Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiem ,że ile ludzi tyle opinii, mi beta odpowiada i dla mnie naprawdę fajnie uzupełnia przód w dolnych rejestrach.

Jeden lubi mocne uderzenie drugi lubi jak lekko subtelnie i różnorodność;)

Długo myślałem żeby dojrzeć do tego przetwornika...

10"tki szkoda mordować w br jak ktoś szuka wiatru

12" już co innego :)

Ja nie szukam wiatru ani łup łup... tylko potrzebowałem uzupełnić jeszcze lepiej dolne rejestry pasma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aeron odpuśc ta dyskusje...

Nie na razie na pewno nie sprzedam bety :)

Słuchałes mojego audi. Mogłeś przyjść powiedzieć swoje spostrzeżenia co i jak, na pewno nie obraził bym się co się tobie nie podoba itp, bo na pewno bym posłuchał twojej opinii z uśmiechem na twarzy :) kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeron odpuśc ta dyskusje...

Nie na razie na pewno nie sprzedam bety :)

Słuchałes mojego audi. Mogłeś przyjść powiedzieć swoje spostrzeżenia co i jak, na pewno nie obraził bym się co się tobie nie podoba itp, bo na pewno bym posłuchał twojej opinii z uśmiechem na twarzy :) kolego :)

 

Da mnie grało OK - a juz na pewno Beta :)

może to po prostu nie jest głośnik dla Ciebie i tyle ... ( w sensie nie Twój profil brzmienia itd.)

 

Odnośnie bety :) - mam swoją - wersja z basem/subbasem :D

a2f95d4cca25a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez to, że ( to nie jest głośnik dla mnie ) ? No i skąd wiesz że to nie jest mój profil brzmieniowy:) ?

 

Czy ja gdzieś tak wcześniej napisałem? Powiedziałem na pikniku?

 

 

 

Napewno czeka mnie zmiana subwoofera bo niby beta 10 ma mało powietrza hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było napisane w kontekście żartobliwym taka przenośnia że czeka mnie zmiana bo mało powietrza ma hehe ... aeron wyluzuj i powiem tobie że nie na razie nie zmieniam w dodatku mam świeża skrzyneczke zrobiona w której pokazuje dużo niż poprzednia ... która została mi po ur 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe znachor wiem że razem na odsłuchy byliście u mnie ja tak nie twierdzę że ty się nie znasz daj se luz najważniejsze że mogliśmy sobie pogadać o swoich poglądach itp ;) i piwko przy tym smakowało ^^ <piona> :D

Dobrze klepie subik, nic mu nie brakuje nie kombinuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mu lepszy napęd i zobaczysz że jeszcze zyska. Też bym nie zmieniał bo granie było na poziomie.

 

mamusa, Tomek miło mi to słyszeć że się podobało;) najważniejsze że coś tam sobie plumka ;)

Domin jak będę sprzedawać dam znać jesteś pierwszy w kolejce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...