temacie jakosci mozliwej do uzyskania - Tidal hifi do auta a do domu zawarta w pakiecie hifi gratisowa opcja Master :) 

Choc szczerze mowiac...podczas jazdy to roznice miedzy Spotify a Tidal moga sie dzieki szumom otoczenia toczenia i wiatru mocno zacierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy istnieje na rynku jakieś gotowe rozwiązanie, które pozwoli mi po Airplay streamować Tidala z tel?

W chwili obecnej mam podpiętego iphone'a do złącza aux-in które mam w podłokietniku co utrudnia w znaczym stopniu sterowanie muzyką,albumami w Tidalu. Chciałbym aby tel wylądował w uchwycie i streamować sygnał do jakiegoś odbiornika wireless który umieściłbym w podłokietniku na stałe bo tam też mam zasilanie.

 

Znalazłem jedynie takie rozwiązanie o nazwie AirEnabler

http://airenabler.qnology.com/

 

ale facet już się tym chyba nie zajmuje bo chciąc kupić mam info że wyprzedane. 

 

Jestem w stanie zapłacić każdy pieniądz, aby nabyć takie rozwiązanie ale póki co zostaje mi chyba tylko opcja z chromecast + osobny router wifi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...