Skocz do zawartości

[wydzielone pitu pitu]Kable kable


PopaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

......Powiedz jak można wpłynąć na czyjś słuch?

 

Ludzie slysza to co chca uslyszec.

 

Wyjaśnij mi jakie to próby są z prawdziwego zdarzenia?Mi się wydaje że nie ma nic bardziej wiarygodnego jak zamienianie i słuchanie na tym samym sprzęcie.

 

taaa, ale nie w ten sposob, ze mowisz gosciowi: "stary twoj sprzet gra fatalnie, winne sa interkonekty, ale tak sie sklada, ze akurat mam takie niedrogie, fajne druty. Podmienimy. Posluchaj. Super brzmienie...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisała osoba która nie jest pewna siebie

 

no skoro na ciebie ma wpływ takie gadanie no to szkoda mi ciebie

 

konik chyba robią cie w konia skoro myślisz że za wszystkim stoi chęć

 

naciągnięcia cie na jakiś bubel

 

świat CA nie jest aż taki duży więc nikt normalny nie robi takich jazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec kable sinusa jak kable, przy 'swojej' muzie różnic nie wykryłem, może przy dwóch kawałkach, ale to muszę posłuchać jeszcze trochę. Jakiegoś bardzo wybitnego słuchu nie mam, ale przy wrzuciłem płytkę "audiofilskie zajawki" która jakiś czas temu wpadła w moje ręce i ku mojemu zdziwieniu przy kawałkach 'I Lost My Colour Vision' oraz 'Changing Everything' znalazłem różnice w wysokich tonach, gdzies mam stare DLS'y i jeszcze na nich sprawdzę systemik, może w poniedziałek 'wezmę świadka' z forum :P i sprawdzimy dokładniej w dwóch samochodach nasz słuch :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jesteś przekonany o tym że te sinusy to kozaki

nie napisałem że to kozaki tylko nie stwierdzam że w jakis sposób przewód muli no i że w jakiś sposób ogranicza scene. a nie którzy tak twierdzą i jest to bezpodstawne. zresztą ty dan124, najpierw zapnij te rca u siebie a dopiero potem ciągnij temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ci za te kabelki

 

widze że masz jedyne i słuszne racje :P

 

" nie napisałem że to kozaki tylko nie stwierdzam że w jakis sposób przewód muli no i że w jakiś sposób ogranicza scene. a nie którzy tak twierdzą i jest to bezpodstawne "

 

poza tym jak możesz to stwierdzić skoro porównywałeś z zupełnie innym systemem :P

 

ciekawe ile i jakich słuchałeś systemów

 

po tonie wnoszę że wiesz najlepiej :P

 

i na tym skończmy tą dyskusje

 

o jedyny i nieomylny guru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisała osoba która nie jest pewna siebie

 

no skoro na ciebie ma wpływ takie gadanie no to szkoda mi ciebie

 

konik chyba robią cie w konia skoro myślisz że za wszystkim stoi chęć

 

naciągnięcia cie na jakiś bubel

 

świat CA nie jest aż taki duży więc nikt normalny nie robi takich jazd

 

Nie chodzi mi wcale o zadne naciaganie, pisze o fantastycznym efekcie autosugestii ktory w swiecie audio jest czyms bardzo znanym.

Zabija mnie doszukiwanie sie zmian na mitycznej scenie, po zmianie zapachu Wunderbauma powieszonego na lusterku.

 

I od razu chcialbym podkreslic: TAK JESTEM GLUCHY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
w przyszłym tygodniu zrobie test na innych rca i zobacze czy bedzie jakaś róznica

aha! testy zrobiłem... podmieniłem sinuslivy niebieskie na przewód KLOTZa zakończony wtykami nakamichi i po odsłuchach różnic nie stwierdziłem, potem znowu sinuslivy a potem znowu klotza itd. odsłuchiwałem wspólnie z kumplem, ani ja ani on nie wyłapał żadnych różnic. Odsłuchu dokonywaliśmy na płytach audio i na sprzęcie taki jak mam w podpisie, DEGO w aktywce pędzone xmami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...