Skocz do zawartości

sony mex-xb100 bt


Rekomendowane odpowiedzi

To tak tu jest jak wszędzie by się nie zjarało, ale  jednak sam się nie podejmę, w moim przypadku lepiej dołożyć parę pl do montażu

Przytaczając słowa pana z Białegostoku zwrotnice trzeba podkręcić by ten zestaw zagrał na dobrym poziomie.)

Nie zostaje nic chyba jak tylko zaufać panu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec po kolejnej rozmowie telefonicznej z panem który będzie to montować zostaje wybrany zestaw, tyle że bez tyłu, potem wzmak i suba. Ambaras jak to kolega określił był po to bym znał alternatywy i opinie innych ludzi którzy maja o tym pojęcie. Poza tym to są już jakieś spore pieniążki dla mnie a chce je wydać mądrze. Dziękuje za wszelkie rady i wskazówki, montaż już 9 luty wtedy wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam. Przepraszam ze dopiero teraz, ale nie było jak wcześniej. Ja jestem bardzo zadowolony co do tego radia.Radio gra wraz z morel maximo ba przodzie. Z tyłu skrzynia basowa nie powiem jakiej marki ale pan Paweł mówił ze daje to radę. Oczywiście apetyt rośnie i jak tylko volvo przestanie się gniewac będę szukać wzmaka. Oczywiście zapraszam na odsłuch pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam ja po prostu zaufałem dla Pana Pawła z Białegostoku. Sytuacja się miała tak miało się zakończyć na samym radiu bez dodatkowych wzmacniaczy wiec choćby kilka wat wydawało się że będzie lepszym pomysłem. Pozwolę teraz sobie przytoczyć słowa Pawła; jeśli chcesz same radio plus głośniki bierz mex 100. Jeśli będzie dodatkowy wzmacniacz to radio miało być także sony mex 5100 ( nie wiem czy dobrze pamiętam model).U mnie radio ciągnie przód morel plus w bagaju skrzynie10 troszkę nie lubianej marki. Miałem obydwa sony podłączone dla porównania mex 100 wypadł dużo dużo lepiej. A czy jest sens hmm u mnie apetyt wzrasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...