Skocz do zawartości

Alpine ute-92bt , CDE 193, 195


Rekomendowane odpowiedzi

Da radę zrobić przy użyciu tytułowego radyjka instalację w której tweetery będą zasilane z końcówki radia a woofery i sub przez piec z sygnałem po RCA? W teorii powinno zadziałać jak się ustawi 3way bez wyłączenia końcówek mocy radia. Pytanie co z praktyką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 7 miesięcy temu...

Pytanie do posiadaczy w.w. Radia

Ściąglem sobie program na androida i widzę obsługę zwrotki z poziomu aplikacji l teraz pytanie czy czy działa to w czasie rzeczywistym czy trzeba zatwierdzić nastawy

 

Odkopałem dinozaura ale zostawię odpowiedź dla potomnych. Tak, działa to w czasie rzeczywistym, zarówno korekcja EQ, czasówki jak i X-OVER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zawsze może założyć nowy, nawet na kilka dni...

 

Myślałem nad tym ale link do poprzedniego (nieistniejącego na razie wątku powitalnego) każdy nowy user dostaje w "liście powitalnym" ...już widzę ten płacz po skasowaniu tematu nowego na podstawie braku dostosowania do tego punktu "listu"  :wink:  

Z niecierpliwością więc zamiast tworzyć nowy temat czekam na odszukanie starego tematu. 

 

 

PS: ten temat tutaj wysprzątam w nocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie wkurza w tej apce to to, że nie można zapisać kilka ustawień zwrotnicy 3way i przeskakiwać z jednego ustawienia na drugie. Za to czasy i ustawienie eq działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem. Z tego co wiem to w samym radiu też zapisuje się chyba tylko jedno ustawienie a nie np. 6 jak w poprzednich modelach. Wcześniej mogłem sobie np. w 9833r ustawić powiedzmy 3 ustawienia czasówek i się miedzy nimi przełączać aby wybrać najlepsze. Teraz tego nie ma, i to bym zaliczył do minusów tego radia. Chyba, że można to jakoś inaczej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam 

Planuje zakup ute-92 i mam pytane czy można podłączyć pod te radio jedną parę głośników 2 drożnych odseparowanych pod 4 kanały tego radia. Czyli gł. wysoko -tonowe pod przód i niskotonowe pod tył i na zwrotnicy radia poustawiać filtry. Dzięki temu miałbym dwukrotnie większa moc na kanał. Głośniki to uDimension EL Comp 6


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...