Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Syf to możesz sobie koleszko wiesz do kogo pisać do swoich hejt ...pokaż nam co ty masz i ciebie ocenimy wiem krytykę łatwo znieść gorzej jest ją na klatę przyjąć...

Jak już napisałeś tak odrazu z grubej rury to pokaż mi chcę zobacZyć tą A3 jaki tam jest syf no i niezapomnij pokazać swój samochód i resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Twoja duma raczej nie pozwala Ci na to, zebys przyja 'cos' na klate. Pisze 'cos' bo nie widze, zeby ktos tu obrazal Twoje dokonania, ale sam sobie wszystko tak obracasz. Pozniej do kazdego z piana w pysku.

Czy napisalem, ze masz syf w aucie? Chodzi o temat poniewaz dotyczy czegos innego niz posty powyzej. Ale to Twoje podworko i sam prowokujesz . Smiec sobie dalej :)

 

Zeby nie bylo to autko dobrze ogarniete i fajnie ze na starcie zrobiles drugie dno w bagaju. Wzmaki se nie beda walac i pajeczyny kabli beda pochowane :)

 

Tyle z mojej strony. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nadszedł czas na wcześnie wspomnianych dalszych pracach i planach. 

 

Wywaliłem zwrotnice i koniec z graniem Pasywnym Czas Zobaczyć co system Potrafi Aktywnie no i pod dość mało znanym Piecem Alpine NO 3554 

(Aktualnie Czekamy na drugi piec wcześniej również wspomniany Pionier GM-X 904 ) test może jeszcze uda się przed świętami. Kilka fotek z rozbierania znowu wszystkiego.

post-15382-0-23812300-1449432883_thumb.jpgpost-15382-0-54019500-1449432943_thumb.jpgpost-15382-0-55985700-1449433017_thumb.jpgpost-15382-0-77556700-1449433208_thumb.jpg

 

Na Kable proszę nie zwracać uwagi ponieważ wszystko położone przejściowo. Będzie porządek jak któryś z 2 piecyków przypadnie do gustu i zobaczymy co jeszcze TW potrafi jak dołożymy kondzia czekamy za kondziem zamówiony jest. post-15382-0-34299800-1449433350_thumb.jpg

 

Jeżeli chodzi o cięcia TW i WF to będzie musiał w mojej kwestii wypowiedzieć się Mirek, Vegę zasilił DLS Ca 21 który wcześniej napędzał przód pasywnie.Vega dopiero pokazała pazur co potrafi w szybkim dynamicznym graniu, a Dls świetną 100% mam nad nim kontrolę bass miękki ciepły przyjemny,

Alpine NO 3554 niby 4x75 rms na papierze ale prądowo piec wydajny pod wooferem lata nogawka ale i co z tego jak jest cięty -3 bo i tak vega gra szeroko i idealnie wypełnia cały przód.

Tw powiem tak Wyraźny detaliczny ale trochę było nim kręcenia i regulowania i udało nam się złapać punkt zaczepny i zaczął grać spokojnie nie krzyczeć nie męczyć przesłuchane parę oryginał płyt na odsłuchu.Wf tak samo nisko ucięty i nie ma przy niższym schodzeniu tzw Buczenia. Na pierwsze odsłuchy ciekawie wypadła alpinka Czekamy na Pionka 

Kwestia słupków raczej na wiosnę bo ciężko trafić z takim oryginał beżowym poszyciem.

 

 

 


Jeszcze trzeci piec będzie również pionek niby mówią o nim flagowy najlepszy z serii gm-x 944 posłuchamy zobacZymy

post-15382-0-06860400-1449433083_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytałem co masz na myśli mówiąc "ucięty" :D

 

 

 


uciety na -3 dcb w dół

 

Z tego wynika że ściszony o 3dB ;) Dlatego nie wiedziałem jak ściszenie samo w sobie może się mieć do buczenia o którym wspomniałeś. Ale jeśli chodzi o cięcie pasma to okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woofer również poprawa spora uciety na -3 dcb w dół i gra idealnie zero buczenia

 

Z tego wynika że ściszony o 3dB ;) Dlatego nie wiedziałem jak ściszenie samo w sobie może się mieć do buczenia o którym wspomniałeś. Ale jeśli chodzi o cięcie pasma to okej.

 

Jeden tnie , a drugiemu pasuje :wink2:

A jak w domenie aktywnej zmieniacie cięcie o 3dB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslnik tomeq a nie minus, wf scisZony o 3DB poprawiam sie. A że woofer nie buczy przy średnicy to cięty hz Ale ile to muszę mego mentora podpytac. Ogólnie wszystko zawdzięczam mirasowi to jego robota,strojenie systemu itp jeżeli coś Źle piszę sory poprawcie mnie uczę się cały czas i wchłaniam tajniki strojenia systemu co i jak panowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslnik tomeq a nie minus, wf scisZony o 3DB poprawiam sie. A że woofer nie buczy przy średnicy to cięty hz Ale ile to muszę mego mentora podpytac.

 

Albo jakoś tak :wink2:

 

 

Ogólnie wszystko zawdzięczam mirasowi

 

I tego się trzymaj , od czasu do czasu zadawaj tez pytania .

Ale teraz będzie mu miło jak zaczniesz pisać imię z dużej litery.

Spróbujmy

MIras , Miras, Miras ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeq powiedz komu tu chcesz zaimponować? Bo niewiem co ty chcesz tu wytykać mi i pośmiać że mnie ze co??

Moze to ze piszesz jedno zaraz cos drugiego a na koncu wychodza podstawy I ze I tak nic z tego nie wiesz co piszesz a tym bardziej ten co czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...