Skocz do zawartości

Gry, konsole, sprzet oldscholoowy,emulatory.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wlasnie dlatego kupilem w miare mocnego peceta zamiast PS4 gdy okazalo sie ze wskutek pazernosci Sony na oplaty od implementacji peryferiow, Logitech nie ma wsparcia w nowej konsoli Sony... Caly sim raceowy swiatek zostal w szoku - najlepszych kierownic na rynku jak g25 i g27 nie da sie podlaczyc do PS4. Za to Sony dalo wylacznosc firmie Trustmaster <sic!> na kontrolery tego typu - pewnie za sliczna sumke dukatow pokazujac ze ma  w d... cala spolecznosc wyscigowa :) Oby sie im to nie odbilo czkaweczka ;)

Wychodzi Logitech g29 ze wsparciem dla PS4. I tak kiery nie miałem. Czy kupie g27 czy g29 jest mi obojętne. Choć fakt posiadaczy g27 wydymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a masz jakies gry ba cdtv?
Jest tego trochę w sieci.

Ja ściągnąłem na płytach, dema, gry i użytki, które przed uruchomieniem trzeba nagrać na dyskietkę. 

W większości wystarczy dyskietka od pc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono... córka mnie meczy zeby jej 360do pokoju wstawic. Ciekawe co by powiedziala na amige... gry proste tylko czy wspolczesne dzieci byly by tym wogole zainteresowane? Szczerze wątpię kiedy patrzę na lebka od szwagierki. 10lat i mi podpowiada gdzie w farcry znajde przedmioty kultu..m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, prinz of persia grałem trochę na Amigę, a potem na Xbox 360.

Dla mnie najlepsza to Gran Turismo i Collin 2.0 na psx,

no i God of War na PSP i pózniej na PS3.

Teraz mam tego ostatniego GoW ale jakoś juz nie ma tych chęci na gry, po za tym jest trochę brutalna i nie idzie jej włączyć jak dzieci nie śpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka lat temu katowałem Call of Duty modern warfare jedynke na Xbox

Ale jak mnie wciągneło to potrafiłem 15h na dobe trzaskać :(

 

Pewnego dnia sprawdziłem jaki mam licznik i sie przeraziłem

Wziąłem i wyjebałem Xboxa 

 

Teraz czasami WoT 

 

A ze starych czasów to Civilization Sida Meiersa... tez penie kilka lat wyjetych z zyciorysu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


heroes of might and magic III - nawet chyba mam jeszcze zainstalowane na starym kompie

 

Ja do dzisiaj do niej wracam, przerobiłem praktycznie większość dodatków i modów (Wog, Era, HotA itd)

Gierka cały czas żyje dzięki Ruskim :) Dla mnie Twierdza i Lochy :P

 

Co do konsol to wspominam poczciwego "Pegasusa". Gierki np. "Pocket Monster" "Chip 'n Dale" i oczywiście nawalanie do kaczek z pistoletu  :hyhy:  

Pamiętam jak się jeździło w niedzielę na targ, żeby kupić lub wymienić dyskietki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. W życiu grałem dużo ale objawów uzależnienia brak. Może dlatego, że nie ruszałem gier mmo i innych rpg online. Chyba one robią z bani taki młyn. EOT

 

Wczoraj poszukałem i znalazłem swoją C64 na kasety. Jak nowa :wink: Niech leży dalej bo jakoś grać na tym mi się nie chce. Dużo większy sentyment mam do PS1. Chyba z racji mojego wieku. Akurat w okresie mojego dzieciństwa był największy bum na te konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może dlatego, że nie ruszałem gier mmo i innych rpg online. Chyba one robią z bani taki młyn.

 

Ja grałem, przez długi czas, ale objaw uzależnienia nie zauważałem ;) No i nigdy dłuzej niż 10h się nie zdarzyło, szkoły nie zawaliłem, roztyć się jak amerykańskie dzieci też nie roztyłem ;)

Więc to bardziej kwestia poukładanej głowy PRZED tym jak się zacznie grać ;D

 

A co do tematu. Najdalej pamięcią sięgam Pegasusa. Później PSX i nieśmiertelne 2 części Gran Turismo. Ale od tamtego czasu raczej skłaniam się ku PC'tom, większa "elastyczność" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sie wciagnalem w gran turismo 2 jeszcze na szaraka to urlop w robocie bralem

To samo bylo z Tombi

Gralismy w to wspolnie z zona bedaca wtedy na macierzynskim

Ze slownikiem na podoredziu ja gralem w dzien a Ona w nocy i na kartce zesmy pisali co jest zrobione i gdzie trzeba isc dalej

Nastepne urlopy bralem na ninja gaiden na poprzednie xboxy

Wczesniej oczywiscie na commodore i atari jakies montezumy,river raidy itp tez sie ostro cioralo

Od jakiegos czasu pewnie w zwiazku z wiekem,chec na granie mi przeszla i ps 1,ps2,xbox i xbox360 stoja pod tv podpiete i gotowe czekaja na nawrot choroby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...