Skocz do zawartości

Jaki samochód do 11tys zł???


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nadszedl czas ze trzeba zmienic swoj wyslużony samochod na cos nowego.

Nie mam preferecji czy ma byc do diesel czy benzyna. Chodzi mi o to by samochod w miare wygladal (lekkie zaciecie sportowe:D) oraz zeby mial ponad 100 kucy pod maska.

Jaki samochod mozecie polecic?? wszelkie sugestie mile widziane

 

Wiem ze podobne tematy byly na forum:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vectra B poliftowa (po roku 99) z silnikiem 1.8 ma 125 kucy

Lepiej szukać 2.0 16V 136KM, mniej wydziwiany silnik.

1.8 było kilka wersji i o ile x18xe nie jest złym silnikiem to np. z18xe to jak dla mnie za duża wydumka(rozwiercone 1.6 na 1.8).

X18XE to tzw. big-block, a z18xe to small-block. Jakoś nie mam przekonania do tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, w poliftowej juz byl X18XE1 :/ w przedliftowej byl X18XE ktory osobiscie posiadam w swojej :D ale on ma tylko 115KM. Pozatym kolega pytal o ponad 100 kucy to mu podalem najmniejszy silnik ktory wiem ze na pewno ma te 100+ :D

 

[ Dodano: 2009-05-01, 11:28 ]

Bartas08, za 11k to coupejki nie znajdzie a zwykle 3D nie mialo 100+ mocy chyba ze cudem dorwales V-Tec'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, w poliftowej juz byl X18XE1 :D w przedliftowej byl X18XE ktory osobiscie posiadam w swojej :D ale on ma tylko 115KM. Pozatym kolega pytal o ponad 100 kucy to mu podalem najmniejszy silnik ktory wiem ze na pewno ma te 100+

 

[ Dodano: 2009-05-01, 11:28 ]

Bartas08, za 11k to coupejki nie znajdzie a zwykle 3D nie mialo 100+ mocy :/ chyba ze cudem dorwales V-Tec'a

 

Jak poszuka to znajdzie :D

 

Jeszcze jakbyś miał czas szukać to polecam Primere GT P11 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas08, Honda fajna sprawa, tylko ze tam malo jest silnikow z moca powyzej 100km. Wiem ze sa to bardzo dobre sliniki ale one lubia wysokie obroty a ja wolalbym moc juz od dolu. Z reszta jakbym mial kupowac honde to wolalbym kupic Vgeneracji:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leju_thc, to moze Mondeo Mk II ? :looka: Chociaz mnie sie to auto nigdy nie podobalo, i z tego co wiem nie ciagnie od samego dolu niestety. Ale ostatnio byl u mnie w miescie na gieldzie do kupienia za dyszke 2,5 V6 :D

 

A swoja droga to moze bardziej sprecyzuj jakiego typu chcesz auto, bo ja Ci zapodaje klase srednia a ty moze chcesz kompakt albo sportowke typowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w sumie to nie mam sprecyzowanego typu autka. Tzn tak moze to byc klasa srednia tak jak ta vectra. Ale moze byc takze cos pokroju civica Vgen lub fiata bravo. Po prostu chcialbym w miare mocne autko ktore jako tako wyglada i raczej nie ma problemu z dostepem czesci do niego(tak na wszelki wypadek). Najlepiej to by mi pasaowala astra II z 2.0 136km ale jednak kosztuje "troche wiecej"...

 

[ Dodano: 2009-05-02, 11:50 ]

W krag moich zainteresowan wpadla jeszcze meganka coupe 2,0/150km ewentualnie bmw e-36 320i. Wiem ze panuje stereotyp ze BMW to wozy dla dresiarzy itp ale niektore modele naprawde mi sie podobaja. :looka: Mozecie cos doradzic?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw to przedewszystkim zywotne, malo awaryjne auta ktorymi sie przyjemnie jezdzi, a przy tym ladnie wygladaja :D

 

jak to ktos powiedzial ostanio "jak sie wejdzie w beemke to nie chce sie innego auta" i w moim wypadku to sie sprawdza od siebie polece 318, silnik m43 na pasku 115km i jakosc nawet ciagnie, a przy tym dobra do gazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnik, A co myslisz o silniku 2,5 tds?? bo to tez wydaje sie ciekawa alternatywa gdyz stosunek mocy do spalania jest calkiem niezly :D

A co do tego 1,8 to wydaje mi sie ze troche za malo mocy ma jak na bmw, tzn wydaje mi sie ze jak sie go przycisnie to spali tyle co 320 a moze nawet i wiecej. ale to tylko moje odczucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 318 spalanie na gazie sekwencyjnym 12l (z normalna noga :D ) w cyklu miejskim

 

benzynki po miescir mniej jak 10 i to tez przy normalnej a nie emeryckiej jezdzie :D

 

 

z dieslami nie mialem do czynienia, jesli chcesz wiecej szukaj 1.8is dobry stosunek mocy do spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saxo VTS 1.6 105koni jak sie nie myle lekkie i zwinne autko...

Ibiza 2.0 16v naprawde zapier... albo 1.9TDI 110koni kuzyn pomyka taka i jest czym jechac i co najlepsze Dieselek nie spali duzo a deptac mozesz smialo hehe

Jest troche autek ale jak za 11koła to rajdowki nie bedzie.

http://www.allegro.pl/item615602967_seat_i...edyna_taka.html

Ibiza z forum :D warto porozmawiac z wlasicielem i obejrzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 tds w bmw to pomylka, nie jedzie, pali jak smok

Były 2 wersje TDS, nowszy montowany już w e46 jest na common-railu i ten już przyzwoicie ciągnie taką budę. Druga sprawa pamiętaj, że 3. jest lżejsza od omegi, 5. ma porównywalną masę.

 

Kumpel ma 2,5TD(też "beemowskie") w omedze B caravan. W mieście pali mu to 10-12l ropy, na trasie jest w stanie zejść do 7,5l wcale nie jeżdżąc jak emeryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-12 ropy to nie mało... Kiedy przykladowo goler tdi o osiagach nie ustepujacych omedze z tym motorem spali 7

Tylko, że to 2 klasy różnicy. Z omegą nawet passat za bardzo nie może konkurować, bo to niższa klasa(klasa vectry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...