Skocz do zawartości

Auto detailing -pytania, porady, podpowiedzi


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ten wosk może być do koloru niebieskiego ( taki gołębi odcień [emoji6] ). Chodzi mi o wosk łatwy w aplikacji .

 

Czy starczy taka puszka na 2 auta ( SUV + średniej wielkości sedan ) bo mam jeszcze kolor ciemny grafit.

Jak Jarek napisał nada się na każdy kolor. A taka puszka nie starczy na 2 auta jak szmalcujesz jak w Mastercheff :rotfl: ale jak używasz w ilościach właściwych to nawet na 40 aut :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochwaliłem się w końcu. 7 godzin pracy ale efekt super. Przy temperaturze którą mamy teraz Coat jest bardzo prosty i przyjemny w aplikacji, zobaczymy co będzie w upale ;) Może jak za długo nie będzie leżał po nałożeniu to też nie będzie źle. Z tego co widzę to wystarczy mi go na długo, nie zauważyłem praktycznie ubytku, zresztą starałem się żeby nakładana warstwa była super cienka. A Przed nałożeniem pojechałem jeszcze do sklepu po Lime Prime ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lime też ręcznie ;) 7 godzin to od wyjścia z domu do powrotu, z odkurzaniem itp. Samo woskowanie dużo czasu w sumie nie zajmuje . Po zimie zawsze tak mi się schodzi, przez dodatkowe zabiegi. Myć pod blokiem nie mogę za bardzo więc trzeba było jechać gdzieś dalej, do tego w okolicy wyburzają budynek przez co okropnie się pyli i trzeba każdy element robić na raty dodatkowo czyszcząc.

To nie są początki, czyszczę i woskuję auto od kiedy je kupiłem, czyli ponad 7 lat. Systematycznie, ale nie tak pedantycznie jak na kosmetykaaut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest w Warszawie jakiś konkretny, sprwadzony sklep z zakresu detailingu? taki, w którym pomogą mi dobrać pady, pasty, wosk itp?

W Warszawie nie znam ale tuż pod jest MxNowicki. Współpracuje z nimi już długo. Mega solidna firma :)

 

Od jakiegoś czasu robią fajne filmy na Youtubie. Fajne produkcje. Bardzo dużo sensownej i dobrze przekazanej detailingowej wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nastały czasy że nie dopłaca się za lepsza jakość tylko za więcej funkcji. Czy to z autami, czy radiami, czy wreszcie sprzętem ułatwiającym człowiekowi życie. Mi najwyższy model wkrętarki dewalta poddał już się dwukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare K7 ( seria x range żółta eeee tzn czarna obudowa z żółtym jakby X ) miała pompy mosiężne , obecne K7 compact i compact plus już mają alu ... ale można już nawet tuningować myjkę i nawet do K5 dać mosiężną głowicę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby można ale ja wolałem odejść od firmy na K :rotfl:

 

Od roku katuje Nilfiska P150 i jest wg mnie świetna myjka :)

 

W piątek psiukała non stop przez 5h z zablokowanym spustem przez trytytke dla jeszcze większej wygody :hyhy: i była w swoim żywiole :)

Nastały czasy że nie dopłaca się za lepsza jakość tylko za więcej funkcji. Czy to z autami, czy radiami, czy wreszcie sprzętem ułatwiającym człowiekowi życie. Mi najwyższy model wkrętarki dewalta poddał już się dwukrotnie.

Czas zmienić barwy z żółtych na zielone :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...