Skocz do zawartości

Morel, Infinity, Helix, Focal, DLS


Vampirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moi drodzy Parafianie.


Dziś pod młotek idzie kilka fajnych klocków. Zacznijmy od systemów:

1. System 2way Helix RS6 Competition.- Woofer 806 Z białą membraną, Tweeter 801 i zwrotnice. W jednej utrącony kawałek plexy ozdobnej. System Dobrze znany i lubiany. w zestawie brak pudełka i elementów montażowych tweeterów.

Cena : 700zł do negocjacji

 

2. System 2way Focal K2 Power KRX2 - Woofery z korektorem fazy, Tweetery w aluminiowych oprawach niestety 2 są z różnych lat wypustu, Oba grają poprawnie i mają jednakowe charakterystyki. poza różnicą w czcionce napisu focal wiekszych różnic nie zauważyłem siateczki ozdobne na tw są juz jednakowe :). W komplecie zwrotnice

Cena: 900zł do negocjacji

 

3. System 2 Way Morel - Tu modelu podać nie mogę ponieważ jest to poskładana hybryda :)
Woofery Morel Elate 6
Tweeter Morel MT 23
Zwrotnice Morel Dotech 6
Całość gra bardzo ładnie i typowo po morelowemu :)

Cena: 900zł do negocjacji

 

4. System 3way DLS C36 Hybryda - System jest nowy nie podłączany, wszystko w fabrycznych foliach. Trafił do mnie wybrakowany o woofery. Które zostały do tego dołożone konkretniej Model RM6. Aluminiowa membrana. Tweeter w tym zestawie to T20 natomiast średniak jest 10cm modelu nie pamiętam. Do kompletu są oczywiscie zwrotnice elementy montażowe i wszelkie inne potrzebne rzeczy :)

 

Cena: 800zł do negocjacji

5. Zwrotnice Focal K2Power KRX3 -
Zwrotnice używane. 3 drożne sprawne po lekkiej przeróbce nadadzą się do bi ampingu

Cena: 220zł do symbolicznej negocjacji

 

6. Wzmacniacz Infinity Kappa 255a - Wzmacniacz jest poszanowany, posiada oznaki użytkowania drobne rysy i otarcia. Wbudowana zwrotnica 3 drożna. Klasyczne amerykańskie brzmienie z lat 90tych. Wszystkie kostki przyłączeniowe oryginalne. Stan oceniam na dobry ponieważ nie posiada ozdobnej zielonej plexi. Generalnie jest to bardzo dobra propozycja dla kogoś kto chce zasilić cały system jednym wzmacniaczem. Sprzęt grał w konfiguracji 2 i 3 drożnej, i powiem szczerze że spisywał się znakomicie.

Cena: 570zł do negocjacji

Do każdej kwoty należy doliczyć koszty wysyłki w wysokości 20zł. Sprzęt wysyłam ubezpieczonym kurierem DHL.
Pozostałe zdjęcia na PRV.

Kontakt 604-424-034 lub via PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...