Skocz do zawartości

Kompletna wyprzedaż, Alpine F1, Dynaudio Esotar, Sony XES i wiele innych


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ,że od dawna nie znalazłem czasu na hobby, stwierdziłem, że nie ma sensu aby dużo ciekawych rzeczy leżało bez użytku, mam zamiar kupić sobie jakiś fajny tv i audio do domu, tak więc na sprzedaż trafiają moje długo dobierane i zbierane rzeczy, często gęsto musiałem je sprowadzać zza oceanu, szukać po roku itd, więc raczej na jakieś mega promocje itp, nie ma co liczyć, jeść mi nie woła, jeśli ktoś będzie chciał fajny sprzęt z pewnych rąk z pewnością się dogadamy.

 

1. Alpine F#1 Status cały komplet:

http://www.autohifi.pl/?art=/ah/200403/1_HiFi/1_nowosci/9

 

W skład wchodzi

Napęd CD/DVD 9990 ,

Procesor 990

Monitor M990

Okablowanie magistrali

Puszka zasilająca radioodtwarzacza

Moduł wejść wyjść w magistralę (Wizja-audio itp)

 

Pudełka papiery, cena 10 tys zł. Mam do tego zapasowe i nowe (napęd cd, ekran monitora, puszka zasilająca do radia, pokrętła, ramki itd itd, rzeczy na tą chwilę bezcenne dla kogoś komu coś padło w F1) wtedy cena tak jak dałem czyli 12 tys zł.

 

2. Zestaw Dynaudio Esotar, każdy chyba wie co to jest i ile kosztuje nowe , w skład wchodzą :

TW Esotar 110 cena 2700 zł

WF Esotar 650 cena 1700 zł

Subwoofer Esotar 1200 cena 2700 zł

 

3. Tw Morel Supremo Piccollo , nowa wersja, w komplecie pudełko grille itp, cena 1300 zł

 

4. Średniaki Morel CDM 880, używane ledwo co, zakupiłem nowe, w komplecie pudełko grille itp cena 1100 zł

 

5.Woofery JBL najwyższej serii GTI model 600, stan jak na swój wiek dobry do bdb, cena 800 zł.

 

6. Wzmacniacze Sony XES M50, od nowości w moich rękach, i tylko przeze mnie użyte, pudełka nie wiem w jakim są stanie bo po przeprowadzce leżą w garażu, ale są ;) Cena za szt 3000 zł sztuk są dwie.

 

7. Wzmacniacz Hifonics Zeus (ZED Audio) 8 Generacji Biały, stan techniczny perfekcyjny (był poddany rewitalizacji pod kątem napędu sekcji woofera, m.in wymienione kondensatory na nowe lepszej jakości, wymienione tranzystory) płyta itp w stanie idealnym , bez dziwnych przygód, typu spalenie itp, do tej pory jeżdzi w moim aucie, cena 900 zł

 

8.2 x Szt Phoenix Gold ZPA 0,5, jeden czarny drugi srebrny, srebrny w ori stan cena 2000 zł, drugi po wymianie kondensatorów w sekcji zasilania na mundorfy i kilku innych nie drastycznych zmianach na jeszcze bardziej jakościowe podzespoły cena 2500 zł

 

9. Phoenix Gold MS1000 10Th Anniversary , są to tak naprawdę dwie MS2250 w jednej obudowie, cena 4000 zł

 

10. Soundstream Reference 1600.2 Pudełko stan idealny , mocarny piecyk w klasie AB do napędu całego przodu lub suba, moc w mostku 4 Ohm... 1600 Watt RMS.

 

11. Subwoofer Seas Lotus 250 SW, pudełko stan bdb, cena 1000 zł.

 

12.Kondycjoner prądu Helix XXL , kupiony nowy, użyty może z miesiąc reszta na półce bo auto rozebrane cena 1300 zł

 

13.Kondensatory Helix 1 F , elektronika, stan używany, sprawne cena 200 zł sztuka, są dwie

 

14. Subwoofery Rockford Fosgate HX2 10" Stan pudełkowy , ciężko coś takiego trafić , cena 600 zł sztuka.

 

15. Wzmacniacz Phoenix Gold ZX350 cena 1000 zł

 

16. Procesor dzwięku Alpine PXA-H800 pudełko, do kompletu RUX cena 2350

 

17.Procesor dżwięku Alpine PXA-H700 brak pudełka, okablowanie plus  RUX cena 1200 zł

 

18. Jednostka DVD 1 Din, najwyższy model Alpine IVA-D800, wyprowadzony sygnał Optykiem u Nakamichi, więc nie potrzeba przejściówki 610, stan techniczny idealny optyczny, taki sobie, bo nie pieściłem jej,brak kostki w rca, bo nie miałem miejsca, jednostka głównie służy jako żródło dla proca i rca są zbędne , kable do zakupu bez problemu, na ebay, cena 1500 zł.

 

Do tego pewnie dojdzie jeszcze trochę pozycji, ale nie mam w tej chwili w głowie, na pewno rozety Audisona i Hollywood, Okablowanie OFC, DLS i Hollywood 52 mm, Kable Sygnałowe itp rzeczy.

 

Po szczegóły zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam

 

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine PXA-H800- Rezerwacja do czasu wpływu płatności

Alpine PXA-H700-Reserwacja do czasu wpływu płatności

RF RFD 2210 - Jedna sztuka , rezerwacja do czasu wpływu płatności.

 

Do 5 stycznia jestem dostępny pod nr tel : 515-964-666

Po 5 stycznia +49- 151-2222-56-57 (można na whats app, lub viber).


Alpine PXA-H800- Rezerwacja do czasu wpływu płatności

Alpine PXA-H700-Reserwacja do czasu wpływu płatności

RF RFD 2210 - Jedna sztuka , rezerwacja do czasu wpływu płatności.

RF RFD 2210 - Druga sztuka , rezerwacja do czasu wpływu płatności.

Morel Supremo Piccollo, rezerwacja do czasu wpływu płatności

Dynaudio Esotar 1200-rezerwacja do czasu wpływu płatności

 

Do 5 stycznia jestem dostępny pod nr tel : 515-964-666

Po 5 stycznia +49- 151-2222-56-57 (można na whats app, lub viber).


RF RFD 2210 - pierwsza sztuka ,sprzedane

Soundstream Reference 1600.2- sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF RFD 2210 - pierwsza sztuka ,sprzedane
Soundstream Reference 1600.2- sprzedane

Esotar 110 - sprzedane

Esotar 650- sprzedane

Esotar 1200-sprzedane

Alpine PXA-H800-sprzedane

Nowy napęd do F#1-sprzedane

 

Dochodzą, ramki, i piloty do F1, obudowa panelu do DVI-9990,puszka zasilająca do procesora- nowe fabrycznie zapakowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF RFD 2210 - pierwsza sztuka ,sprzedane
Soundstream Reference 1600.2- sprzedane

Esotar 110 - sprzedane

Esotar 650- sprzedane

Esotar 1200-sprzedane

Alpine PXA-H800-sprzedane

Nowy napęd do F#1-sprzedane

Morel Supremo Piccollo-sprzedane

Morel CDM 880-sprzedane

 

Dochodzą, ramki, i piloty do F1, obudowa panelu do DVI-9990,puszka zasilająca do procesora- nowe fabrycznie zapakowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...