Skocz do zawartości

Hannibal FX38 czy 2x12 cadence s3


Morfojs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

damian a miałeś okazję może porównać 2x fx38 np do 1x dd9515 (nawet w zwykłej wersji)? Jestem ciekaw z czym można porównać fx bo ciągle mnie korci żeby kupić jednego czy dwa ale nie wiem czy jedna sztuka przebije choćby RE sx15 a w okolicy raczej nie ma u kogo posłuchać :/

 

 

 


Przeciez mam czas zapinac prostownik raz na jakis czas

 

Co prawda na samego suba jakoś specjalnie dużo u mnie nie idzie ale na całość te 240A leci i przy tym prądzie który mam spokojnie raz na miesiąc w pracy 8h na ładowaniu w zupełności wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem na początku 2 potem 3 na końcu 4 Alphardy FX pompki dobre i grają miękko tego DD9515 nie miałem okazji słuchać ale słuchałem np 612 ,712 i jak dla mnie twardo grają strasznie ogólnie DD ,co do altka to kwestia taka nawet jak masz go mocnego to wypada raz na jakiś czas zapiąć pod prostownik akusy by je doładować do pełna, co jak co ale zmiana altka na większy robi sporą poprawę przy graniu powyżej 1kw bo większość ciągniemy mocy prosto z niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ba czesto gesto mialem po kilka kilo w bagazniku i nigdy nie zmienialem altka na mocniejszy, bo i po co? :P Przeciez mam czas zapinac prostownik raz na jakis czas :)

A no właśnie :)

 

 


Co prawda na samego suba jakoś specjalnie dużo u mnie nie idzie ale na całość te 240A leci i przy tym prądzie który mam spokojnie raz na miesiąc w pracy 8h na ładowaniu w zupełności wystarcza :)

Ostatnio ładowałem aku w Lipcu, w zeszłym tygodniu jak podłączyłem Keepowera to ładował SPV100 tylko pół godziny (a do pracy mam 1 km :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Alphardy FX pompki dobre i grają miękko tego DD9515 nie miałem okazji słuchać ale słuchałem np 612 ,712 i jak dla mnie twardo grają strasznie ogólnie DD

 

Nie chodzi mi o kwestię gry w dosłownym znaczeniu ;) tu co jak co ale dd jednak chyba lepiej się sprawdza (pomijając profil grania). Chodziło mi raczej o pompkę... Z czym można porównać jego możliwości albo inaczej mówiąc ile da się z niego wycisnąć? Kwestia zbudowania (powiedzmy) taniej a zdrowej pompki ale bez konieczności zastąpienia np dwóch dd czterema fx. 

 

Co do samych dd... Tak, grają twardo ale z tego co zauważyłem po dłuższym użytkowaniu robi się troszkę bardziej "elastyczny"... Dalej brutalny ale dolny zawias zaczyna pozwalać na troszkę więcej.

 

BTW, jak seria red gra twardo to sprawdź serię 95/99 ;) 715 to przy nich kluska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...