Skocz do zawartości

u-Dimension Glow 4075 vs Kenwood KAC 943 pod DLS r6a


Mater
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako pierwszy wzmak zakupiłem właśnie glowa4075 bardzo dobry wzmak duzo dynamiki i dobrego brzmienia, dolne pasmo bardzo dynamiczne bas przyjemny, góra z odpowiednią wysokotonówką potrafi być przyjemna, ale nie to pasmo chcesz napędzać więc ja od siebie polecam glowa zwłaszcza że w mostku to realne 220 waciszy a z tego co czytam do r6a są bardzo prądożerne więc 200w wydaje się być wystarczające dla nich, na temat Kendzia nie wypowiadam się opisuję swoje doświadczenie z glowem, dynamiki i mocy z glowem ci wystarczy bankowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


z tego co czytam do r6a są bardzo prądożerne więc 200w wydaje się być wystarczające dla nich

 

Jesu ...jeden że średnicy nie mają , drugi że 200 W muszą dostać  :mur1:

 

 

 

 


glowa4075 bardzo dobry wzmak duzo dynamiki i dobrego brzmienia

 

Słuchaj ja tam nie wiem jak Ci te DLSy poustawiali ale jeśli Glow jest dynamiczny to normalnie wymiękam! Mylisz pojęcia kompletnie , bo "pogrubienie pasma basu" mylisz z "dynamiką"  ...Glow > zwykły bum cyk , czyli dużo dołu , dużo góry a środek ... nie łączyć przypadkiem z r6a , bo już kompletnie jej nie będzie!  :rotfl:  No i pomysł aby tani wzmacniacz mostkować by napędzić woferki jest baaardzo średni , a dlaczego to już doczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja opiszę z jednym i drugim (prawie bo 2ch słuchałem z tej serii Kenwooda). Wg mnie GLOW to kompletne DNO. Więcej nie trzeba pisać, kenwood zjada go w każdym aspekcie. Jak ktoś mi piszę albo mówi że GLOW to fajny piec to chyba oczami słucha, bo wygląda ładnie i te neony stututu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co wyczytałem w internecie, odrzucam Glowa. Własnie dlatego jak było wyżej napisane w połączeniu z DLS-ami skasuje całkowicie średnicę. 
Jest jeszcze opcja, żeby kupić kenwooda kac 820 po taniości, i zbierać pieniądze na coś lepszego. Tylko, nurtuje mnie pytanie, czy przez jakiś czas zaspokoi on dls-y? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką charakterystykę grania ma kenwood?
Czy nie będzie zbytnio ostrzył góry, żeby dało się tego słuchać? 
Czy dobrze odwzoruje tony niskie jak i średnicę?
Czy na pewien czas będzie on dobrym połączeniem z tymi głośnikami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...