Skocz do zawartości

Pug 206 3D by Cage


Cage
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


odpowiedź typu olej te głośniki mnie nie satysfakcjonuje i tyle,

Może to jest po prostu jedyna słuszna odpowiedz ? nie pomyślałeś o tym ?

Skoro pytasz i ktoś odpowiada negatywnie to Cię to nie interesuje ale jak odpowie pozytywnie to już Ci odpowiada ?

Daj sobie spokój z Nimi i już,po co tracić czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest po prostu jedyna słuszna odpowiedz ? nie pomyślałeś o tym ?

Skoro pytasz i ktoś odpowiada negatywnie to Cię to nie interesuje ale jak odpowie pozytywnie to już Ci odpowiada ?

Daj sobie spokój z Nimi i już,po co tracić czas.

liczyłem na odpowiedź popartą doświadczeniem, a zrobię to chociażby dlatego zeby poćwiczyć rzeźbienie w włóknie szklanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


liczyłem na odpowiedź popartą doświadczeniem

 

Wiesz co, podejrzewam, że chyba coś z głową masz jednak nie tak - nie obraź się, ale jeśli napisałem "mam takie kolumny, to średniak" to jeszcze małe doświadczenie i to na dodatek z tym konkretnym przetwornikiem, a Ty nadal piszesz jak mantrę jakąś "napisał olej te głośniki, niczym nie poparta wypowiedź", to jedynie w tym utwierdzasz mnie, a siebie przedstawiasz jako ignoranta i osobę mającą poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem. Koniec już tym razem, poproś Moderatora, niech Ci posprząta "te niewygodne dla Ciebie posty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


podejrzewam, że chyba coś z głową masz jednak nie tak - nie obraź się

nie obraź się ale Cię obrażę spoko, nie obrażam się

 

więc mam:

 


sredniakotweeter
i jest ok

 

w pierwszej informacji na pisałeś coś w stylu osraj te głośniki, potem Ci się przypomniało że masz takie kolumny, wiadomość przyjąłem i nie bedę robił ze średniaka tweetera, chcę pobawić się włóknem szklanym i już bo nigdy tego nie robiłem, chociaż :

 


po co tracić czas.

generalnie zostałem wyśmiany i wyszydzony bo zadałem pytanie, na szczęście już jestem uświadomiony i zadbano także o mój czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tamto zdjęcie to z pierwszego dnia jak to wszystko dopiero wylądowało w bagażniku. Na dzień dzisiejszy wszystko mam podłączone.

W ostatnim czasie nie miałem czasu się tym za bardzo zajmować. Wytłumiłem tylko wszystko co wpadało w rezonans i brzęczało.

Wczoraj wyjąłem zwrotnice bo coś mi prawy tweeter zamilkł, okazało się że zwrotka jest uszkodzona. Podłączyłem ją pod zwykłą zwrotkę z  zestawu dsk i teraz wyje niemiłosiernie. Generalnie cierpię teraz na chroniczny brak kasy i nic za bardzo z tym nie zrobię. Czytam o zestaw przednich, zwrotkach i się przygotowuję do rewolucji. :)

Marzy mi się bi-amp, dla tego muszę tez wymyślić jakiś fajny monoblock. Z czasem może sub inny..

To co mam teraz zdarza się ze potrafi zagrać ładnie, choć nie mam porównania bo nie słuchałem jeszcze nic na zadnym spocie. Generalnie czasem mam wrażenie ze jestem jakiś głuchy, nie umiem za bardzo poradzić sobie z zestrojeniem tego wszystkiego, albo mi przód wyje, albo subwoofer tłucze :/

nie bardzo mam chyba pojęcie o tym korektorze parametrycznym, jak tego używać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...